Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Per Week
Per Ploeg
Gekruist
Ontmoetingslijst
*
Acties
Afdrukken
Afdrukken Club
*
Individueel
Individuele resultaten
Selecties
Max. selecties
Head to head
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 2B - Prov. Oost-Vl. - Heren
Seizoen 2017-2018

*
 
*
*

Rangschikking
2 Sint-Niklase A 16 10 4
3 St. Pauwels C 16 7 5
4 Stekene C 16 8 2
5 Kruibeke B 16 9 0
6 Lansweeper Hamm B 16 8 2
7 Sleidinge B 16 6 2
8 Aaigem A 16 6 1
9 Egmont A 16 6 1
10 Zomergem A 16 5 1
11 KTTC Eikenlo C 16 3 3
12 Merelbeke E 16 2 0

Resultaten
Wedstrijd Thuis Bezoekers Score
POVLH01/015 KTTC Eikenlo C Sint-Niklase A 07 - 09
POVLH02/017 Sint-Niklase A Zomergem A 09 - 07
POVLH03/018 Merelbeke E Sint-Niklase A 03 - 13
POVLH04/014 Sint-Niklase A Kruibeke B 10 - 06
POVLH05/014 Egmont A Sint-Niklase A 08 - 08
POVLH06/015 Sint-Niklase A Aaigem A 11 - 05
POVLH07/015 Lansweeper Hamm B Sint-Niklase A 08 - 08
POVLH08/013 Rooigem-Gent F Sint-Niklase A 11 - 05
POVLH09/015 Sint-Niklase A Stekene C 12 - 04
POVLH10/015 Sleidinge B Sint-Niklase A 06 - 10
POVLH11/013 Sint-Niklase A St. Pauwels C 08 - 08
POVLH12/015 Sint-Niklase A KTTC Eikenlo C 08 - 08
POVLH13/017 Zomergem A Sint-Niklase A 06 - 10
POVLH14/018 Sint-Niklase A Merelbeke E 13 - 03
POVLH15/014 Kruibeke B Sint-Niklase A 10 - 06
POVLH16/014 Sint-Niklase A Egmont A 15 - 01
POVLH17/015 Aaigem A Sint-Niklase A 00 - 00
POVLH18/015 Sint-Niklase A Lansweeper Hamm B 00 - 00
POVLH19/013 Sint-Niklase A Rooigem-Gent F 00 - 00
POVLH20/015 Stekene C Sint-Niklase A 00 - 00
POVLH21/015 Sint-Niklase A Sleidinge B 00 - 00
POVLH22/013 St. Pauwels C Sint-Niklase A 00 - 00
 
Spelers
Naam Kl. Atl. Ov. Perc. V+
MATTHIAS BAELE C0 63 47 74.6 88.6
SANDER TEMMERMAN C0 63 46 73.0 87.9
ELI COLPAERT C4 52 27 51.9 68.8
MICHIEL HEYNDERICKX C4 24 12 50.0 43.5
DIMITRI FOUBERT C4 16 8 50.0 36.5
PIETER-JAN DE BOCK C4 8 4 50.0 29.5
LUKA JANSSENS D0 7 3 42.9 25.4
FILIP VANHAVERE C4 7 2 28.6 19.0
JENS ANDRIES C4 4 1 25.0 14.7
KURT DONCKERS D0 4 1 25.0 14.7
WARD CARMELIET E0 4 0 0.0 3.5
Aantal Spelers: 11V+ : Contributie in de ploeg

Totaal van de ploeg
Gespeeld Gewonnen Percent
252 151 59.9 %

Verdeling van de scores
Score Aantal
Gelijkspel 8-8 4
Overwinning 10-6 3
Overwinning 9-7 2
Overwinning 13-3 2
Verlies 6-10 1
Overwinning 11-5 1
Overwinning 15-1 1
Verlies 5-11 1
Overwinning 12-4 1

Aantal selecties in de ploeg
Naam Kl. Aantal Aantal
FF
Aantal
Vrij
MATTHIAS BAELE C0 16 0 0
SANDER TEMMERMAN C0 16 0 0
ELI COLPAERT C4 13 0 0
MICHIEL HEYNDERICKX C4 6 0 0
DIMITRI FOUBERT C4 4 0 0
FILIP VANHAVERE C4 2 0 0
PIETER-JAN DE BOCK C4 2 0 0
LUKA JANSSENS D0 2 0 0
JENS ANDRIES C4 1 0 0
KURT DONCKERS D0 1 0 0
WARD CARMELIET E0 1 0 0