Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
*
Acties
Afdrukken
*
Config.
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 2A - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2017-2018

*
  
*


Week 01 : Vanaf 10-09-2017 tot 16-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH01/007 Vr 15-09-17 / 20:30 Schoten C Henricus A
PANTH01/008 Za 16-09-17 / 19:30 Borsbeek A Tecemo B
PANTH01/009 Za 16-09-17 / 19:00 Turnhout B Zoersel C
PANTH01/010 Vr 15-09-17 / 20:00 Salamander E Rupel B
PANTH01/011 Vr 15-09-17 / 20:00 Ekerse B Virtus A
PANTH01/012 Vr 15-09-17 / 20:00 AFP Antwerpen C Gierle D

Week 02 : Vanaf 17-09-2017 tot 23-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH02/007 Za 23-09-17 / 19:30 Henricus A Borsbeek A
PANTH02/008 Vr 22-09-17 / 20:30 Virtus A Salamander E
PANTH02/009 Za 23-09-17 / 19:00 Tecemo B Turnhout B
PANTH02/010 Za 23-09-17 / 19:00 Gierle D Ekerse B
PANTH02/011 Za 23-09-17 / 19:00 Zoersel C Schoten C
PANTH02/012 Vr 22-09-17 / 20:30 Rupel B AFP Antwerpen C

Week 03 : Vanaf 24-09-2017 tot 30-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH03/007 Za 30-09-17 / 19:00 Turnhout B Henricus A
PANTH03/008 Vr 29-09-17 / 20:00 Salamander E Gierle D
PANTH03/009 Vr 29-09-17 / 20:00 Ekerse B Rupel B
PANTH03/010 Vr 29-09-17 / 20:30 Schoten C Tecemo B
PANTH03/011 Vr 29-09-17 / 20:00 AFP Antwerpen C Virtus A
PANTH03/012 Za 30-09-17 / 19:30 Borsbeek A Zoersel C

Week 04 : Vanaf 01-10-2017 tot 07-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH04/007 Za 07-10-17 / 19:30 Henricus A Tecemo B
PANTH04/008 Za 07-10-17 / 19:00 Zoersel C Rupel B
PANTH04/009 Vr 06-10-17 / 20:30 Virtus A Gierle D
PANTH04/010 Vr 06-10-17 / 20:00 Salamander E Ekerse B
PANTH04/011 Vr 06-10-17 / 20:00 AFP Antwerpen C Schoten C
PANTH04/012 Za 07-10-17 / 19:30 Borsbeek A Turnhout B

Week 05 : Vanaf 08-10-2017 tot 14-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH05/007 Za 14-10-17 / 19:00 Gierle D Henricus A
PANTH05/008 Za 14-10-17 / 19:00 Tecemo B Zoersel C
PANTH05/009 Vr 13-10-17 / 20:30 Rupel B Virtus A
PANTH05/010 Za 14-10-17 / 19:00 Turnhout B Salamander E
PANTH05/011 Vr 13-10-17 / 20:00 Ekerse B AFP Antwerpen C
PANTH05/012 Vr 13-10-17 / 20:30 Schoten C Borsbeek A

Week 06 : Vanaf 22-10-2017 tot 28-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH06/007 Za 28-10-17 / 19:30 Henricus A Rupel B
PANTH06/008 Za 28-10-17 / 19:00 Tecemo B Gierle D
PANTH06/009 Za 28-10-17 / 19:00 Zoersel C Virtus A
PANTH06/010 Vr 27-10-17 / 20:00 Salamander E Schoten C
PANTH06/011 Vr 27-10-17 / 20:00 Ekerse B Turnhout B
PANTH06/012 Vr 27-10-17 / 20:00 AFP Antwerpen C Borsbeek A

Week 07 : Vanaf 05-11-2017 tot 11-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH07/007 Vr 10-11-17 / 20:30 Virtus A Henricus A
PANTH07/008 Vr 10-11-17 / 20:30 Rupel B Tecemo B
PANTH07/009 Za 11-11-17 / 19:00 Gierle D Zoersel C
PANTH07/010 Za 04-11-17 / 19:30 ** Borsbeek A Salamander E
PANTH07/011 Vr 10-11-17 / 20:30 Schoten C Ekerse B
PANTH07/012 Za 11-11-17 / 19:00 Turnhout B AFP Antwerpen C

Week 08 : Vanaf 12-11-2017 tot 18-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH08/007 Za 18-11-17 / 19:30 Henricus A Zoersel C
PANTH08/008 Za 18-11-17 / 19:00 Tecemo B Virtus A
PANTH08/009 Vr 17-11-17 / 20:30 Rupel B Gierle D
PANTH08/010 Vr 17-11-17 / 20:00 AFP Antwerpen C Salamander E
PANTH08/011 Vr 17-11-17 / 20:00 Ekerse B Borsbeek A
PANTH08/012 Za 18-11-17 / 19:00 Turnhout B Schoten C

Week 09 : Vanaf 19-11-2017 tot 25-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH09/007 Vr 24-11-17 / 20:00 Salamander E Henricus A
PANTH09/008 Za 25-11-17 / 19:00 Tecemo B Ekerse B
PANTH09/009 Za 25-11-17 / 19:00 Zoersel C AFP Antwerpen C
PANTH09/010 Vr 24-11-17 / 20:30 Schoten C Rupel B
PANTH09/011 Vr 24-11-17 / 20:30 Virtus A Borsbeek A
PANTH09/012 Za 25-11-17 / 19:00 Gierle D Turnhout B

Week 10 : Vanaf 26-11-2017 tot 02-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH10/007 Vr 01-12-17 / 20:00 AFP Antwerpen C Henricus A
PANTH10/008 Vr 01-12-17 / 20:00 Salamander E Tecemo B
PANTH10/009 Vr 01-12-17 / 20:00 Ekerse B Zoersel C
PANTH10/010 Za 02-12-17 / 19:00 Turnhout B Rupel B
PANTH10/011 Vr 01-12-17 / 20:30 Schoten C Virtus A
PANTH10/012 Za 02-12-17 / 19:30 Borsbeek A Gierle D

Week 11 : Vanaf 03-12-2017 tot 09-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH11/007 Za 09-12-17 / 19:00 Zoersel C Salamander E
PANTH11/008 Za 09-12-17 / 19:00 Tecemo B AFP Antwerpen C
PANTH11/009 Za 09-12-17 / 19:30 Henricus A Ekerse B
PANTH11/010 Za 09-12-17 / 19:00 Gierle D Schoten C
PANTH11/011 Vr 08-12-17 / 20:30 Virtus A Turnhout B
PANTH11/012 Vr 08-12-17 / 20:30 Rupel B Borsbeek A

Week 12 : Vanaf 07-01-2018 tot 13-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH12/007 Za 13-01-18 / 19:30 Henricus A Schoten C
PANTH12/008 Za 13-01-18 / 19:00 Tecemo B Borsbeek A
PANTH12/009 Za 13-01-18 / 19:00 Zoersel C Turnhout B
PANTH12/010 Vr 12-01-18 / 20:30 Rupel B Salamander E
PANTH12/011 Vr 12-01-18 / 20:30 Virtus A Ekerse B
PANTH12/012 Za 13-01-18 / 19:00 Gierle D AFP Antwerpen C

Week 13 : Vanaf 14-01-2018 tot 20-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH13/007 Za 20-01-18 / 19:30 Borsbeek A Henricus A
PANTH13/008 Vr 19-01-18 / 20:00 Salamander E Virtus A
PANTH13/009 Za 20-01-18 / 19:00 Turnhout B Tecemo B
PANTH13/010 Vr 19-01-18 / 20:00 Ekerse B Gierle D
PANTH13/011 Vr 19-01-18 / 20:30 Schoten C Zoersel C
PANTH13/012 Vr 19-01-18 / 20:00 AFP Antwerpen C Rupel B

Week 14 : Vanaf 21-01-2018 tot 27-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH14/007 Za 27-01-18 / 19:30 Henricus A Turnhout B
PANTH14/008 Za 27-01-18 / 19:00 Gierle D Salamander E
PANTH14/009 Vr 26-01-18 / 20:30 Rupel B Ekerse B
PANTH14/010 Di 23-01-18 / 20:00 ** Tecemo B Schoten C
PANTH14/011 Vr 26-01-18 / 20:30 Virtus A AFP Antwerpen C
PANTH14/012 Za 27-01-18 / 19:00 Zoersel C Borsbeek A

Week 15 : Vanaf 28-01-2018 tot 03-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH15/007 Za 03-02-18 / 19:00 Tecemo B Henricus A
PANTH15/008 Vr 02-02-18 / 20:30 Rupel B Zoersel C
PANTH15/009 Za 03-02-18 / 19:00 Gierle D Virtus A
PANTH15/010 Vr 02-02-18 / 20:00 Ekerse B Salamander E
PANTH15/011 Vr 02-02-18 / 20:30 Schoten C AFP Antwerpen C
PANTH15/012 Za 03-02-18 / 19:00 Turnhout B Borsbeek A

Week 16 : Vanaf 11-02-2018 tot 17-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH16/007 Za 17-02-18 / 19:30 Henricus A Gierle D
PANTH16/008 Za 17-02-18 / 19:00 Zoersel C Tecemo B
PANTH16/009 Vr 16-02-18 / 20:30 Virtus A Rupel B
PANTH16/010 Vr 16-02-18 / 20:00 Salamander E Turnhout B
PANTH16/011 Vr 16-02-18 / 20:00 AFP Antwerpen C Ekerse B
PANTH16/012 Za 17-02-18 / 19:30 Borsbeek A Schoten C

Week 17 : Vanaf 18-02-2018 tot 24-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH17/007 Vr 23-02-18 / 20:30 Rupel B Henricus A
PANTH17/008 Za 24-02-18 / 19:00 Gierle D Tecemo B
PANTH17/009 Vr 23-02-18 / 20:30 Virtus A Zoersel C
PANTH17/010 Vr 23-02-18 / 20:30 Schoten C Salamander E
PANTH17/011 Za 24-02-18 / 19:00 Turnhout B Ekerse B
PANTH17/012 Za 24-02-18 / 19:30 Borsbeek A AFP Antwerpen C

Week 18 : Vanaf 04-03-2018 tot 10-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH18/007 Za 10-03-18 / 19:30 Henricus A Virtus A
PANTH18/008 Za 10-03-18 / 19:00 Tecemo B Rupel B
PANTH18/009 Za 10-03-18 / 19:00 Zoersel C Gierle D
PANTH18/010 Vr 09-03-18 / 20:00 Salamander E Borsbeek A
PANTH18/011 Vr 09-03-18 / 20:00 Ekerse B Schoten C
PANTH18/012 Vr 09-03-18 / 20:00 AFP Antwerpen C Turnhout B

Week 19 : Vanaf 11-03-2018 tot 17-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH19/007 Za 17-03-18 / 19:00 Zoersel C Henricus A
PANTH19/008 Vr 16-03-18 / 20:30 Virtus A Tecemo B
PANTH19/009 Za 17-03-18 / 19:00 Gierle D Rupel B
PANTH19/010 Vr 16-03-18 / 20:00 Salamander E AFP Antwerpen C
PANTH19/011 Za 17-03-18 / 19:30 Borsbeek A Ekerse B
PANTH19/012 Vr 16-03-18 / 20:30 Schoten C Turnhout B

Week 20 : Vanaf 18-03-2018 tot 24-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH20/007 Za 24-03-18 / 19:30 Henricus A Salamander E
PANTH20/008 Vr 23-03-18 / 20:00 Ekerse B Tecemo B
PANTH20/009 Vr 23-03-18 / 20:00 AFP Antwerpen C Zoersel C
PANTH20/010 Vr 23-03-18 / 20:30 Rupel B Schoten C
PANTH20/011 Za 24-03-18 / 19:30 Borsbeek A Virtus A
PANTH20/012 Za 24-03-18 / 19:00 Turnhout B Gierle D

Week 21 : Vanaf 08-04-2018 tot 14-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH21/007 Za 14-04-18 / 19:30 Henricus A AFP Antwerpen C
PANTH21/008 Za 14-04-18 / 19:00 Tecemo B Salamander E
PANTH21/009 Za 14-04-18 / 19:00 Zoersel C Ekerse B
PANTH21/010 Vr 13-04-18 / 20:30 Rupel B Turnhout B
PANTH21/011 Vr 13-04-18 / 20:30 Virtus A Schoten C
PANTH21/012 Za 14-04-18 / 19:00 Gierle D Borsbeek A

Week 22 : Vanaf 15-04-2018 tot 21-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH22/007 Vr 20-04-18 / 20:00 Salamander E Zoersel C
PANTH22/008 Vr 20-04-18 / 20:00 AFP Antwerpen C Tecemo B
PANTH22/009 Vr 20-04-18 / 20:00 Ekerse B Henricus A
PANTH22/010 Vr 20-04-18 / 20:30 Schoten C Gierle D
PANTH22/011 Za 21-04-18 / 19:00 Turnhout B Virtus A
PANTH22/012 Za 21-04-18 / 19:30 Borsbeek A Rupel B