Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Individueel (Afdeling)
Per percent
Per overwinning
Per punten
*
Individueel (Club)
Per percent
Per absolute punten
Per relatieve punten
Per belle
Per ELO-punten
Wereldranglijst
*
Acties
Afdrukken
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 1A - Nationaal - Heren
Seizoen 2017-2018

*
  
*

Week 

Individuele Rangschikking per overwinning

Pl. Lidnr Naam Kl. Cat. Club Tot. Ov. Ver. Perc.
1 509221 DAVY VANVINCKENROYE B0 V40 Diest A 58 50 8 86.2
2 118341 VALENTIN STAPELLE B0 J21 Basse Sambre A 59 47 12 79.7
3 151967 MATAS SKUCAS B0 SEN Braine A 53 47 6 88.7
4 100503 VICTOR LOBET B0 SEN Aye A 60 40 20 66.7
5 510873 JULES D'HOLLANDER B2 J21 Dylan Berlaar A 53 39 14 73.6
6 136339 VINCENT WOZNIAK B0 SEN Braine A 52 36 16 69.2
7 138724 JULIEN TAPPARELLI B2 SEN Raquette Rouge Basecles A 58 34 24 58.6
8 502275 LAUREN ENGHIEN B2 SEN Dylan Berlaar A 50 34 16 68.0
9 512525 FLORIAN VAN ACKER B0 J21 Merelbeke A 54 33 21 61.1
10 100008 MICHAEL UTTILLA B0 SEN Raquette Rouge Basecles A 54 32 22 59.3
11 143863 JASPER MERCKX B0 J21 Le Logis A 40 32 8 80.0
12 100383 CHRISTOPHE GERARD B0 SEN Le Logis A 52 31 21 59.6
13 132357 SEBASTIEN MASSART B0 V40 Raquette Rouge Basecles A 40 30 10 75.0
14 524516 MATTHEW LEETE B0 J21 Diest A 38 30 8 78.9
15 507064 JAN POEL B2 SEN Schulen A 52 29 23 55.8
16 507042 YVES GOYENS B0 SEN Schulen A 52 28 24 53.8
17 100065 CLAUDE BODART B2 V40 Donald A 53 27 26 50.9
18 152593 MATAS VILKAS B0 SEN Basse Sambre A 31 26 5 83.9
19 524535-D RINO ALBERTS B0 SEN Diest A 35 25 10 71.4
20 100155 GILLES HEBERT B2 SEN Patria Castel. A 54 24 30 44.4
21 511832 VINCENT VAN HOVEN B0 J21 Dylan Berlaar A 42 24 18 57.1
22 149432 MARC WAUTHIER B2 V40 Donald A 39 24 15 61.5
23 125481 KEVIN LEONARD B0 SEN Donald A 57 23 34 40.4
24 139404 BORIS DOBBELSTEIN B2 JUN Basse Sambre A 54 23 31 42.6
25 137632 IVAN BOITQUIN B2 JUN Raquette Rouge Basecles A 54 22 32 40.7
26 139826 NICOLAS DEGROS B0 CAD Malonne A 35 22 13 62.9
27 100145 PIERRE-BENOIT POUSSET B2 SEN Aye A 51 21 30 41.2
28 524554 JOSHUA BENNETT B0 J21 Dylan Berlaar A 27 21 6 77.8
29 118168 THIBAUT GONAY B0 SEN Patria Castel. A 45 20 25 44.4
30 154335-D JULIEN MEURANT B2 SEN Basse Sambre A 32 20 12 62.5
31 118004 FLORENT LAMOQUE B2 SEN Aye A 28 20 8 71.4
32 505398 CHEN SONG As10 V50 Diest A 23 20 3 87.0
33 505457-D FILIP CLUYTS B2 SEN Schulen A 32 19 13 59.4
34 100039 VINCENT LAMBILLOTTE B2 SEN Braine A 30 19 11 63.3
35 134703 NOE COUVREUR B2 J21 Donald A 50 17 33 34.0
36 100132 BERENGER SERVAIS B2 SEN Aye A 42 17 25 40.5
37 100014 MAXIME BARTHELEMY B2 V40 Aye A 32 17 15 53.1
38 156690-D VITALY EFIMOV B0 SEN Malonne A 23 17 6 73.9
39 138674 NIELS VELDEKENS B2 SEN Le Logis A 46 16 30 34.8
40 102442 BILAL BADY B0 SEN Le Logis A 56 15 41 26.8
41 100177 ARNAUD MILAIRE B2 SEN Patria Castel. A 50 15 35 30.0
42 506136-D MARGO DEGRAEF B2 J21 Dylan Berlaar A 24 15 9 62.5
43 120412 STEVE BOVENISTY B0 SEN Patria Castel. A 29 14 15 48.3
44 509727 MARIE MAESEN B2 J21 Diest A 34 13 21 38.2
45 507066 WARD POEL B2 J21 Schulen A 32 12 20 37.5
46 160009 SIARHEI AFANASENKA A27 SEN Braine A 26 12 14 46.2
47 154332 TOMAS MIKUTIS A16 SEN Patria Castel. A 12 12 0 100.0
48 118340 LOUIS STAPELLE B2 V50 Basse Sambre A 40 11 29 27.5
49 132416 SIMON THIRY B2 JUN Malonne A 35 11 24 31.4
50 100077 SEBASTIEN BOLAIN B2 SEN Malonne A 31 11 20 35.5
51 100059 DAMIEN ROBERT B2 SEN Aye A 24 11 13 45.8
52 504791 HARM DESMET B2 V40 Merelbeke A 30 9 21 30.0
53 521899-D JOCHEM DE HOOP B2 SEN Dylan Berlaar A 19 9 10 47.4
54 504509 BJORN NEIRINCK B2 SEN Merelbeke A 42 8 34 19.0
55 508859 MAXIM JANIK B2 J21 Schulen A 32 8 24 25.0
56 100200 SEBASTIEN DESTREBECQ B2 SEN Le Logis A 34 7 27 20.6
57 159148-D PAULUIS GURA B4 SEN Braine A 8 7 1 87.5
58 100056 VINCENT DUVIVIER B2 V40 Malonne A 20 6 14 30.0
59 100107 GERARD GRANDJEAN B2 V50 Braine A 16 6 10 37.5
60 503921 DAVID DOUCHY B2 SEN Merelbeke A 46 5 41 10.9
61 505400 DIRK DE CLEENE B4 V50 Diest A 24 5 19 20.8
62 151941-D SIMON DUSART B0 SEN Raquette Rouge Basecles A 8 5 3 62.5
63 523228-D NATHALIE MARCHETTI B2 J21 Diest A 8 4 4 50.0
64 503885 PETER DUYCK B4 SEN Merelbeke A 24 3 21 12.5
65 136474 LOIC WOOS B4 JUN Donald A 12 3 9 25.0
65 505084 KEVIN VANGENECHTEN B2 SEN Diest A 12 3 9 25.0
67 100062 DANY CHRISTOPHE B2 V40 Donald A 7 3 4 42.9
68 523390 CALLUM EVANS B2 J21 Diest A 4 3 1 75.0
69 127156 ANTOINE DORIGNY B2 SEN Patria Castel. A 20 2 18 10.0
70 100068 BRUNO DOBBELSTEIN B2 V40 Basse Sambre A 16 2 14 12.5
71 507080 VINCENT SMETS B2 J21 Schulen A 8 2 6 25.0
72 135938 DENIS ROSIER B2 JUN Braine A 4 2 2 50.0
72 106727 BORIS DARGENT B2 SEN Braine A 4 2 2 50.0
74 100106 DAMIEN CAVEZ B2 SEN Le Logis A 10 1 9 10.0
75 100029 LUDOVIC RIFFLART B2 V40 Braine A 8 1 7 12.5
76 158383 NICOLAS PETITJEAN D6 SEN Braine A 4 1 3 25.0
76 110722 KEVIN VANDER BRACHT B6 SEN Patria Castel. A 4 1 3 25.0
76 523235 YAVOR ANDREEV B0 SEN Diest A 4 1 3 25.0
79 147248 ELOISE DUVIVIER D0 MIN Malonne A 4 0 4 0.0
79 100262 CEDRIC ROBERT C0 SEN Aye A 4 0 4 0.0
79 100217 MATHIEU LOICQ B2 SEN Raquette Rouge Basecles A 4 0 4 0.0
79 133977 LOUIS DION B6 CAD Aye A 4 0 4 0.0
79 145234 EMMANUEL HOEHNE D4 V40 Patria Castel. A 4 0 4 0.0
79 145237 ALEXANDRE PIROTTON D0 JUN Braine A 4 0 4 0.0
79 505413 DIRK JANSSENS C2 V50 Diest A 4 0 4 0.0
79 516642 STIJN SPITAELS B6 SEN Merelbeke A 4 0 4 0.0
79 132520 OLIVIER PUTMANS B6 SEN Le Logis A 4 0 4 0.0
79 514519 REMY MONTEYNE E0 JUN Merelbeke A 4 0 4 0.0
79 505429 TONY VAN NIEUWENHUYSEN C4 V50 Diest A 4 0 4 0.0
79 103304 JACQUES PIETQUIN B4 SEN Patria Castel. A 4 0 4 0.0
79 502826 WIM VAN DER AUWERA C2 V40 Dylan Berlaar A 4 0 4 0.0
79 511125 RUBEN VLEUGELS B4 J21 Dylan Berlaar A 4 0 4 0.0
79 503830 JO WILLEMS C4 V40 Merelbeke A 4 0 4 0.0
79 148512 QUENTIN DEWERIXHAS E0 J21 Donald A 4 0 4 0.0
95 100475 BERNARD DECLOUX C2 V40 Malonne A 3 0 3 0.0
95 140337 ALAIN JEHAY E2 V50 Donald A 3 0 3 0.0
95 124963 EMMANUEL WYNS C0 SEN Le Logis A 3 0 3 0.0
98 504651 ROBIN DE CLERCQ B2 SEN Merelbeke A 0 0 0 -
98 118060 ARNAUD FLAMME B2 V40 Donald A 0 0 0 -
98 156698-D BAPTISTE HOEZ B2 JUN Braine A 0 0 0 -
 1  2  [Volgende] 
Laatste update van de resultaten : 2018-02-20 23:37:12