Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
*
Acties
Afdrukken
*
Config.
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 4C - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2017-2018

*
  
*


Week 01 : Vanaf 10-09-2017 tot 16-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH01/049 Vr 15-09-17 / 20:00 Retie B Schoten G
PANTH01/050 Za 16-09-17 / 19:30 Borsbeek C Merksplas E
PANTH01/051 Za 16-09-17 / 19:00 Antonius C Zoersel E
PANTH01/052 Vr 15-09-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Salamander H
PANTH01/053 Wo 13-09-17 / 20:00 Nodo E Gierle H
PANTH01/054 Vr 15-09-17 / 20:00 AFP Antwerpen F Lille B

Week 02 : Vanaf 17-09-2017 tot 23-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH02/049 Vr 22-09-17 / 20:00 Schoten G Borsbeek C
PANTH02/050 Vr 22-09-17 / 20:00 Gierle H Dylan Berlaar G
PANTH02/051 Vr 22-09-17 / 20:15 Merksplas E Antonius C
PANTH02/052 Do 21-09-17 / 20:00 Lille B Nodo E
PANTH02/053 Vr 22-09-17 / 20:00 Zoersel E Retie B
PANTH02/054 Vr 22-09-17 / 20:00 Salamander H AFP Antwerpen F

Week 03 : Vanaf 24-09-2017 tot 30-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH03/049 Za 30-09-17 / 19:00 Antonius C Schoten G
PANTH03/050 Vr 29-09-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Lille B
PANTH03/051 Wo 27-09-17 / 20:00 Nodo E Salamander H
PANTH03/052 Vr 29-09-17 / 20:00 Retie B Merksplas E
PANTH03/053 Vr 29-09-17 / 20:00 AFP Antwerpen F Gierle H
PANTH03/054 Za 30-09-17 / 19:30 Borsbeek C Zoersel E

Week 04 : Vanaf 01-10-2017 tot 07-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH04/049 Vr 06-10-17 / 20:00 Schoten G Merksplas E
PANTH04/050 Vr 06-10-17 / 20:00 Zoersel E Salamander H
PANTH04/051 Vr 06-10-17 / 20:00 Gierle H Lille B
PANTH04/052 Vr 06-10-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Nodo E
PANTH04/053 Ma 02-10-17 / 20:00 ** AFP Antwerpen F Retie B
PANTH04/054 Za 07-10-17 / 19:30 Borsbeek C Antonius C

Week 05 : Vanaf 08-10-2017 tot 14-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH05/049 Do 12-10-17 / 20:00 Lille B Schoten G
PANTH05/050 Vr 13-10-17 / 20:15 Merksplas E Zoersel E
PANTH05/051 Vr 13-10-17 / 20:00 Salamander H Gierle H
PANTH05/052 Za 14-10-17 / 19:00 Antonius C Dylan Berlaar G
PANTH05/053 Wo 11-10-17 / 20:00 Nodo E AFP Antwerpen F
PANTH05/054 Vr 13-10-17 / 20:00 Retie B Borsbeek C

Week 06 : Vanaf 22-10-2017 tot 28-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH06/049 Vr 27-10-17 / 20:00 Schoten G Salamander H
PANTH06/050 Vr 27-10-17 / 20:15 Merksplas E Lille B
PANTH06/051 Vr 27-10-17 / 20:00 Zoersel E Gierle H
PANTH06/052 Vr 27-10-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Retie B
PANTH06/053 Wo 25-10-17 / 20:00 Nodo E Antonius C
PANTH06/054 Vr 27-10-17 / 20:00 AFP Antwerpen F Borsbeek C

Week 07 : Vanaf 05-11-2017 tot 11-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH07/049 Vr 10-11-17 / 20:00 Gierle H Schoten G
PANTH07/050 Vr 10-11-17 / 20:00 Salamander H Merksplas E
PANTH07/051 Do 09-11-17 / 20:00 Lille B Zoersel E
PANTH07/052 Za 11-11-17 / 19:30 Borsbeek C Dylan Berlaar G
PANTH07/053 Vr 10-11-17 / 20:00 Retie B Nodo E
PANTH07/054 Za 11-11-17 / 19:00 Antonius C AFP Antwerpen F

Week 08 : Vanaf 12-11-2017 tot 18-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH08/049 Vr 17-11-17 / 20:00 Schoten G Zoersel E
PANTH08/050 Vr 17-11-17 / 20:15 Merksplas E Gierle H
PANTH08/051 Vr 17-11-17 / 20:00 Salamander H Lille B
PANTH08/052 Vr 17-11-17 / 20:00 AFP Antwerpen F Dylan Berlaar G
PANTH08/053 Wo 15-11-17 / 20:00 Nodo E Borsbeek C
PANTH08/054 Za 18-11-17 / 19:00 Antonius C Retie B

Week 09 : Vanaf 19-11-2017 tot 25-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH09/049 Vr 24-11-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Schoten G
PANTH09/050 Vr 24-11-17 / 20:15 Merksplas E Nodo E
PANTH09/051 Vr 24-11-17 / 20:00 Zoersel E AFP Antwerpen F
PANTH09/052 Vr 24-11-17 / 20:00 Retie B Salamander H
PANTH09/053 Vr 24-11-17 / 20:00 Gierle H Borsbeek C
PANTH09/054 Do 23-11-17 / 20:00 Lille B Antonius C

Week 10 : Vanaf 26-11-2017 tot 02-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH10/049 Vr 01-12-17 / 20:00 AFP Antwerpen F Schoten G
PANTH10/050 Vr 01-12-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Merksplas E
PANTH10/051 Wo 29-11-17 / 20:00 Nodo E Zoersel E
PANTH10/052 Za 02-12-17 / 19:00 Antonius C Salamander H
PANTH10/053 Vr 01-12-17 / 20:00 Retie B Gierle H
PANTH10/054 Za 02-12-17 / 19:30 Borsbeek C Lille B

Week 11 : Vanaf 03-12-2017 tot 09-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH11/049 Vr 08-12-17 / 20:00 Zoersel E Dylan Berlaar G
PANTH11/050 Vr 08-12-17 / 20:15 Merksplas E AFP Antwerpen F
PANTH11/051 Vr 08-12-17 / 20:00 Schoten G Nodo E
PANTH11/052 Do 07-12-17 / 20:00 Lille B Retie B
PANTH11/053 Vr 08-12-17 / 20:00 Gierle H Antonius C
PANTH11/054 Vr 08-12-17 / 20:00 Salamander H Borsbeek C

Week 12 : Vanaf 07-01-2018 tot 13-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH12/049 Vr 12-01-18 / 20:00 Schoten G Retie B
PANTH12/050 Vr 12-01-18 / 20:15 Merksplas E Borsbeek C
PANTH12/051 Vr 12-01-18 / 20:00 Zoersel E Antonius C
PANTH12/052 Vr 12-01-18 / 20:00 Salamander H Dylan Berlaar G
PANTH12/053 Vr 12-01-18 / 20:00 Gierle H Nodo E
PANTH12/054 Do 11-01-18 / 20:00 Lille B AFP Antwerpen F

Week 13 : Vanaf 14-01-2018 tot 20-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH13/049 Za 20-01-18 / 19:30 Borsbeek C Schoten G
PANTH13/050 Vr 19-01-18 / 20:30 Dylan Berlaar G Gierle H
PANTH13/051 Za 20-01-18 / 19:00 Antonius C Merksplas E
PANTH13/052 Wo 17-01-18 / 20:00 Nodo E Lille B
PANTH13/053 Vr 19-01-18 / 20:00 Retie B Zoersel E
PANTH13/054 Vr 19-01-18 / 20:00 AFP Antwerpen F Salamander H

Week 14 : Vanaf 21-01-2018 tot 27-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH14/049 Vr 26-01-18 / 20:00 Schoten G Antonius C
PANTH14/050 Do 25-01-18 / 20:00 Lille B Dylan Berlaar G
PANTH14/051 Vr 26-01-18 / 20:00 Salamander H Nodo E
PANTH14/052 Vr 26-01-18 / 20:15 Merksplas E Retie B
PANTH14/053 Vr 26-01-18 / 20:00 Gierle H AFP Antwerpen F
PANTH14/054 Vr 26-01-18 / 20:00 Zoersel E Borsbeek C

Week 15 : Vanaf 28-01-2018 tot 03-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH15/049 Vr 02-02-18 / 20:15 Merksplas E Schoten G
PANTH15/050 Vr 02-02-18 / 20:00 Salamander H Zoersel E
PANTH15/051 Do 01-02-18 / 20:00 Lille B Gierle H
PANTH15/052 Wo 31-01-18 / 20:00 Nodo E Dylan Berlaar G
PANTH15/053 Vr 02-02-18 / 20:00 Retie B AFP Antwerpen F
PANTH15/054 Za 03-02-18 / 19:00 Antonius C Borsbeek C

Week 16 : Vanaf 11-02-2018 tot 17-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH16/049 Vr 16-02-18 / 20:00 Schoten G Lille B
PANTH16/050 Vr 16-02-18 / 20:00 Zoersel E Merksplas E
PANTH16/051 Vr 16-02-18 / 20:00 Gierle H Salamander H
PANTH16/052 Vr 16-02-18 / 20:30 Dylan Berlaar G Antonius C
PANTH16/053 Vr 16-02-18 / 20:00 AFP Antwerpen F Nodo E
PANTH16/054 Za 17-02-18 / 19:30 Borsbeek C Retie B

Week 17 : Vanaf 18-02-2018 tot 24-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH17/049 Vr 23-02-18 / 20:00 Salamander H Schoten G
PANTH17/050 Do 22-02-18 / 20:00 Lille B Merksplas E
PANTH17/051 Vr 23-02-18 / 20:00 Gierle H Zoersel E
PANTH17/052 Vr 23-02-18 / 20:00 Retie B Dylan Berlaar G
PANTH17/053 Za 24-02-18 / 19:00 Antonius C Nodo E
PANTH17/054 Za 24-02-18 / 19:30 Borsbeek C AFP Antwerpen F

Week 18 : Vanaf 04-03-2018 tot 10-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH18/049 Vr 09-03-18 / 20:00 Schoten G Gierle H
PANTH18/050 Vr 09-03-18 / 20:15 Merksplas E Salamander H
PANTH18/051 Vr 09-03-18 / 20:00 Zoersel E Lille B
PANTH18/052 Vr 09-03-18 / 20:30 Dylan Berlaar G Borsbeek C
PANTH18/053 Wo 07-03-18 / 20:00 Nodo E Retie B
PANTH18/054 Vr 09-03-18 / 20:00 AFP Antwerpen F Antonius C

Week 19 : Vanaf 11-03-2018 tot 17-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH19/049 Vr 16-03-18 / 20:00 Zoersel E Schoten G
PANTH19/050 Vr 16-03-18 / 20:00 Gierle H Merksplas E
PANTH19/051 Do 15-03-18 / 20:00 Lille B Salamander H
PANTH19/052 Vr 16-03-18 / 20:30 Dylan Berlaar G AFP Antwerpen F
PANTH19/053 Za 17-03-18 / 19:30 Borsbeek C Nodo E
PANTH19/054 Vr 16-03-18 / 20:00 Retie B Antonius C

Week 20 : Vanaf 18-03-2018 tot 24-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH20/049 Vr 23-03-18 / 20:00 Schoten G Dylan Berlaar G
PANTH20/050 Wo 21-03-18 / 20:00 Nodo E Merksplas E
PANTH20/051 Vr 23-03-18 / 20:00 AFP Antwerpen F Zoersel E
PANTH20/052 Vr 23-03-18 / 20:00 Salamander H Retie B
PANTH20/053 Za 24-03-18 / 19:30 Borsbeek C Gierle H
PANTH20/054 Za 24-03-18 / 19:00 Antonius C Lille B

Week 21 : Vanaf 08-04-2018 tot 14-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH21/049 Vr 13-04-18 / 20:00 Schoten G AFP Antwerpen F
PANTH21/050 Vr 13-04-18 / 20:15 Merksplas E Dylan Berlaar G
PANTH21/051 Vr 13-04-18 / 20:00 Zoersel E Nodo E
PANTH21/052 Vr 13-04-18 / 20:00 Salamander H Antonius C
PANTH21/053 Vr 13-04-18 / 20:00 Gierle H Retie B
PANTH21/054 Do 12-04-18 / 20:00 Lille B Borsbeek C

Week 22 : Vanaf 15-04-2018 tot 21-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH22/049 Vr 20-04-18 / 20:30 Dylan Berlaar G Zoersel E
PANTH22/050 Vr 20-04-18 / 20:00 AFP Antwerpen F Merksplas E
PANTH22/051 Wo 18-04-18 / 20:00 Nodo E Schoten G
PANTH22/052 Vr 20-04-18 / 20:00 Retie B Lille B
PANTH22/053 Za 21-04-18 / 19:00 Antonius C Gierle H
PANTH22/054 Za 21-04-18 / 19:30 Borsbeek C Salamander H