Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
*
Acties
Eigenschappen
Resultaten
Samengevat
Statistieken
Klassementspiramide
Afdrukken
Steekkaart
*
Categorie
Heren
Dames
*
Statistieken
Leden per club
Statistieken
Klassementspiramide
*
Galerij
Foto's
Resultaten
*
Zoeken
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
FINN
SMEKENS
Seizoen 2017-2018
SMEKENS FINN
 Mijn foto hier ?
Index : 523168
Rangschikking : NG
Club : OVL096 - TTC Lansweeper Hamme
Categorie : Pre-miniemen
Samenvatting per klassement
Teg. Ov. Ver. Perc.
C2 0 2 0 %
C4 0 1 0 %
D6 0 2 0 %
E0 0 3 0 %
E2 0 4 0 %
E4 4 11 26.67 %
E6 16 12 57.14 %
NG 19 5 79.17 %
Totaal 39 40 49.37 %
Samengevat - Wedstrijd
Percent Ov. 49.37 %
Gespeeld 79
Gewonnen 39
Verloren 40
Absolute punten   63
Relatieve punten   58
ELO punten   553
Samengevat - Sets
Percent 50 %
Gespeeld 282
Gewonnen 141
Verloren 141
Per wedstrijd 3.57
Verdeling van de scores (Sets):
Score Aantal
3 - 0 25
0 - 3 21
1 - 3 14
3 - 1 7
3 - 2 7
2 - 3 5
Resultaat in de belle:
Gespeelde belles 12 15.2 %
Gewonnen belles 7 58.3 %
Verloren belles 5 41.7 %
 
Evolutie ELO punten
Begin van het seizoen243
Minimum op 10-09-17243
Maximum op 28-01-18594
Vandaag553



Start seizoen grafiek
Punten in uitslagenlijst ?



Ontmoetingslijst
Datum Match of
Tornooi
Ploeg of
Reeks
Tegen
partij
Naam tegenstander Kl. ELO
Teg.
 Sets  ELO
2017-09-10 Vlaams Jeugdcriterium Fase 1 PM2 jongens Lipalet NIELS JOOSTEN E6 442 3 - 1 272 (+29)
2017-09-10 Vlaams Jeugdcriterium Fase 1 PM2 jongens Orka LOU BRUYNINCKX E6 250 3 - 0 290 (+18)
2017-09-10 Vlaams Jeugdcriterium Fase 1 PM2 jongens Dylan Berlaar SIEBE DE WINTER D6 1024 0 - 3 290 (-0)
2017-09-10 Vlaams Jeugdcriterium Fase 1 PM2 jongens Meerdaal LANDER DANNAUX NG 465 2 - 3 284 (-6)
2017-09-10 Vlaams Jeugdcriterium Fase 1 PM2 jongens Salamander ROBBE AELST NG 313 3 - 0 306 (+22)
2017-09-10 Vlaams Jeugdcriterium Fase 1 PM2 jongens Gullegem ANDRES VANDENHEEDE E4 533 0 - 3 302 (-4)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys F3 Kruibeke ANTHONY VAN HEUE NG 338 3 - 1 322 (+20)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys F3 Schulen THOMAS VERTOMMEN E6 604 3 - 0 354 (+32)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys F3 Meerdaal LANDER DANNAUX NG 460 1 - 3 345 (-9)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys F2 Tornooien VICTOR SERVAIS E6 539 3 - 0 375 (+30)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys F2 Le Logis JAY DE WIT E6 247 3 - 0 390 (+15)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys F2 Nodo ARNO WALRAVENS NG 260 3 - 0 405 (+15)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys Somzee THEO MOLLET E2 701 0 - 3 403 (-2)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys Oostduinkerke JORAN WERNER E6 305 3 - 0 421 (+18)
2017-09-24 Kwalificatiefase Nationaal Jeu... PM boys Tornooien JULIEN CORMAN E6 538 0 - 3 415 (-6)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Pre-miniem Ninove CIS TAS NG 400 3 - 0 432 (+17)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Pre-miniem Merelbeke NATAN DE CORTE NG 282 3 - 0 443 (+10)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Pre-miniem Merelbeke RUBEN ARENS NG 232 3 - 0 450 (+8)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Pre-miniem Kruibeke ANTHONY VAN HEUE NG 331 3 - 1 463 (+13)
2017-10-15 National Youth Criterium Fase ... Boys Division 12 (pm 4) Le Logis ELIOTT GORY E6 427 3 - 2 479 (+16)
2017-10-15 National Youth Criterium Fase ... Boys Division 12 (pm 4) Tornooien GUILLAUME DEDECKER E6 501 2 - 3 463 (-16)
2017-10-15 National Youth Criterium Fase ... Boys Division 12 (pm 4) Tornooien NOE GILTIA E6 311 3 - 0 472 (+9)
2017-10-15 National Youth Criterium Fase ... Boys Division 12 (pm 4) Meerdaal LANDER DANNAUX NG 503 2 - 3 457 (-16)
2017-10-15 National Youth Criterium Fase ... Boys Division 12 (pm 4) Orka LOU BRUYNINCKX E6 328 3 - 1 467 (+10)
2017-10-15 National Youth Criterium Fase ... Boys Division 12 (pm 4) Minerois MAXIME DEGIVE E6 418 0 - 3 446 (-21)
2017-10-15 National Youth Criterium Fase ... Boys Division 12 (pm 4) Tornooien JULIEN CORMAN E6 428 3 - 2 462 (+16)
2017-11-05 National Youth Criterium Phase... Boys Division 12 (PreMin4) Schulen THOMAS VERTOMMEN E6 524 3 - 0 484 (+22)
2017-11-05 National Youth Criterium Phase... Boys Division 12 (PreMin4) Tornooien JULIEN CORMAN E6 337 3 - 0 494 (+11)
2017-11-05 National Youth Criterium Phase... Boys Division 12 (PreMin4) Zandvoorde XANDER STROOBANT NG 390 3 - 2 508 (+14)
2017-11-05 National Youth Criterium Phase... Boys Division 12 (PreMin4) Gullegem NATHAN DE BOSSCHERE E4 539 0 - 3 494 (-13)
2017-11-05 National Youth Criterium Phase... Boys Division 12 (PreMin4) Gullegem ANDRES VANDENHEEDE E4 567 2 - 3 483 (-12)
2017-11-05 National Youth Criterium Phase... Boys Division 12 (PreMin4) Le Logis LYES CHOUAF NG 360 3 - 1 495 (+12)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Dylan Berlaar SIEBE DE WINTER D6 1111 0 - 3 494 (-0)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Hoeselt MICHIEL NIJST E2 1068 0 - 3 493 (-1)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Zandvoorde MILAN DEKEYZER E4 713 3 - 2 523 (+29)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Diest ARNE VAN DAMME E4 659 0 - 3 514 (-9)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Kruibeke ANTHONY VAN HEUE NG 368 3 - 2 525 (+11)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Diest LIAM MENGUIT NG 320 3 - 1 533 (+8)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Gullegem NATHAN DE BOSSCHERE E4 578 1 - 3 520 (-13)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Schulen SENNE KIEKEPOOS E6 556 1 - 3 506 (-14)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Preminiemen jongens Gierle PER GEVERS E0 955 0 - 3 504 (-1)
2017-11-26 Jeugdliga OVL fase 2 Jeugdliga OVL fase 2 Maldegem MEHMET AKDUT NG 373 3 - 0 515 (+10)
2017-11-26 Jeugdliga OVL fase 2 Jeugdliga OVL fase 2 Palaestra SIEBE VERSCHELDEN E6 536 0 - 3 498 (-16)
2017-12-03 Vlaams Jeugdcriterium Fase 2 PM2 jongens Voorronde Gierle ARNE LAVRYSEN NG 400 3 - 0 511 (+12)
2017-12-03 Vlaams Jeugdcriterium Fase 2 PM2 jongens Voorronde Retie LARS TEUNKENS NG 241 3 - 0 516 (+5)
2017-12-03 Vlaams Jeugdcriterium Fase 2 PM2 jongens Voorronde Merksplas JELLE CAMPERS E0 829 0 - 3 512 (-3)
2017-12-03 Vlaams Jeugdcriterium Fase 2 PM2 jongens Voorronde Lipalet WOUT JOOSTEN E6 466 3 - 2 528 (+16)
2017-12-03 Vlaams Jeugdcriterium Fase 2 PM2 jongens Meerdaal LANDER DANNAUX NG 610 1 - 3 517 (-11)
2017-12-03 Vlaams Jeugdcriterium Fase 2 PM2 jongens Zandvoorde AERJEN THEYS E6 605 0 - 3 505 (-12)
2017-12-08 11/092 G Merelbeke J WARD VANDERHISPALLIE E4 718 1 - 3 499 (-7)
2017-12-08 11/092 G Merelbeke J BRENT NISSENS E4 611 0 - 3 487 (-12)
2017-12-08 11/092 G Merelbeke J YARIM VAN AUTREVE E4 697 0 - 3 479 (-8)
2017-12-08 11/092 G Merelbeke J NIEK TERMOTE E6 721 1 - 3 473 (-7)
2018-01-07 Prov Kamp OVL jeugd/dames/vete... Preminiem jongens Kruibeke ANTHONY VAN HEUE NG 452 3 - 0 501 (+29)
2018-01-07 Prov Kamp OVL jeugd/dames/vete... Preminiem jongens Merelbeke NATAN DE CORTE NG 361 3 - 0 526 (+24)
2018-01-07 Prov Kamp OVL jeugd/dames/vete... Preminiem jongens Merelbeke RUBEN ARENS NG 266 3 - 0 544 (+19)
2018-01-07 Prov Kamp OVL jeugd/dames/vete... Preminiem jongens Rooigem-Gent SHADI ABU-SHEALA NG 535 3 - 0 576 (+31)
2018-01-13 12/102 F Lobos D TOM DE GRAUWE E4 609 3 - 0 596 (+20)
2018-01-13 12/102 F Lobos D LIEKE DE MOL E2 752 0 - 3 588 (-8)
2018-01-13 12/102 F Lobos D SIMON BOURGUILLIOEN E6 640 1 - 3 574 (-14)
2018-01-13 12/102 F Lobos D KOEN DEMAN E6 632 0 - 3 559 (-15)
2018-01-21 Vlaams Jeugdcriterium Fase 3 PM2 jongens Merksplas JELLE CAMPERS E0 888 1 - 3 556 (-3)
2018-01-21 Vlaams Jeugdcriterium Fase 3 PM2 jongens Zandvoorde MILAN DEKEYZER E4 710 3 - 2 582 (+27)
2018-01-21 Vlaams Jeugdcriterium Fase 3 PM2 jongens Gullegem BAS COOLS NG 420 3 - 0 592 (+10)
2018-01-21 Vlaams Jeugdcriterium Fase 3 PM2 jongens Lipalet NIELS JOOSTEN E6 446 3 - 0 603 (+11)
2018-01-21 Vlaams Jeugdcriterium Fase 3 PM2 jongens Diest LIAM MENGUIT NG 384 2 - 3 576 (-28)
2018-01-21 Vlaams Jeugdcriterium Fase 3 PM1 jongens Diest ARNE VAN DAMME E4 745 1 - 3 568 (-8)
2018-01-21 Vlaams Jeugdcriterium Fase 3 PM1 jongens Gullegem ANDRES VANDENHEEDE E4 687 3 - 0 593 (+25)
2018-01-21 Vlaams Jeugdcriterium Fase 3 PM2 jongens Hoeselt MICHIEL NIJST E2 1209 0 - 3 593 (-0)
2018-01-28 National Youth Criterium Phase... Boys Division 11 (PreMin3) Gullegem ANDRES VANDENHEEDE E4 658 1 - 3 579 (-14)
2018-01-28 National Youth Criterium Phase... Boys Division 11 (PreMin3) Le Logis ELIOTT GORY E6 519 3 - 1 592 (+13)
2018-01-28 National Youth Criterium Phase... Boys Division 11 (PreMin3) Zandvoorde AERJEN THEYS E6 746 1 - 3 583 (-9)
2018-01-28 National Youth Criterium Phase... Boys Division 11 (PreMin3) Tornooien JULIEN CORMAN E6 507 1 - 3 560 (-23)
2018-01-28 National Youth Criterium Phase... Boys Division 11 (PreMin3) Gullegem NATHAN DE BOSSCHERE E4 706 1 - 3 548 (-11)
2018-01-28 National Youth Criterium Phase... Boys Division 11 (PreMin3) Tornooien GUILLAUME DEDECKER E6 584 3 - 0 566 (+17)
2018-01-28 National Youth Criterium Phase... Boys Division 11 (PreMin3) Schulen SENNE KIEKEPOOS E6 666 0 - 3 552 (-14)
2018-02-16 16/013 B Rooigem-Gent F SEPPE DECLERCQ C2 1686 0 - 3 552 (-0)
2018-02-16 16/013 B Rooigem-Gent F SVEN DEMOL C2 1619 0 - 3 552 (-0)
2018-02-16 16/013 B Rooigem-Gent F STEVEN PIRC C4 1512 1 - 3 552 (-0)
Aantal=79Laatste update van de resultaten : 2018-02-21 08:10:46
Nu de resultaten opnieuw berekenen