Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
*
Acties
Afdrukken
*
Config.
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Reeks C VTTL - Landelijk - Heren
Seizoen 2017-2018

*
  
*


Week 01 : Vanaf 10-09-2017 tot 16-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH01/041 Za 16-09-17 / 19:00 Kuurne A Hasselt B
LH01/042 Za 16-09-17 / 19:00 Meulebeke A Lansweeper Hamm A
LH01/043 Za 16-09-17 / 19:00 Zoersel B Meerdaal B
LH01/044 Za 16-09-17 / 19:00 Hoeselt C St. Pauwels A
LH01/045 Za 16-09-17 / 19:00 Salamander A Salamander D
LH01/046 Za 16-09-17 / 19:00 KTTC Eikenlo A Gierle A

Week 02 : Vanaf 17-09-2017 tot 23-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH02/041 Za 23-09-17 / 19:00 Hasselt B Meulebeke A
LH02/042 Za 23-09-17 / 19:00 Salamander D Hoeselt C
LH02/043 Za 23-09-17 / 19:00 Lansweeper Hamm A Zoersel B
LH02/044 Za 23-09-17 / 19:00 Gierle A Salamander A
LH02/045 Za 23-09-17 / 19:00 Meerdaal B Kuurne A
LH02/046 Za 23-09-17 / 19:00 St. Pauwels A KTTC Eikenlo A

Week 03 : Vanaf 24-09-2017 tot 30-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH03/041 Za 30-09-17 / 19:00 Zoersel B Hasselt B
LH03/042 Za 30-09-17 / 19:00 Hoeselt C Gierle A
LH03/043 Za 30-09-17 / 19:00 Salamander A St. Pauwels A
LH03/044 Za 30-09-17 / 19:00 Kuurne A Lansweeper Hamm A
LH03/045 Za 30-09-17 / 19:00 KTTC Eikenlo A Salamander D
LH03/046 Za 30-09-17 / 19:00 Meulebeke A Meerdaal B

Week 04 : Vanaf 01-10-2017 tot 07-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH04/041 Za 07-10-17 / 19:00 Hasselt B Lansweeper Hamm A
LH04/042 Za 07-10-17 / 19:00 Meerdaal B St. Pauwels A
LH04/043 Za 07-10-17 / 19:00 Salamander D Gierle A
LH04/044 Za 07-10-17 / 19:00 Hoeselt C Salamander A
LH04/045 Za 07-10-17 / 19:00 KTTC Eikenlo A Kuurne A
LH04/046 Za 07-10-17 / 19:00 Meulebeke A Zoersel B

Week 05 : Vanaf 08-10-2017 tot 14-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH05/041 Za 14-10-17 / 19:00 Gierle A Hasselt B
LH05/042 Za 14-10-17 / 19:00 Lansweeper Hamm A Meerdaal B
LH05/043 Za 14-10-17 / 19:00 St. Pauwels A Salamander D
LH05/044 Za 14-10-17 / 19:00 Zoersel B Hoeselt C
LH05/045 Za 14-10-17 / 19:00 Salamander A KTTC Eikenlo A
LH05/046 Za 14-10-17 / 19:00 Kuurne A Meulebeke A

Week 06 : Vanaf 22-10-2017 tot 28-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH06/041 Za 28-10-17 / 19:00 Hasselt B St. Pauwels A
LH06/042 Za 28-10-17 / 19:00 Lansweeper Hamm A Gierle A
LH06/043 Za 28-10-17 / 19:00 Meerdaal B Salamander D
LH06/044 Vr 20-10-17 / 20:30 ** Hoeselt C Kuurne A
LH06/045 Za 28-10-17 / 19:00 Salamander A Zoersel B
LH06/046 Za 28-10-17 / 19:00 KTTC Eikenlo A Meulebeke A

Week 07 : Vanaf 05-11-2017 tot 11-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH07/041 Za 04-11-17 / 19:00 ** Salamander D Hasselt B
LH07/042 Za 11-11-17 / 19:00 St. Pauwels A Lansweeper Hamm A
LH07/043 Za 11-11-17 / 19:00 Gierle A Meerdaal B
LH07/044 Za 11-11-17 / 19:00 Meulebeke A Hoeselt C
LH07/045 Za 11-11-17 / 19:00 Kuurne A Salamander A
LH07/046 Za 11-11-17 / 19:00 Zoersel B KTTC Eikenlo A

Week 08 : Vanaf 12-11-2017 tot 18-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH08/041 Za 18-11-17 / 19:00 Hasselt B Meerdaal B
LH08/042 Za 18-11-17 / 19:00 Lansweeper Hamm A Salamander D
LH08/043 Za 18-11-17 / 19:00 St. Pauwels A Gierle A
LH08/044 Za 18-11-17 / 19:00 KTTC Eikenlo A Hoeselt C
LH08/045 Za 18-11-17 / 19:00 Salamander A Meulebeke A
LH08/046 Za 18-11-17 / 19:00 Zoersel B Kuurne A

Week 09 : Vanaf 19-11-2017 tot 25-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH09/041 Za 25-11-17 / 19:00 Hoeselt C Hasselt B
LH09/042 Za 25-11-17 / 19:00 Lansweeper Hamm A Salamander A
LH09/043 Za 25-11-17 / 19:00 Meerdaal B KTTC Eikenlo A
LH09/044 Za 25-11-17 / 19:00 Kuurne A St. Pauwels A
LH09/045 Za 25-11-17 / 19:00 Salamander D Meulebeke A
LH09/046 Za 25-11-17 / 19:00 Gierle A Zoersel B

Week 10 : Vanaf 26-11-2017 tot 02-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH10/041 Za 02-12-17 / 19:00 KTTC Eikenlo A Hasselt B
LH10/042 Za 02-12-17 / 19:00 Hoeselt C Lansweeper Hamm A
LH10/043 Za 02-12-17 / 19:00 Salamander A Meerdaal B
LH10/044 Za 02-12-17 / 19:00 Zoersel B St. Pauwels A
LH10/045 Za 02-12-17 / 19:00 Kuurne A Salamander D
LH10/046 Za 02-12-17 / 19:00 Meulebeke A Gierle A

Week 11 : Vanaf 03-12-2017 tot 09-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH11/041 Za 09-12-17 / 18:00 ** Meerdaal B Hoeselt C
LH11/042 Za 09-12-17 / 19:00 Lansweeper Hamm A KTTC Eikenlo A
LH11/043 Za 09-12-17 / 19:00 Hasselt B Salamander A
LH11/044 Za 09-12-17 / 19:00 Gierle A Kuurne A
LH11/045 Za 09-12-17 / 19:00 Salamander D Zoersel B
LH11/046 Za 09-12-17 / 19:00 St. Pauwels A Meulebeke A

Week 12 : Vanaf 07-01-2018 tot 13-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH12/041 Za 13-01-18 / 19:00 Hasselt B Kuurne A
LH12/042 Za 13-01-18 / 19:00 Lansweeper Hamm A Meulebeke A
LH12/043 Za 13-01-18 / 19:00 Meerdaal B Zoersel B
LH12/044 Za 13-01-18 / 19:00 St. Pauwels A Hoeselt C
LH12/045 Za 13-01-18 / 19:00 Salamander D Salamander A
LH12/046 Za 13-01-18 / 19:00 Gierle A KTTC Eikenlo A

Week 13 : Vanaf 14-01-2018 tot 20-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH13/041 Za 20-01-18 / 19:00 Meulebeke A Hasselt B
LH13/042 Za 20-01-18 / 19:00 Hoeselt C Salamander D
LH13/043 Za 20-01-18 / 19:00 Zoersel B Lansweeper Hamm A
LH13/044 Za 20-01-18 / 19:00 Salamander A Gierle A
LH13/045 Za 20-01-18 / 19:00 Kuurne A Meerdaal B
LH13/046 Za 20-01-18 / 19:00 KTTC Eikenlo A St. Pauwels A

Week 14 : Vanaf 21-01-2018 tot 27-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH14/041 Za 27-01-18 / 19:00 Hasselt B Zoersel B
LH14/042 Za 27-01-18 / 19:00 Gierle A Hoeselt C
LH14/043 Za 27-01-18 / 19:00 St. Pauwels A Salamander A
LH14/044 Za 27-01-18 / 19:00 Lansweeper Hamm A Kuurne A
LH14/045 Za 27-01-18 / 19:00 Salamander D KTTC Eikenlo A
LH14/046 Za 27-01-18 / 19:00 Meerdaal B Meulebeke A

Week 15 : Vanaf 28-01-2018 tot 03-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH15/041 Za 03-02-18 / 19:00 Lansweeper Hamm A Hasselt B
LH15/042 Za 03-02-18 / 19:00 St. Pauwels A Meerdaal B
LH15/043 Za 03-02-18 / 19:00 Gierle A Salamander D
LH15/044 Za 03-02-18 / 19:00 Salamander A Hoeselt C
LH15/045 Za 03-02-18 / 19:00 Kuurne A KTTC Eikenlo A
LH15/046 Za 03-02-18 / 19:00 Zoersel B Meulebeke A

Week 16 : Vanaf 11-02-2018 tot 17-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH16/041 Za 17-02-18 / 19:00 Hasselt B Gierle A
LH16/042 Za 17-02-18 / 19:00 Meerdaal B Lansweeper Hamm A
LH16/043 Za 17-02-18 / 19:00 Salamander D St. Pauwels A
LH16/044 Za 17-02-18 / 19:00 Hoeselt C Zoersel B
LH16/045 Za 17-02-18 / 19:00 KTTC Eikenlo A Salamander A
LH16/046 Za 17-02-18 / 19:00 Meulebeke A Kuurne A

Week 17 : Vanaf 18-02-2018 tot 24-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH17/041 Za 24-02-18 / 19:00 St. Pauwels A Hasselt B
LH17/042 Za 24-02-18 / 19:00 Gierle A Lansweeper Hamm A
LH17/043 Za 24-02-18 / 19:00 Salamander D Meerdaal B
LH17/044 Za 24-02-18 / 19:00 Kuurne A Hoeselt C
LH17/045 Za 24-02-18 / 19:00 Zoersel B Salamander A
LH17/046 Za 24-02-18 / 19:00 Meulebeke A KTTC Eikenlo A

Week 18 : Vanaf 04-03-2018 tot 10-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH18/041 Za 10-03-18 / 19:00 Hasselt B Salamander D
LH18/042 Za 10-03-18 / 19:00 Lansweeper Hamm A St. Pauwels A
LH18/043 Za 10-03-18 / 19:00 Meerdaal B Gierle A
LH18/044 Za 10-03-18 / 19:00 Hoeselt C Meulebeke A
LH18/045 Za 10-03-18 / 19:00 Salamander A Kuurne A
LH18/046 Za 10-03-18 / 19:00 KTTC Eikenlo A Zoersel B

Week 19 : Vanaf 11-03-2018 tot 17-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH19/041 Za 17-03-18 / 19:00 Meerdaal B Hasselt B
LH19/042 Za 17-03-18 / 19:00 Salamander D Lansweeper Hamm A
LH19/043 Za 17-03-18 / 19:00 Gierle A St. Pauwels A
LH19/044 Za 17-03-18 / 19:00 Hoeselt C KTTC Eikenlo A
LH19/045 Za 17-03-18 / 19:00 Meulebeke A Salamander A
LH19/046 Za 17-03-18 / 19:00 Kuurne A Zoersel B

Week 20 : Vanaf 18-03-2018 tot 24-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH20/041 Za 24-03-18 / 19:00 Hasselt B Hoeselt C
LH20/042 Za 24-03-18 / 19:00 Salamander A Lansweeper Hamm A
LH20/043 Za 24-03-18 / 19:00 KTTC Eikenlo A Meerdaal B
LH20/044 Za 24-03-18 / 19:00 St. Pauwels A Kuurne A
LH20/045 Za 24-03-18 / 19:00 Meulebeke A Salamander D
LH20/046 Za 24-03-18 / 19:00 Zoersel B Gierle A

Week 21 : Vanaf 08-04-2018 tot 14-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH21/041 Za 14-04-18 / 19:00 Hasselt B KTTC Eikenlo A
LH21/042 Za 14-04-18 / 19:00 Lansweeper Hamm A Hoeselt C
LH21/043 Za 14-04-18 / 19:00 Meerdaal B Salamander A
LH21/044 Za 14-04-18 / 19:00 St. Pauwels A Zoersel B
LH21/045 Za 14-04-18 / 19:00 Salamander D Kuurne A
LH21/046 Za 14-04-18 / 19:00 Gierle A Meulebeke A

Week 22 : Vanaf 15-04-2018 tot 21-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
LH22/041 Za 21-04-18 / 19:00 Hoeselt C Meerdaal B
LH22/042 Za 21-04-18 / 19:00 KTTC Eikenlo A Lansweeper Hamm A
LH22/043 Za 21-04-18 / 19:00 Salamander A Hasselt B
LH22/044 Za 21-04-18 / 19:00 Kuurne A Gierle A
LH22/045 Za 21-04-18 / 19:00 Zoersel B Salamander D
LH22/046 Za 21-04-18 / 19:00 Meulebeke A St. Pauwels A