Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
*
Acties
Afdrukken
*
Config.
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 3C - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2017-2018

*
  
*


Week 01 : Vanaf 10-09-2017 tot 16-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH01/031 Vr 15-09-17 / 20:15 Merksplas C AFP Antwerpen D
PANTH01/032 Za 16-09-17 / 19:30 Borsbeek B Nodo D
PANTH01/033 Za 16-09-17 / 19:00 Turnhout C Zoersel D
PANTH01/034 Vr 15-09-17 / 20:00 Sevos A Rupel D
PANTH01/035 Vr 15-09-17 / 20:00 Ekerse C Sokah G
PANTH01/036 Vr 15-09-17 / 20:30 Virtus B Zwijndrecht A

Week 02 : Vanaf 17-09-2017 tot 23-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH02/031 Za 23-09-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Borsbeek B
PANTH02/032 Vr 22-09-17 / 20:30 Sokah G Sevos A
PANTH02/033 Vr 22-09-17 / 20:00 Nodo D Turnhout C
PANTH02/034 Wo 20-09-17 / 20:00 Zwijndrecht A Ekerse C
PANTH02/035 Za 23-09-17 / 19:00 Zoersel D Merksplas C
PANTH02/036 Vr 22-09-17 / 20:30 Rupel D Virtus B

Week 03 : Vanaf 24-09-2017 tot 30-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH03/031 Za 30-09-17 / 19:00 Turnhout C AFP Antwerpen D
PANTH03/032 Vr 29-09-17 / 20:00 Sevos A Zwijndrecht A
PANTH03/033 Vr 29-09-17 / 20:00 Ekerse C Rupel D
PANTH03/034 Vr 29-09-17 / 20:15 Merksplas C Nodo D
PANTH03/035 Vr 29-09-17 / 20:30 Virtus B Sokah G
PANTH03/036 Za 30-09-17 / 19:30 Borsbeek B Zoersel D

Week 04 : Vanaf 01-10-2017 tot 07-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH04/031 Za 07-10-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Nodo D
PANTH04/032 Za 07-10-17 / 19:00 Zoersel D Rupel D
PANTH04/033 Vr 06-10-17 / 20:30 Sokah G Zwijndrecht A
PANTH04/034 Vr 06-10-17 / 20:00 Sevos A Ekerse C
PANTH04/035 Vr 06-10-17 / 20:30 Virtus B Merksplas C
PANTH04/036 Za 07-10-17 / 19:30 Borsbeek B Turnhout C

Week 05 : Vanaf 08-10-2017 tot 14-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH05/031 Wo 11-10-17 / 20:00 Zwijndrecht A AFP Antwerpen D
PANTH05/032 Vr 13-10-17 / 20:00 Nodo D Zoersel D
PANTH05/033 Vr 13-10-17 / 20:30 Rupel D Sokah G
PANTH05/034 Za 14-10-17 / 19:00 Turnhout C Sevos A
PANTH05/035 Vr 13-10-17 / 20:00 Ekerse C Virtus B
PANTH05/036 Vr 13-10-17 / 20:15 Merksplas C Borsbeek B

Week 06 : Vanaf 22-10-2017 tot 28-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH06/031 Za 28-10-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Rupel D
PANTH06/032 Vr 27-10-17 / 20:00 Nodo D Zwijndrecht A
PANTH06/033 Za 28-10-17 / 19:00 Zoersel D Sokah G
PANTH06/034 Vr 27-10-17 / 20:00 Sevos A Merksplas C
PANTH06/035 Vr 27-10-17 / 20:00 Ekerse C Turnhout C
PANTH06/036 Vr 27-10-17 / 20:30 Virtus B Borsbeek B

Week 07 : Vanaf 05-11-2017 tot 11-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH07/031 Vr 10-11-17 / 20:30 Sokah G AFP Antwerpen D
PANTH07/032 Vr 10-11-17 / 20:30 Rupel D Nodo D
PANTH07/033 Wo 08-11-17 / 20:00 Zwijndrecht A Zoersel D
PANTH07/034 Za 11-11-17 / 19:30 Borsbeek B Sevos A
PANTH07/035 Vr 10-11-17 / 20:15 Merksplas C Ekerse C
PANTH07/036 Za 11-11-17 / 19:00 Turnhout C Virtus B

Week 08 : Vanaf 12-11-2017 tot 18-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH08/031 Za 18-11-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Zoersel D
PANTH08/032 Vr 17-11-17 / 20:00 Nodo D Sokah G
PANTH08/033 Vr 17-11-17 / 20:30 Rupel D Zwijndrecht A
PANTH08/034 Vr 17-11-17 / 20:30 Virtus B Sevos A
PANTH08/035 Vr 17-11-17 / 20:00 Ekerse C Borsbeek B
PANTH08/036 Za 18-11-17 / 19:00 Turnhout C Merksplas C

Week 09 : Vanaf 19-11-2017 tot 25-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH09/031 Vr 24-11-17 / 20:00 Sevos A AFP Antwerpen D
PANTH09/032 Vr 24-11-17 / 20:00 Nodo D Ekerse C
PANTH09/033 Za 25-11-17 / 19:00 Zoersel D Virtus B
PANTH09/034 Vr 24-11-17 / 20:15 Merksplas C Rupel D
PANTH09/035 Vr 24-11-17 / 20:30 Sokah G Borsbeek B
PANTH09/036 Wo 22-11-17 / 20:00 Zwijndrecht A Turnhout C

Week 10 : Vanaf 26-11-2017 tot 02-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH10/031 Vr 01-12-17 / 20:30 Virtus B AFP Antwerpen D
PANTH10/032 Vr 01-12-17 / 20:00 Sevos A Nodo D
PANTH10/033 Vr 01-12-17 / 20:00 Ekerse C Zoersel D
PANTH10/034 Za 02-12-17 / 19:00 Turnhout C Rupel D
PANTH10/035 Vr 01-12-17 / 20:15 Merksplas C Sokah G
PANTH10/036 Za 02-12-17 / 19:30 Borsbeek B Zwijndrecht A

Week 11 : Vanaf 03-12-2017 tot 09-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH11/031 Za 09-12-17 / 19:00 Zoersel D Sevos A
PANTH11/032 Vr 08-12-17 / 20:00 Nodo D Virtus B
PANTH11/033 Za 09-12-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Ekerse C
PANTH11/034 Wo 06-12-17 / 20:00 Zwijndrecht A Merksplas C
PANTH11/035 Vr 08-12-17 / 20:30 Sokah G Turnhout C
PANTH11/036 Vr 08-12-17 / 20:30 Rupel D Borsbeek B

Week 12 : Vanaf 07-01-2018 tot 13-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH12/031 Za 13-01-18 / 19:00 AFP Antwerpen D Merksplas C
PANTH12/032 Vr 12-01-18 / 20:00 Nodo D Borsbeek B
PANTH12/033 Za 13-01-18 / 19:00 Zoersel D Turnhout C
PANTH12/034 Vr 12-01-18 / 20:30 Rupel D Sevos A
PANTH12/035 Vr 09-02-18 / 20:30 ** Sokah G Ekerse C
PANTH12/036 Wo 10-01-18 / 20:00 Zwijndrecht A Virtus B

Week 13 : Vanaf 14-01-2018 tot 20-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH13/031 Za 20-01-18 / 19:30 Borsbeek B AFP Antwerpen D
PANTH13/032 Vr 19-01-18 / 20:00 Sevos A Sokah G
PANTH13/033 Za 20-01-18 / 19:00 Turnhout C Nodo D
PANTH13/034 Vr 19-01-18 / 20:00 Ekerse C Zwijndrecht A
PANTH13/035 Vr 19-01-18 / 20:15 Merksplas C Zoersel D
PANTH13/036 Vr 19-01-18 / 20:30 Virtus B Rupel D

Week 14 : Vanaf 21-01-2018 tot 27-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH14/031 Za 27-01-18 / 19:00 AFP Antwerpen D Turnhout C
PANTH14/032 Wo 24-01-18 / 20:00 Zwijndrecht A Sevos A
PANTH14/033 Vr 26-01-18 / 20:30 Rupel D Ekerse C
PANTH14/034 Vr 26-01-18 / 20:00 Nodo D Merksplas C
PANTH14/035 Vr 26-01-18 / 20:30 Sokah G Virtus B
PANTH14/036 Za 27-01-18 / 19:00 Zoersel D Borsbeek B

Week 15 : Vanaf 28-01-2018 tot 03-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH15/031 Vr 02-02-18 / 20:00 Nodo D AFP Antwerpen D
PANTH15/032 Vr 02-02-18 / 20:30 Rupel D Zoersel D
PANTH15/033 Wo 31-01-18 / 20:00 Zwijndrecht A Sokah G
PANTH15/034 Vr 02-02-18 / 20:00 Ekerse C Sevos A
PANTH15/035 Vr 02-02-18 / 20:15 Merksplas C Virtus B
PANTH15/036 Za 03-02-18 / 19:00 Turnhout C Borsbeek B

Week 16 : Vanaf 11-02-2018 tot 17-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH16/031 Za 17-02-18 / 19:00 AFP Antwerpen D Zwijndrecht A
PANTH16/032 Vr 05-01-18 / 20:00 ** Zoersel D Nodo D
PANTH16/033 Vr 16-02-18 / 20:30 Sokah G Rupel D
PANTH16/034 Vr 16-02-18 / 20:00 Sevos A Turnhout C
PANTH16/035 Vr 16-02-18 / 20:30 Virtus B Ekerse C
PANTH16/036 Za 17-02-18 / 19:30 Borsbeek B Merksplas C

Week 17 : Vanaf 18-02-2018 tot 24-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH17/031 Vr 23-02-18 / 20:30 Rupel D AFP Antwerpen D
PANTH17/032 Wo 21-02-18 / 20:00 Zwijndrecht A Nodo D
PANTH17/033 Vr 23-02-18 / 20:30 Sokah G Zoersel D
PANTH17/034 Vr 23-02-18 / 20:15 Merksplas C Sevos A
PANTH17/035 Za 24-02-18 / 19:00 Turnhout C Ekerse C
PANTH17/036 Za 24-02-18 / 19:30 Borsbeek B Virtus B

Week 18 : Vanaf 04-03-2018 tot 10-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH18/031 Za 10-03-18 / 19:00 AFP Antwerpen D Sokah G
PANTH18/032 Vr 09-03-18 / 20:00 Nodo D Rupel D
PANTH18/033 Za 10-03-18 / 19:00 Zoersel D Zwijndrecht A
PANTH18/034 Vr 09-03-18 / 20:00 Sevos A Borsbeek B
PANTH18/035 Vr 09-03-18 / 20:00 Ekerse C Merksplas C
PANTH18/036 Vr 09-03-18 / 20:30 Virtus B Turnhout C

Week 19 : Vanaf 11-03-2018 tot 17-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH19/031 Za 17-03-18 / 19:00 Zoersel D AFP Antwerpen D
PANTH19/032 Vr 16-03-18 / 20:30 Sokah G Nodo D
PANTH19/033 Wo 14-03-18 / 20:00 Zwijndrecht A Rupel D
PANTH19/034 Vr 16-03-18 / 20:00 Sevos A Virtus B
PANTH19/035 Za 17-03-18 / 19:30 Borsbeek B Ekerse C
PANTH19/036 Vr 16-03-18 / 20:15 Merksplas C Turnhout C

Week 20 : Vanaf 18-03-2018 tot 24-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH20/031 Za 24-03-18 / 19:00 AFP Antwerpen D Sevos A
PANTH20/032 Vr 23-03-18 / 20:00 Ekerse C Nodo D
PANTH20/033 Vr 23-03-18 / 20:30 Virtus B Zoersel D
PANTH20/034 Vr 23-03-18 / 20:30 Rupel D Merksplas C
PANTH20/035 Za 24-03-18 / 19:30 Borsbeek B Sokah G
PANTH20/036 Za 24-03-18 / 19:00 Turnhout C Zwijndrecht A

Week 21 : Vanaf 08-04-2018 tot 14-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH21/031 Za 14-04-18 / 19:00 AFP Antwerpen D Virtus B
PANTH21/032 Vr 13-04-18 / 20:00 Nodo D Sevos A
PANTH21/033 Za 14-04-18 / 19:00 Zoersel D Ekerse C
PANTH21/034 Vr 13-04-18 / 20:30 Rupel D Turnhout C
PANTH21/035 Vr 13-04-18 / 20:30 Sokah G Merksplas C
PANTH21/036 Wo 11-04-18 / 20:00 Zwijndrecht A Borsbeek B

Week 22 : Vanaf 15-04-2018 tot 21-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH22/031 Vr 20-04-18 / 20:00 Sevos A Zoersel D
PANTH22/032 Vr 20-04-18 / 20:30 Virtus B Nodo D
PANTH22/033 Vr 20-04-18 / 20:00 Ekerse C AFP Antwerpen D
PANTH22/034 Vr 20-04-18 / 20:15 Merksplas C Zwijndrecht A
PANTH22/035 Za 21-04-18 / 19:00 Turnhout C Sokah G
PANTH22/036 Za 21-04-18 / 19:30 Borsbeek B Rupel D