Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
*
Acties
Afdrukken
*
Config.
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 4B - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2017-2018

*
  
*


Week 01 : Vanaf 10-09-2017 tot 16-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH01/043 Vr 15-09-17 / 20:00 Retie C Merksplas D
PANTH01/044 Za 16-09-17 / 19:00 Virtus C Minderhout C
PANTH01/045 Vr 15-09-17 / 20:00 Turnhout E Zoersel F
PANTH01/046 Vr 15-09-17 / 20:30 Dylan Berlaar F Salamander I
PANTH01/047 Vr 15-09-17 / 20:00 Gierle G Nodo H
PANTH01/048 Vr 15-09-17 / 20:00 Rijkevorsel B Geelse E

Week 02 : Vanaf 17-09-2017 tot 23-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH02/043 Vr 22-09-17 / 20:15 Merksplas D Virtus C
PANTH02/044 Wo 20-09-17 / 20:00 Nodo H Dylan Berlaar F
PANTH02/045 Vr 22-09-17 / 20:00 Minderhout C Turnhout E
PANTH02/046 Vr 22-09-17 / 20:00 Geelse E Gierle G
PANTH02/047 Za 23-09-17 / 19:00 Zoersel F Retie C
PANTH02/048 Vr 22-09-17 / 20:00 Salamander I Rijkevorsel B

Week 03 : Vanaf 24-09-2017 tot 30-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH03/043 Vr 29-09-17 / 20:00 Turnhout E Merksplas D
PANTH03/044 Vr 29-09-17 / 20:30 Dylan Berlaar F Geelse E
PANTH03/045 Vr 29-09-17 / 20:00 Gierle G Salamander I
PANTH03/046 Vr 29-09-17 / 20:00 Retie C Minderhout C
PANTH03/047 Wo 27-09-17 / 20:00 ** Rijkevorsel B Nodo H
PANTH03/048 Za 30-09-17 / 19:00 Virtus C Zoersel F

Week 04 : Vanaf 01-10-2017 tot 07-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH04/043 Vr 06-10-17 / 20:15 Merksplas D Minderhout C
PANTH04/044 Za 07-10-17 / 19:00 Zoersel F Salamander I
PANTH04/045 Wo 04-10-17 / 20:00 Nodo H Geelse E
PANTH04/046 Vr 06-10-17 / 20:30 Dylan Berlaar F Gierle G
PANTH04/047 Vr 06-10-17 / 20:00 Rijkevorsel B Retie C
PANTH04/048 Za 07-10-17 / 19:00 Virtus C Turnhout E

Week 05 : Vanaf 08-10-2017 tot 14-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH05/043 Vr 13-10-17 / 20:00 Geelse E Merksplas D
PANTH05/044 Vr 13-10-17 / 20:00 Minderhout C Zoersel F
PANTH05/045 Vr 13-10-17 / 20:00 Salamander I Nodo H
PANTH05/046 Vr 13-10-17 / 20:00 Turnhout E Dylan Berlaar F
PANTH05/047 Vr 13-10-17 / 20:00 Gierle G Rijkevorsel B
PANTH05/048 Vr 13-10-17 / 20:00 Retie C Virtus C

Week 06 : Vanaf 22-10-2017 tot 28-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH06/043 Vr 27-10-17 / 20:15 Merksplas D Salamander I
PANTH06/044 Vr 27-10-17 / 20:00 Minderhout C Geelse E
PANTH06/045 Za 28-10-17 / 19:00 Zoersel F Nodo H
PANTH06/046 Vr 27-10-17 / 20:30 Dylan Berlaar F Retie C
PANTH06/047 Vr 27-10-17 / 20:00 Gierle G Turnhout E
PANTH06/048 Vr 27-10-17 / 20:00 Rijkevorsel B Virtus C

Week 07 : Vanaf 05-11-2017 tot 11-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH07/043 Wo 08-11-17 / 20:00 Nodo H Merksplas D
PANTH07/044 Vr 10-11-17 / 20:00 Salamander I Minderhout C
PANTH07/045 Vr 10-11-17 / 20:00 Geelse E Zoersel F
PANTH07/046 Za 11-11-17 / 19:00 Virtus C Dylan Berlaar F
PANTH07/047 Vr 10-11-17 / 20:00 Retie C Gierle G
PANTH07/048 Vr 10-11-17 / 20:00 Turnhout E Rijkevorsel B

Week 08 : Vanaf 12-11-2017 tot 18-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH08/043 Vr 17-11-17 / 20:15 Merksplas D Zoersel F
PANTH08/044 Vr 17-11-17 / 20:00 Minderhout C Nodo H
PANTH08/045 Vr 17-11-17 / 20:00 Salamander I Geelse E
PANTH08/046 Vr 17-11-17 / 20:00 Rijkevorsel B Dylan Berlaar F
PANTH08/047 Vr 17-11-17 / 20:00 Gierle G Virtus C
PANTH08/048 Vr 17-11-17 / 20:00 Turnhout E Retie C

Week 09 : Vanaf 19-11-2017 tot 25-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH09/043 Vr 24-11-17 / 20:30 Dylan Berlaar F Merksplas D
PANTH09/044 Vr 24-11-17 / 20:00 Minderhout C Gierle G
PANTH09/045 Za 25-11-17 / 19:00 Zoersel F Rijkevorsel B
PANTH09/046 Vr 24-11-17 / 20:00 Retie C Salamander I
PANTH09/047 Wo 22-11-17 / 20:00 Nodo H Virtus C
PANTH09/048 Vr 24-11-17 / 20:00 Geelse E Turnhout E

Week 10 : Vanaf 26-11-2017 tot 02-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH10/043 Vr 01-12-17 / 20:00 Rijkevorsel B Merksplas D
PANTH10/044 Vr 01-12-17 / 20:30 Dylan Berlaar F Minderhout C
PANTH10/045 Vr 01-12-17 / 20:00 Gierle G Zoersel F
PANTH10/046 Vr 01-12-17 / 20:00 Turnhout E Salamander I
PANTH10/047 Vr 01-12-17 / 20:00 Retie C Nodo H
PANTH10/048 Za 02-12-17 / 19:00 Virtus C Geelse E

Week 11 : Vanaf 03-12-2017 tot 09-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH11/043 Za 09-12-17 / 19:00 Zoersel F Dylan Berlaar F
PANTH11/044 Vr 08-12-17 / 20:00 Minderhout C Rijkevorsel B
PANTH11/045 Vr 08-12-17 / 20:15 Merksplas D Gierle G
PANTH11/046 Vr 08-12-17 / 20:00 Geelse E Retie C
PANTH11/047 Wo 06-12-17 / 20:00 Nodo H Turnhout E
PANTH11/048 Vr 08-12-17 / 20:00 Salamander I Virtus C

Week 12 : Vanaf 07-01-2018 tot 13-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH12/043 Vr 12-01-18 / 20:15 Merksplas D Retie C
PANTH12/044 Vr 12-01-18 / 20:00 Minderhout C Virtus C
PANTH12/045 Za 13-01-18 / 19:00 Zoersel F Turnhout E
PANTH12/046 Vr 12-01-18 / 20:00 Salamander I Dylan Berlaar F
PANTH12/047 Wo 10-01-18 / 20:00 Nodo H Gierle G
PANTH12/048 Vr 12-01-18 / 20:00 Geelse E Rijkevorsel B

Week 13 : Vanaf 14-01-2018 tot 20-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH13/043 Za 20-01-18 / 19:00 Virtus C Merksplas D
PANTH13/044 Vr 19-01-18 / 20:30 Dylan Berlaar F Nodo H
PANTH13/045 Vr 19-01-18 / 20:00 Turnhout E Minderhout C
PANTH13/046 Vr 19-01-18 / 20:00 Gierle G Geelse E
PANTH13/047 Vr 19-01-18 / 20:00 Retie C Zoersel F
PANTH13/048 Vr 19-01-18 / 20:00 Rijkevorsel B Salamander I

Week 14 : Vanaf 21-01-2018 tot 27-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH14/043 Vr 26-01-18 / 20:15 Merksplas D Turnhout E
PANTH14/044 Vr 26-01-18 / 20:00 Geelse E Dylan Berlaar F
PANTH14/045 Vr 26-01-18 / 20:00 Salamander I Gierle G
PANTH14/046 Vr 26-01-18 / 20:00 Minderhout C Retie C
PANTH14/047 Wo 24-01-18 / 20:00 Nodo H Rijkevorsel B
PANTH14/048 Za 27-01-18 / 19:00 Zoersel F Virtus C

Week 15 : Vanaf 28-01-2018 tot 03-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH15/043 Vr 02-02-18 / 20:00 Minderhout C Merksplas D
PANTH15/044 Vr 02-02-18 / 20:00 Salamander I Zoersel F
PANTH15/045 Vr 02-02-18 / 20:00 Geelse E Nodo H
PANTH15/046 Vr 02-02-18 / 20:00 Gierle G Dylan Berlaar F
PANTH15/047 Vr 02-02-18 / 20:00 Retie C Rijkevorsel B
PANTH15/048 Vr 02-02-18 / 20:00 Turnhout E Virtus C

Week 16 : Vanaf 11-02-2018 tot 17-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH16/043 Vr 16-02-18 / 20:15 Merksplas D Geelse E
PANTH16/044 Za 17-02-18 / 19:00 Zoersel F Minderhout C
PANTH16/045 Wo 14-02-18 / 20:00 Nodo H Salamander I
PANTH16/046 Vr 16-02-18 / 20:30 Dylan Berlaar F Turnhout E
PANTH16/047 Vr 16-02-18 / 20:00 Rijkevorsel B Gierle G
PANTH16/048 Za 17-02-18 / 19:00 Virtus C Retie C

Week 17 : Vanaf 18-02-2018 tot 24-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH17/043 Vr 23-02-18 / 20:00 Salamander I Merksplas D
PANTH17/044 Vr 23-02-18 / 20:00 Geelse E Minderhout C
PANTH17/045 Wo 21-02-18 / 20:00 Nodo H Zoersel F
PANTH17/046 Vr 23-02-18 / 20:00 Retie C Dylan Berlaar F
PANTH17/047 Vr 23-02-18 / 20:00 Turnhout E Gierle G
PANTH17/048 Za 24-02-18 / 19:00 Virtus C Rijkevorsel B

Week 18 : Vanaf 04-03-2018 tot 10-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH18/043 Vr 09-03-18 / 20:15 Merksplas D Nodo H
PANTH18/044 Vr 09-03-18 / 20:00 Minderhout C Salamander I
PANTH18/045 Za 10-03-18 / 19:00 Zoersel F Geelse E
PANTH18/046 Vr 09-03-18 / 20:30 Dylan Berlaar F Virtus C
PANTH18/047 Vr 09-03-18 / 20:00 Gierle G Retie C
PANTH18/048 Vr 09-03-18 / 20:00 Rijkevorsel B Turnhout E

Week 19 : Vanaf 11-03-2018 tot 17-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH19/043 Za 17-03-18 / 19:00 Zoersel F Merksplas D
PANTH19/044 Wo 14-03-18 / 20:00 Nodo H Minderhout C
PANTH19/045 Vr 16-03-18 / 20:00 Geelse E Salamander I
PANTH19/046 Vr 16-03-18 / 20:30 Dylan Berlaar F Rijkevorsel B
PANTH19/047 Za 17-03-18 / 19:00 Virtus C Gierle G
PANTH19/048 Vr 16-03-18 / 20:00 Retie C Turnhout E

Week 20 : Vanaf 18-03-2018 tot 24-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH20/043 Vr 23-03-18 / 20:15 Merksplas D Dylan Berlaar F
PANTH20/044 Vr 23-03-18 / 20:00 Gierle G Minderhout C
PANTH20/045 Vr 23-03-18 / 20:00 Rijkevorsel B Zoersel F
PANTH20/046 Vr 23-03-18 / 20:00 Salamander I Retie C
PANTH20/047 Za 24-03-18 / 19:00 Virtus C Nodo H
PANTH20/048 Vr 23-03-18 / 20:00 Turnhout E Geelse E

Week 21 : Vanaf 08-04-2018 tot 14-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH21/043 Vr 13-04-18 / 20:15 Merksplas D Rijkevorsel B
PANTH21/044 Vr 13-04-18 / 20:00 Minderhout C Dylan Berlaar F
PANTH21/045 Za 14-04-18 / 19:00 Zoersel F Gierle G
PANTH21/046 Vr 13-04-18 / 20:00 Salamander I Turnhout E
PANTH21/047 Wo 11-04-18 / 20:00 Nodo H Retie C
PANTH21/048 Vr 13-04-18 / 20:00 Geelse E Virtus C

Week 22 : Vanaf 15-04-2018 tot 21-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH22/043 Vr 20-04-18 / 20:30 Dylan Berlaar F Zoersel F
PANTH22/044 Vr 20-04-18 / 20:00 Rijkevorsel B Minderhout C
PANTH22/045 Vr 20-04-18 / 20:00 Gierle G Merksplas D
PANTH22/046 Vr 20-04-18 / 20:00 Retie C Geelse E
PANTH22/047 Vr 20-04-18 / 20:00 Turnhout E Nodo H
PANTH22/048 Za 21-04-18 / 19:00 Virtus C Salamander I