Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
*
Acties
Afdrukken
*
Config.
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 2A - Prov. Antwerpen - Jeugd
Seizoen 2017-2018

*
  
*


Week 01 : Vanaf 11-09-2017 tot 17-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ01/010 Za 16-09-17 / 09:30 Turnhout B Nodo C
PANTJ01/011 Za 16-09-17 / 10:00 Geelse B Antonius B
PANTJ01/012 Za 16-09-17 / 10:00 Zoersel C Ekerse A

Week 02 : Vanaf 18-09-2017 tot 24-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ02/010 Za 23-09-17 / 09:30 Nodo C Geelse B
PANTJ02/011 Za 23-09-17 / 10:00 Antonius B Zoersel C
PANTJ02/012 Za 23-09-17 / 09:30 Ekerse A Turnhout B

Week 03 : Vanaf 25-09-2017 tot 01-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ03/010 Za 30-09-17 / 10:00 Geelse B Turnhout B
PANTJ03/011 Za 30-09-17 / 10:00 Zoersel C Nodo C
PANTJ03/012 Za 30-09-17 / 10:00 Antonius B Ekerse A

Week 04 : Vanaf 02-10-2017 tot 08-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ04/010 Za 07-10-17 / 09:30 Turnhout B Zoersel C
PANTJ04/011 Za 07-10-17 / 09:30 Nodo C Antonius B
PANTJ04/012 Za 07-10-17 / 09:30 Ekerse A Geelse B

Week 05 : Vanaf 09-10-2017 tot 15-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ05/010 Za 14-10-17 / 10:00 Zoersel C Geelse B
PANTJ05/011 Za 14-10-17 / 10:00 Antonius B Turnhout B
PANTJ05/012 Za 14-10-17 / 09:30 Nodo C Ekerse A

Week 06 : Vanaf 16-10-2017 tot 22-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ06/010 Za 21-10-17 / 09:30 Nodo C Turnhout B
PANTJ06/011 Za 21-10-17 / 10:00 Antonius B Geelse B
PANTJ06/012 Za 21-10-17 / 09:30 Ekerse A Zoersel C

Week 07 : Vanaf 30-10-2017 tot 05-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ07/010 Za 04-11-17 / 10:00 Geelse B Nodo C
PANTJ07/011 Za 04-11-17 / 10:00 Zoersel C Antonius B
PANTJ07/012 Za 04-11-17 / 09:30 Turnhout B Ekerse A

Week 08 : Vanaf 06-11-2017 tot 12-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ08/010 Za 11-11-17 / 09:30 Turnhout B Geelse B
PANTJ08/011 Za 11-11-17 / 09:30 Nodo C Zoersel C
PANTJ08/012 Za 11-11-17 / 09:30 Ekerse A Antonius B

Week 09 : Vanaf 13-11-2017 tot 19-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ09/010 Za 18-11-17 / 10:00 Zoersel C Turnhout B
PANTJ09/011 Za 18-11-17 / 10:00 Antonius B Nodo C
PANTJ09/012 Za 18-11-17 / 10:00 Geelse B Ekerse A

Week 10 : Vanaf 20-11-2017 tot 26-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTJ10/010 Za 25-11-17 / 10:00 Geelse B Zoersel C
PANTJ10/011 Za 25-11-17 / 09:30 Turnhout B Antonius B
PANTJ10/012 Za 25-11-17 / 09:30 Ekerse A Nodo C