Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
*
Acties
Afdrukken
*
Config.
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 5D - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2017-2018

*
  
*


Week 01 : Vanaf 10-09-2017 tot 16-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH01/079 Ma 11-09-17 / 20:00 Dylan Berlaar H Salamander J
PANTH01/080 Vr 15-09-17 / 20:30 Nijlen C Hulshout B
PANTH01/081 Za 16-09-17 / 19:00 Turnhout G Zoersel G
PANTH01/082 Do 14-09-17 / 20:00 Gierle J AFP Antwerpen H
PANTH01/083 Vr 15-09-17 / 20:00 Lille D Ekerse G
PANTH01/084 - Geelse H Vrij 1

Week 02 : Vanaf 17-09-2017 tot 23-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH02/079 Wo 20-09-17 / 20:00 Salamander J Nijlen C
PANTH02/080 Vr 22-09-17 / 20:00 Ekerse G Gierle J
PANTH02/081 Vr 22-09-17 / 20:30 Hulshout B Turnhout G
PANTH02/082 - Vrij 1 Lille D
PANTH02/083 Vr 22-09-17 / 20:00 Zoersel G Dylan Berlaar H
PANTH02/084 Wo 20-09-17 / 20:00 AFP Antwerpen H Geelse H

Week 03 : Vanaf 24-09-2017 tot 30-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH03/079 Za 30-09-17 / 19:00 Turnhout G Salamander J
PANTH03/080 - Gierle J Vrij 1
PANTH03/081 Vr 29-09-17 / 20:00 Lille D AFP Antwerpen H
PANTH03/082 Ma 25-09-17 / 20:00 Dylan Berlaar H Hulshout B
PANTH03/083 Vr 29-09-17 / 20:00 Geelse H Ekerse G
PANTH03/084 Vr 29-09-17 / 20:30 Nijlen C Zoersel G

Week 04 : Vanaf 01-10-2017 tot 07-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH04/079 Wo 04-10-17 / 20:00 Salamander J Hulshout B
PANTH04/080 Vr 06-10-17 / 20:00 Zoersel G AFP Antwerpen H
PANTH04/081 - Ekerse G Vrij 1
PANTH04/082 Do 05-10-17 / 20:00 Gierle J Lille D
PANTH04/083 Vr 06-10-17 / 20:00 Geelse H Dylan Berlaar H
PANTH04/084 Vr 06-10-17 / 20:30 Nijlen C Turnhout G

Week 05 : Vanaf 08-10-2017 tot 14-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH05/079 - Vrij 1 Salamander J
PANTH05/080 Vr 13-10-17 / 20:30 Hulshout B Zoersel G
PANTH05/081 Wo 11-10-17 / 20:00 AFP Antwerpen H Ekerse G
PANTH05/082 Za 14-10-17 / 19:00 Turnhout G Gierle J
PANTH05/083 Vr 13-10-17 / 20:00 Lille D Geelse H
PANTH05/084 Ma 09-10-17 / 20:00 Dylan Berlaar H Nijlen C

Week 06 : Vanaf 22-10-2017 tot 28-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH06/079 Wo 25-10-17 / 20:00 Salamander J AFP Antwerpen H
PANTH06/080 - Hulshout B Vrij 1
PANTH06/081 Vr 27-10-17 / 20:00 Zoersel G Ekerse G
PANTH06/082 Do 26-10-17 / 20:00 Gierle J Dylan Berlaar H
PANTH06/083 Vr 27-10-17 / 20:00 Lille D Turnhout G
PANTH06/084 Vr 27-10-17 / 20:00 Geelse H Nijlen C

Week 07 : Vanaf 05-11-2017 tot 11-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH07/079 Vr 10-11-17 / 20:00 Ekerse G Salamander J
PANTH07/080 Wo 08-11-17 / 20:00 AFP Antwerpen H Hulshout B
PANTH07/081 - Vrij 1 Zoersel G
PANTH07/082 Vr 10-11-17 / 20:30 Nijlen C Gierle J
PANTH07/083 Ma 06-11-17 / 20:00 Dylan Berlaar H Lille D
PANTH07/084 Za 11-11-17 / 19:00 Turnhout G Geelse H

Week 08 : Vanaf 12-11-2017 tot 18-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH08/079 Wo 15-11-17 / 20:00 Salamander J Zoersel G
PANTH08/080 Vr 17-11-17 / 20:30 Hulshout B Ekerse G
PANTH08/081 - AFP Antwerpen H Vrij 1
PANTH08/082 Vr 17-11-17 / 20:00 Geelse H Gierle J
PANTH08/083 Vr 17-11-17 / 20:00 Lille D Nijlen C
PANTH08/084 Za 18-11-17 / 19:00 Turnhout G Dylan Berlaar H

Week 09 : Vanaf 19-11-2017 tot 25-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH09/079 Do 23-11-17 / 20:00 Gierle J Salamander J
PANTH09/080 Vr 24-11-17 / 20:30 Hulshout B Lille D
PANTH09/081 Vr 24-11-17 / 20:00 Zoersel G Geelse H
PANTH09/082 Ma 20-11-17 / 20:00 Dylan Berlaar H AFP Antwerpen H
PANTH09/083 Vr 24-11-17 / 20:00 Ekerse G Nijlen C
PANTH09/084 - Vrij 1 Turnhout G

Week 10 : Vanaf 26-11-2017 tot 02-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH10/079 Vr 01-12-17 / 20:00 Geelse H Salamander J
PANTH10/080 Do 30-11-17 / 20:00 Gierle J Hulshout B
PANTH10/081 Vr 01-12-17 / 20:00 Lille D Zoersel G
PANTH10/082 Za 02-12-17 / 19:00 Turnhout G AFP Antwerpen H
PANTH10/083 Ma 27-11-17 / 20:00 Dylan Berlaar H Ekerse G
PANTH10/084 - Nijlen C Vrij 1

Week 11 : Vanaf 03-12-2017 tot 09-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH11/079 Vr 08-12-17 / 20:00 Zoersel G Gierle J
PANTH11/080 Vr 08-12-17 / 20:30 Hulshout B Geelse H
PANTH11/081 Wo 06-12-17 / 20:00 Salamander J Lille D
PANTH11/082 - Vrij 1 Dylan Berlaar H
PANTH11/083 Vr 08-12-17 / 20:00 Ekerse G Turnhout G
PANTH11/084 Wo 06-12-17 / 20:00 AFP Antwerpen H Nijlen C

Week 12 : Vanaf 07-01-2018 tot 13-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH12/079 Wo 10-01-18 / 20:00 Salamander J Dylan Berlaar H
PANTH12/080 Vr 12-01-18 / 20:30 Hulshout B Nijlen C
PANTH12/081 Vr 12-01-18 / 20:00 Zoersel G Turnhout G
PANTH12/082 Wo 10-01-18 / 20:00 AFP Antwerpen H Gierle J
PANTH12/083 Vr 12-01-18 / 20:00 Ekerse G Lille D
PANTH12/084 - Vrij 1 Geelse H

Week 13 : Vanaf 14-01-2018 tot 20-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH13/079 Vr 19-01-18 / 20:30 Nijlen C Salamander J
PANTH13/080 Do 18-01-18 / 20:00 Gierle J Ekerse G
PANTH13/081 Za 20-01-18 / 19:00 Turnhout G Hulshout B
PANTH13/082 - Lille D Vrij 1
PANTH13/083 Ma 15-01-18 / 20:00 Dylan Berlaar H Zoersel G
PANTH13/084 Vr 19-01-18 / 20:00 Geelse H AFP Antwerpen H

Week 14 : Vanaf 21-01-2018 tot 27-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH14/079 Wo 24-01-18 / 20:00 Salamander J Turnhout G
PANTH14/080 - Vrij 1 Gierle J
PANTH14/081 Wo 24-01-18 / 20:00 AFP Antwerpen H Lille D
PANTH14/082 Vr 26-01-18 / 20:30 Hulshout B Dylan Berlaar H
PANTH14/083 Vr 26-01-18 / 20:00 Ekerse G Geelse H
PANTH14/084 Vr 26-01-18 / 20:00 Zoersel G Nijlen C

Week 15 : Vanaf 28-01-2018 tot 03-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH15/079 Vr 02-02-18 / 20:30 Hulshout B Salamander J
PANTH15/080 Wo 31-01-18 / 20:00 AFP Antwerpen H Zoersel G
PANTH15/081 - Vrij 1 Ekerse G
PANTH15/082 Vr 02-02-18 / 20:00 Lille D Gierle J
PANTH15/083 Ma 29-01-18 / 20:00 Dylan Berlaar H Geelse H
PANTH15/084 Za 03-02-18 / 19:00 Turnhout G Nijlen C

Week 16 : Vanaf 11-02-2018 tot 17-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH16/079 - Salamander J Vrij 1
PANTH16/080 Vr 16-02-18 / 20:00 Zoersel G Hulshout B
PANTH16/081 Vr 16-02-18 / 20:00 Ekerse G AFP Antwerpen H
PANTH16/082 Do 15-02-18 / 20:00 Gierle J Turnhout G
PANTH16/083 Vr 16-02-18 / 20:00 Geelse H Lille D
PANTH16/084 Vr 16-02-18 / 20:30 Nijlen C Dylan Berlaar H

Week 17 : Vanaf 18-02-2018 tot 24-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH17/079 Wo 21-02-18 / 20:00 AFP Antwerpen H Salamander J
PANTH17/080 - Vrij 1 Hulshout B
PANTH17/081 Vr 23-02-18 / 20:00 Ekerse G Zoersel G
PANTH17/082 Ma 19-02-18 / 20:00 Dylan Berlaar H Gierle J
PANTH17/083 Za 24-02-18 / 19:00 Turnhout G Lille D
PANTH17/084 Vr 23-02-18 / 20:30 Nijlen C Geelse H

Week 18 : Vanaf 04-03-2018 tot 10-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH18/079 Wo 07-03-18 / 20:00 Salamander J Ekerse G
PANTH18/080 Vr 09-03-18 / 20:30 Hulshout B AFP Antwerpen H
PANTH18/081 - Zoersel G Vrij 1
PANTH18/082 Do 08-03-18 / 20:00 Gierle J Nijlen C
PANTH18/083 Vr 09-03-18 / 20:00 Lille D Dylan Berlaar H
PANTH18/084 Vr 09-03-18 / 20:00 Geelse H Turnhout G

Week 19 : Vanaf 11-03-2018 tot 17-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH19/079 Vr 16-03-18 / 20:00 Zoersel G Salamander J
PANTH19/080 Vr 16-03-18 / 20:00 Ekerse G Hulshout B
PANTH19/081 - Vrij 1 AFP Antwerpen H
PANTH19/082 Do 15-03-18 / 20:00 Gierle J Geelse H
PANTH19/083 Vr 16-03-18 / 20:30 Nijlen C Lille D
PANTH19/084 Ma 12-03-18 / 20:00 Dylan Berlaar H Turnhout G

Week 20 : Vanaf 18-03-2018 tot 24-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH20/079 Wo 21-03-18 / 20:00 Salamander J Gierle J
PANTH20/080 Vr 23-03-18 / 20:00 Lille D Hulshout B
PANTH20/081 Vr 23-03-18 / 20:00 Geelse H Zoersel G
PANTH20/082 Wo 21-03-18 / 20:00 AFP Antwerpen H Dylan Berlaar H
PANTH20/083 Vr 23-03-18 / 20:30 Nijlen C Ekerse G
PANTH20/084 - Turnhout G Vrij 1

Week 21 : Vanaf 08-04-2018 tot 14-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH21/079 Wo 11-04-18 / 20:00 Salamander J Geelse H
PANTH21/080 Vr 13-04-18 / 20:30 Hulshout B Gierle J
PANTH21/081 Vr 13-04-18 / 20:00 Zoersel G Lille D
PANTH21/082 Wo 11-04-18 / 20:00 AFP Antwerpen H Turnhout G
PANTH21/083 Vr 13-04-18 / 20:00 Ekerse G Dylan Berlaar H
PANTH21/084 - Vrij 1 Nijlen C

Week 22 : Vanaf 15-04-2018 tot 21-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH22/079 Do 19-04-18 / 20:00 Gierle J Zoersel G
PANTH22/080 Vr 20-04-18 / 20:00 Geelse H Hulshout B
PANTH22/081 Vr 20-04-18 / 20:00 Lille D Salamander J
PANTH22/082 - Dylan Berlaar H Vrij 1
PANTH22/083 Za 21-04-18 / 19:00 Turnhout G Ekerse G
PANTH22/084 Vr 20-04-18 / 20:30 Nijlen C AFP Antwerpen H