Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Per Week
Per Ploeg
Gekruist
Ontmoetingslijst
*
Acties
Afdrukken
Afdrukken Club
*
Individueel
Individuele resultaten
Selecties
Max. selecties
Head to head
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren
Seizoen 2017-2018

*
 
*

Rangschikking
2 KTTC Eikenlo D 16 10 4
3 Gent D 16 11 1
4 HNO Assenede B 16 9 2
5 Wetteren B 16 9 1
6 Knal D 16 8 1
7 Sleidinge D 16 7 1
8 Erembodegem C 16 5 3
9 Grimminge B 16 5 2
10 Sterke Stut C 16 3 3
11 Lansweeper Hamm E 16 4 0
12 Schendelbeke B 16 2 1

Resultaten
Wedstrijd Thuis Bezoekers Score
POVLH01/049 Rooigem-Gent I Schendelbeke B 13 - 03
POVLH02/053 Erembodegem C Rooigem-Gent I 02 - 14
POVLH03/052 Rooigem-Gent I Lansweeper Hamm E 13 - 03
POVLH04/053 Grimminge B Rooigem-Gent I 08 - 08
POVLH05/054 Wetteren B Rooigem-Gent I 05 - 11
POVLH06/052 Sterke Stut C Rooigem-Gent I 06 - 10
POVLH07/053 Rooigem-Gent I HNO Assenede B 11 - 05
POVLH08/054 KTTC Eikenlo D Rooigem-Gent I 09 - 07
POVLH09/052 Knal D Rooigem-Gent I 06 - 10
POVLH10/053 Rooigem-Gent I Sleidinge D 07 - 09
POVLH11/052 Gent D Rooigem-Gent I 01 - 15
POVLH12/049 Schendelbeke B Rooigem-Gent I 04 - 12
POVLH13/053 Rooigem-Gent I Erembodegem C 15 - 01
POVLH14/052 Lansweeper Hamm E Rooigem-Gent I 05 - 11
POVLH15/053 Rooigem-Gent I Grimminge B 12 - 04
POVLH16/054 Rooigem-Gent I Wetteren B 12 - 04
POVLH17/052 Rooigem-Gent I Sterke Stut C 00 - 00
POVLH18/053 HNO Assenede B Rooigem-Gent I 00 - 00
POVLH19/054 Rooigem-Gent I KTTC Eikenlo D 00 - 00
POVLH20/052 Rooigem-Gent I Knal D 00 - 00
POVLH21/053 Sleidinge D Rooigem-Gent I 00 - 00
POVLH22/052 Rooigem-Gent I Gent D 00 - 00
 
Spelers
Naam Kl. Atl. Ov. Perc. V+
JOHAN BJURSTAM D6 52 45 86.5 83.6
KIMBERLY VAN HECKE D6 44 37 84.1 75.7
ROBBE VERSCHELDEN E0 24 20 83.3 58.1
JO DEMOL D6 36 21 58.3 57.2
JAN VAN DYCK E0 40 18 45.0 54.6
BRAM VANDENHOLEN D6 24 16 66.7 50.6
DIETER VERHOFSTADT D4 4 4 100.0 48.4
STEVEN DULLAERT D4 4 4 100.0 48.4
LARA DEMOL E2 4 3 75.0 37.2
TOBIAS KOMURKA E0 8 5 62.5 35.0
RITA LOMBET D4 4 2 50.0 25.9
VINCENT GHEYSENS D2 4 2 50.0 25.9
DRIES HERBOTS E2 4 2 50.0 25.9
RUBEN PLATTEAU E0 4 2 50.0 25.9
Aantal Spelers: 14V+ : Contributie in de ploeg

Totaal van de ploeg
Gespeeld Gewonnen Percent
256 181 70.7 %

Verdeling van de scores
Score Aantal
Overwinning 12-4 3
Overwinning 11-5 3
Overwinning 13-3 2
Overwinning 10-6 2
Verlies 7-9 2
Overwinning 15-1 2
Overwinning 14-2 1
Gelijkspel 8-8 1

Aantal selecties in de ploeg
Naam Kl. Aantal Aantal
FF
Aantal
Vrij
JOHAN BJURSTAM D6 13 0 0
KIMBERLY VAN HECKE D6 11 0 0
JAN VAN DYCK E0 10 0 0
JO DEMOL D6 9 0 0
BRAM VANDENHOLEN D6 6 0 0
ROBBE VERSCHELDEN E0 6 0 0
TOBIAS KOMURKA E0 2 0 0
VINCENT GHEYSENS D2 1 0 0
STEVEN DULLAERT D4 1 0 0
DIETER VERHOFSTADT D4 1 0 0
RITA LOMBET D4 1 0 0
RUBEN PLATTEAU E0 1 0 0
DRIES HERBOTS E2 1 0 0
LARA DEMOL E2 1 0 0