Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
*
Acties
Eigenschappen
Resultaten
Samengevat
Statistieken
Klassementspiramide
Afdrukken
Steekkaart
*
Categorie
Heren
Dames
*
Statistieken
Leden per club
Statistieken
Klassementspiramide
*
Galerij
Foto's
Resultaten
*
Zoeken
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
JAN-WILLEM
D'HONDT
Seizoen 2017-2018
D'HONDT JAN-WILLEM
 Mijn foto hier ?
Index : 520733
Rangschikking : E0
Club : OVL096 - TTC Lansweeper Hamme
Categorie : Cadetten
Samenvatting per klassement
Teg. Ov. Ver. Perc.
B6 0 1 0 %
C2 0 4 0 %
C4 0 2 0 %
C6 1 4 20 %
D0 3 7 30 %
D2 7 6 53.85 %
D4 8 9 47.06 %
D6 20 4 83.33 %
E0 18 4 81.82 %
E2 15 8 65.22 %
E4 9 0 100 %
E6 8 0 100 %
NG 3 0 100 %
Totaal 92 49 65.25 %
Samengevat - Wedstrijd
Percent Ov. 65.25 %
Gespeeld 141
Gewonnen 92
Verloren 49
Absolute punten   465
Relatieve punten   111
ELO punten   1223
Samengevat - Sets
Percent 61.45 %
Gespeeld 537
Gewonnen 330
Verloren 207
Per wedstrijd 3.81
Verdeling van de scores (Sets):
Score Aantal
3 - 0 47
3 - 1 30
2 - 3 19
1 - 3 16
3 - 2 15
0 - 3 14
Resultaat in de belle:
Gespeelde belles 34 24.1 %
Gewonnen belles 15 44.1 %
Verloren belles 19 55.9 %
 
Evolutie ELO punten
Begin van het seizoen954
Minimum op 07-01-18934
Maximum op 10-11-171230
Vandaag1223



Start seizoen grafiek
Punten in uitslagenlijst ?



Ontmoetingslijst
Datum Match of
Tornooi
Ploeg of
Reeks
Tegen
partij
Naam tegenstander Kl. ELO
Teg.
 Sets  ELO
2017-08-05 A-tornooi Torhout Heren E0-E2 Zele MARCO CERRENS E2 904 3 - 0 969 (+15)
2017-08-05 A-tornooi Torhout Heren E0-E2 Rumillies TOM SCHERPEREEL E2 833 3 - 0 980 (+11)
2017-08-05 A-tornooi Torhout Heren E0-E2 Herseaux DAVID ALLEMAN E2 800 1 - 3 953 (-27)
2017-08-05 A-tornooi Torhout Heren E0-E2 Don Bosco BENJAMIN VERCRUYSSE E2 862 3 - 0 965 (+12)
2017-08-05 A-tornooi Torhout Heren E0-E2 Sint-Niklase ERWIN DE CORT E2 708 3 - 1 971 (+6)
2017-08-05 A-tornooi Torhout Heren E0-E2 Westel CAS SMITS E0 841 3 - 2 982 (+11)
2017-08-06 A-tornooi Torhout Heren D Buitenland PEIRO KORSE D0 1062 3 - 2 1005 (+23)
2017-08-06 A-tornooi Torhout Heren D Braine JASON MANGON D2 1064 2 - 3 992 (-13)
2017-08-06 A-tornooi Torhout Heren D Eernegem ROBBE CLAUW D6 902 2 - 3 969 (-23)
2017-08-13 A-tornooi Oostende - zondag Heren E-NG Kuurne MATTYS VANACKERE E2 862 0 - 3 945 (-24)
2017-08-13 A-tornooi Oostende - zondag Heren E-NG Tornooien GORAN GULLUKAYA E0 952 3 - 2 962 (+17)
2017-08-13 A-tornooi Oostende - zondag Heren E-NG Tacko ROBBE COCHET E2 795 3 - 0 970 (+8)
2017-08-13 A-tornooi Oostende - zondag Heren E-NG AFP Antwerpen SAAD OSMAN E0 906 3 - 2 984 (+14)
2017-08-13 A-tornooi Oostende - zondag Heren D4-NG Buitenland ANTOINE BARGIBANT D4 1156 1 - 3 976 (-8)
2017-08-13 A-tornooi Oostende - zondag Heren D4-NG Astrid Herstal LUCA MENGA E0 851 3 - 0 988 (+11)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren E Sokah VITJA LUTSENKO E4 561 3 - 0 989 (+2)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren E DHLS HYUN MOTTINT E2 858 3 - 2 1000 (+10)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren E Buitenland DJEN BAKX E0 1077 3 - 0 1023 (+23)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren E Buitenland VALENTIN THOREZ E0 900 3 - 2 1036 (+13)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren E Knal CHARLES PERSOONE E0 1109 2 - 3 1025 (-11)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren D4-D6 Meulebeke BERT HERMAN D6 1117 3 - 1 1051 (+26)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren D4-D6 Buitenland GUY GIRA D4 1100 3 - 0 1075 (+25)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren D4-D6 Rumillies TOM SCHERPEREEL E2 960 3 - 2 1092 (+16)
2017-08-19 A-tornooi Wenduine Heren D4-D6 Buitenland THIERRY LEROY E0 1056 2 - 3 1078 (-14)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E2-D4 A.E.C. MARC MARECHAL D6 866 3 - 0 1085 (+7)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E2-D4 Essenbeek SAM KAI SPRINGAEL D6 1081 3 - 0 1103 (+18)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E2-D4 Meerdaal POOYA ZAKERI E2 773 3 - 0 1107 (+4)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E-reeks Erembodegem TIM VINCK E6 472 3 - 1 1107 (+1)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E-reeks Nivelles STEPHANIE MESSIKOMMER E6 493 3 - 0 1108 (+1)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E-reeks Geelse LISA BELLENS E4 789 3 - 0 1112 (+4)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E-reeks Lembeek NATACHA KELCHTERMANS E2 729 2 - 3 1079 (-33)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E2-D4 Meerdaal MATTIJS MERGAN D6 1024 2 - 3 1058 (-21)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E2-D4 Essenbeek JASPER BAUDUIN D6 992 3 - 1 1071 (+13)
2017-08-20 C-criterium Pingkolo E-reeks Sint-Niklase ERWIN DE CORT E2 714 0 - 3 1037 (-33)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke E2/E0 Salamander KARL WIJNEN E0 775 3 - 2 1042 (+5)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke E2/E0 Zele MARCO CERRENS E2 1091 3 - 1 1064 (+21)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke E2/E0 Sportline HRISTO DESPEGHEL E0 927 3 - 0 1075 (+11)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke NG/E open De Pinte WIM VAN HAMME E6 430 3 - 0 1076 (+1)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke NG/E open Rooigem-Gent KEVIN DE BRABANDER E6 476 3 - 0 1076 (+1)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke NG/E open Wielsbeke-Leiel JAN VANDENBUSSCHE E2 727 3 - 1 1080 (+4)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke E2/E0 Zele MARCO CERRENS E2 1091 3 - 1 1101 (+21)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke E2/E0 Knokke-Heist JACQUES ELOI E0 992 3 - 1 1117 (+15)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke NG/E open Zele TOM DE RYBEL E0 1130 3 - 2 1140 (+24)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke NG/E open Zele MARCO CERRENS E2 1091 3 - 2 1162 (+21)
2017-08-26 Criterium TTC Wielsbeke NG/E open Easypay MATHIEU DECANCQ E4 796 3 - 0 1167 (+6)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D4-D6 Easypay STIJN FOLENS D4 1012 3 - 2 1176 (+9)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D4-D6 Knal NICHOLAS VAN DOORSELAERE D6 1098 3 - 1 1190 (+14)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D4-D6 Meulebeke BERT HERMAN D6 931 3 - 0 1196 (+6)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D4-D6 Sportline HRISTO DESPEGHEL E0 830 3 - 1 1199 (+3)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D Open Houthulst JEFFRY VANDROMME D0 1407 2 - 3 1194 (-6)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D Open Easypay DAVID COUDENYS D2 1210 3 - 0 1214 (+21)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D Open Izegem SIEMEN TAUSCHER D6 958 3 - 1 1221 (+7)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D Open Meulebeke EMILE CARPENTIER E0 1069 1 - 3 1197 (-24)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D Open Zonnebeke RUBEN VERMOERE D2 1231 3 - 2 1219 (+22)
2017-09-03 Tornooi TTC Easypay D4-D6 Gullegem GAUTHIER DE BOSSCHERE D4 1160 2 - 3 1201 (-18)
2017-09-15 01/042 D Lobos B JOHAN DE MOL D4 1144 3 - 1 1215 (+15)
2017-09-15 01/042 D Lobos B DIRK DE BRUYCKER D2 1270 1 - 3 1201 (-14)
2017-09-15 01/042 D Lobos B FARSHID SOHULIAN D0 1302 3 - 1 1226 (+24)
2017-09-15 01/042 D Lobos B FILIP THYS D2 1237 0 - 3 1210 (-16)
2017-09-17 Jeugdliga OVl fase 1 Kwalificatiereeks Knal CHARLES PERSOONE E0 1155 3 - 1 1224 (+15)
2017-09-17 Jeugdliga OVl fase 1 Kwalificatiereeks Ronse MATHIAS ROOS D6 1134 1 - 3 1202 (-23)
2017-09-17 Jeugdliga OVl fase 1 Kwalificatiereeks Gent REMI FRATEUR D4 1134 0 - 3 1179 (-23)
2017-09-17 Jeugdliga OVl fase 1 Kwalificatiereeks Stekene JONAS LERNOUT E0 956 3 - 0 1185 (+5)
2017-09-17 Jeugdliga OVl fase 1 Kwalificatiereeks Gent YANNICK VAN LAUWE D2 1118 3 - 1 1197 (+12)
2017-09-17 Jeugdliga OVl fase 1 Kwalificatiereeks Melsele TOM DE CLERCQ D2 1389 3 - 0 1225 (+28)
2017-09-17 Jeugdliga OVl fase 1 Kwalificatiereeks Rooigem-Gent SVEN DEMOL C2 1513 2 - 3 1221 (-4)
2017-09-22 02/042 D Knal C FREDERIC CHABOTEAU D4 1107 2 - 3 1196 (-25)
2017-09-22 02/042 D Knal C CHRIS DE WAELE D4 1165 3 - 0 1211 (+15)
2017-09-22 02/042 D Knal C PETER MYNY D4 1081 1 - 3 1185 (-26)
2017-09-22 02/042 D Knal C GEOFFREY DE KETELAERE D4 1179 1 - 3 1164 (-21)
2017-10-06 04/041 D Maldegem B TOM VERMEIRSCH C6 1427 1 - 3 1159 (-5)
2017-10-06 04/041 D Maldegem B EDDY DE BAETS D2 1154 3 - 1 1176 (+17)
2017-10-06 04/041 D Maldegem B JAN COCQUYT D6 947 3 - 1 1183 (+7)
2017-10-06 04/041 D Maldegem B CHRISTIAN VERSTUYF D6 980 3 - 1 1191 (+8)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Kadet De Pinte ELIAS MEYNCKENS NG 400 3 - 0 1191 (0)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Kadet De Pinte FLORIAN GRUNERT NG 400 3 - 0 1191 (0)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Kadet Merelbeke DAVID ARENS E6 444 3 - 0 1191 (0)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Kadet Stekene LUCAS VAN HAUWERMEIREN D6 1044 3 - 0 1201 (+10)
2017-10-08 Prov. Crit. Jeugd/Dames/Vetera... Jongens Kadet De Pinte GOVANI BRYNCKMAN NG 461 3 - 0 1201 (0)
2017-10-27 06/042 D Merelbeke F WILLIAM SWEETLOVE C6 1430 0 - 3 1195 (-6)
2017-10-27 06/042 D Merelbeke F STEFAAN MERTENS C6 1340 3 - 1 1221 (+26)
2017-10-27 06/042 D Merelbeke F JAN VAN DER WOUDEN D0 1352 1 - 3 1212 (-9)
2017-10-27 06/042 D Merelbeke F IBE MERTENS D2 1199 3 - 1 1230 (+18)
2017-11-10 07/050 E Knal D CHARLES PERSOONE E0 997 2 - 3 1200 (-30)
2017-11-10 07/050 E Knal D EMILE SIMOENS E2 968 1 - 3 1169 (-31)
2017-11-10 07/050 E Knal D GEERT VLEESCHOUWERS E0 968 3 - 1 1174 (+5)
2017-11-10 07/050 E Knal D NICHOLAS VAN DOORSELAERE D6 1134 3 - 1 1186 (+12)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Sokah ELIJAH RIVERA LAFARGUE B6 2018 0 - 3 1186 (-0)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Gullegem FELIX CUVELIER C2 1828 0 - 3 1185 (-0)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Meerdaal JELLE WAELBURGS C6 1376 1 - 3 1178 (-8)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Schulen FLORIS SURMONT D2 1447 2 - 3 1173 (-5)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Stekene LUCAS VAN HAUWERMEIREN D6 1029 3 - 0 1182 (+9)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Hoeselt MATTHIAS VANVINCKENROYE C2 1803 0 - 3 1181 (-0)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Werchter JEFFREY VAN DER ELST D0 1441 0 - 3 1176 (-5)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Paletje AXEL DE JONCKHEERE D0 1498 2 - 3 1172 (-4)
2017-11-12 Vlaamse Jeugdkampioenschappen ... Cadetten jongens Dylan Berlaar BRENT DE GROOF C2 1542 0 - 3 1169 (-3)
2017-11-17 08/040 D Kruibeke E JAN DE BEER D6 921 3 - 0 1175 (+5)
2017-11-17 08/040 D Kruibeke E BART VAN COUWENBERGHE D4 1250 1 - 3 1162 (-13)
2017-11-17 08/040 D Kruibeke E WIM BOEYKENS D6 1058 3 - 0 1173 (+11)
2017-11-17 08/040 D Kruibeke E IRIS BREDA D6 1009 2 - 3 1146 (-27)
2017-11-25 09/039 D Sint-Niklase E ROBIN D HEER E0 976 3 - 0 1155 (+8)
2017-11-25 09/039 D Sint-Niklase E WIM VAN DAELE E0 1071 3 - 1 1168 (+13)
2017-11-25 09/039 D Sint-Niklase E YANNICK CELIS E2 820 3 - 0 1171 (+3)
2017-11-25 09/039 D Sint-Niklase E JITSKE GEERTS E2 835 3 - 0 1175 (+4)
2017-11-26 Jeugdliga OVL fase 2 Jeugdliga OVL fase 2 Rooigem-Gent BEN MERTENS E4 692 3 - 1 1176 (+1)
2017-11-26 Jeugdliga OVL fase 2 Jeugdliga OVL fase 2 Gent MATHIS CLAEYS E4 733 3 - 0 1178 (+2)
2017-11-26 Jeugdliga OVL fase 2 Jeugdliga OVL fase 2 Sint-Niklase JULES BAETENS E4 808 3 - 0 1181 (+3)
2017-11-26 Jeugdliga OVL fase 2 Jeugdliga OVL fase 2 Merelbeke MAXIM VAN DUNNEGHEM E2 861 3 - 0 1184 (+4)
2017-11-26 Jeugdliga OVL fase 2 Jeugdliga OVL fase 2 Knal CHARLES PERSOONE E0 1029 3 - 1 1194 (+10)
2017-11-26 Jeugdliga OVL fase 2 Jeugdliga OVL fase 2 Merelbeke MAARTEN LANGEROCK E2 895 2 - 3 1162 (-31)
2018-01-06 Provinciaal Kampioenschap OVL ... Heren E Sterke Stut SÖREN DE CLERCQ E6 906 3 - 1 1168 (+5)
2018-01-06 Provinciaal Kampioenschap OVL ... Heren E Sint-Niklase JULES BAETENS E4 790 3 - 0 1170 (+3)
2018-01-06 Provinciaal Kampioenschap OVL ... Heren E Knal EMILE SIMOENS E2 922 0 - 3 1140 (-30)
2018-01-07 Prov Kamp OVL jeugd/dames/vete... Kadet jongens Merelbeke DAVID ARENS E6 667 3 - 0 1145 (+5)
2018-01-07 Prov Kamp OVL jeugd/dames/vete... Kadet jongens Rooigem-Gent BEN MERTENS E4 631 3 - 0 1149 (+4)
2018-01-07 Prov Kamp OVL jeugd/dames/vete... Kadet jongens Stekene LUCAS VAN HAUWERMEIREN D6 1038 3 - 0 1173 (+24)
2018-01-07 Prov Kamp OVL jeugd/dames/vete... Kadet jongens Gent MATHIS CLAEYS E4 735 3 - 0 1180 (+7)
2018-01-13 12/042 D Lobos B JOHAN DE MOL D4 1013 0 - 3 1153 (-27)
2018-01-13 12/042 D Lobos B KOEN LOCQUET D4 1128 3 - 1 1168 (+15)
2018-01-13 12/042 D Lobos B FARSHID SOHULIAN D0 1224 0 - 3 1152 (-15)
2018-01-13 12/042 D Lobos B DIRK DE BRUYCKER D2 1281 2 - 3 1140 (-12)
2018-01-19 13/042 D Knal C JOOST DEFLOOR D0 1277 3 - 0 1166 (+26)
2018-01-19 13/042 D Knal C GEOFFREY DE KETELAERE D4 1250 3 - 2 1191 (+25)
2018-01-19 13/042 D Knal C PETER MYNY D4 1193 2 - 3 1176 (-15)
2018-01-27 14/028 C Nova B MATS MAES C4 1496 0 - 3 1173 (-4)
2018-01-27 14/028 C Nova B WANNES JANSEGERS C4 1659 1 - 3 1171 (-1)
2018-01-27 14/028 C Nova B ADRIAAN DE PAEPE D0 1328 2 - 3 1162 (-9)
2018-01-27 14/028 C Nova B RUUD VAN DER JEUGT D0 1312 1 - 3 1152 (-10)
2018-02-03 15/041 D Maldegem B TOM VERMEIRSCH C6 1424 2 - 3 1147 (-5)
2018-02-03 15/041 D Maldegem B EDDY DE BAETS D2 1095 3 - 0 1162 (+14)
2018-02-03 15/041 D Maldegem B CHRISTIAN VERSTUYF D6 1063 3 - 1 1174 (+13)
2018-02-03 15/041 D Maldegem B MALCOLM VANOYSTAEYEN D6 1219 3 - 1 1196 (+22)
2018-02-11 BK Jeugd - CB Jeunes Cad jongens enkel - Cad garcon Tornooien MATHIS KAIRIS D2 1563 1 - 3 1194 (-3)
2018-02-16 16/050 E Erembodegem C DAAN DE MULDER E2 1024 1 - 3 1166 (-28)
2018-02-16 16/050 E Erembodegem C MICHIEL SCHELFTHOUT E0 907 3 - 0 1171 (+4)
2018-02-16 16/050 E Erembodegem C GEERT ROELAND D4 1178 3 - 2 1188 (+17)
2018-02-16 16/050 E Erembodegem C GERDO DE VILDER D4 1164 3 - 2 1204 (+16)
2018-02-23 17/050 E Gent D DUNCAN BOONE E6 664 3 - 0 1205 (+1)
2018-02-23 17/050 E Gent D LUC VAN HECKE D6 938 3 - 0 1210 (+5)
2018-02-23 17/050 E Gent D IGNACE HANOULLE D6 1092 3 - 1 1221 (+11)
2018-02-23 17/050 E Gent D BRUNO PALINCKX D6 828 3 - 0 1223 (+2)
Aantal=141Laatste update van de resultaten : 2018-02-24 03:30:43
Nu de resultaten opnieuw berekenen