Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Per Week
Per Ploeg
Gekruist
Ontmoetingslijst
*
Acties
Afdrukken
Afdrukken Club
*
Individueel
Individuele resultaten
Selecties
Max. selecties
Head to head
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren
Seizoen 2017-2018

*
 
*

Rangschikking
2 KTTC Eikenlo D 16 10 4
3 Gent D 16 11 1
4 HNO Assenede B 16 9 2
5 Wetteren B 16 9 1
6 Knal D 16 8 1
7 Sleidinge D 16 7 1
8 Erembodegem C 16 5 3
9 Grimminge B 16 5 2
10 Sterke Stut C 16 3 3
11 Lansweeper Hamm E 16 4 0
12 Schendelbeke B 16 2 1

Resultaten
Wedstrijd Thuis Bezoekers Score
POVLH01/052 Sterke Stut C Knal D 08 - 08
POVLH02/050 Sleidinge D Sterke Stut C 13 - 03
POVLH03/050 Sterke Stut C Gent D 05 - 11
POVLH04/052 Sterke Stut C HNO Assenede B 07 - 09
POVLH05/052 KTTC Eikenlo D Sterke Stut C 08 - 08
POVLH06/052 Sterke Stut C Rooigem-Gent I 06 - 10
POVLH07/052 Wetteren B Sterke Stut C 14 - 02
POVLH08/052 Grimminge B Sterke Stut C 06 - 10
POVLH09/049 Sterke Stut C Schendelbeke B 10 - 06
POVLH10/050 Sterke Stut C Lansweeper Hamm E 12 - 04
POVLH11/049 Erembodegem C Sterke Stut C 09 - 07
POVLH12/052 Knal D Sterke Stut C 11 - 05
POVLH13/050 Sterke Stut C Sleidinge D 06 - 10
POVLH14/050 Gent D Sterke Stut C 11 - 05
POVLH15/052 HNO Assenede B Sterke Stut C 09 - 07
POVLH16/052 Sterke Stut C KTTC Eikenlo D 08 - 08
POVLH17/052 Rooigem-Gent I Sterke Stut C 00 - 00
POVLH18/052 Sterke Stut C Wetteren B 00 - 00
POVLH19/052 Sterke Stut C Grimminge B 00 - 00
POVLH20/049 Schendelbeke B Sterke Stut C 00 - 00
POVLH21/050 Lansweeper Hamm E Sterke Stut C 00 - 00
POVLH22/049 Sterke Stut C Erembodegem C 00 - 00
 
Spelers
Naam Kl. Atl. Ov. Perc. V+
XAVIER DE COCK E2 55 21 38.2 65.2
EDDY VAN BEVER E0 51 22 43.1 63.9
SÖREN DE CLERCQ E6 47 20 42.6 60.2
TIM CLAESSENS D6 24 20 83.3 58.5
JEROEN SCHREYEN E2 20 11 55.0 42.2
KRIS DE SUTTER D6 4 2 50.0 26.0
LAURE VANDEGEHUCHTE E4 16 3 18.8 22.4
ELIAS STEYAERT E4 12 3 25.0 21.7
JELLE HOUBRAEKEN D6 4 1 25.0 14.7
WILLY VANDEKERCKHOVE E2 11 1 9.1 13.7
JONAS VANDEGEHUCHTE E6 8 1 12.5 12.6
Aantal Spelers: 11V+ : Contributie in de ploeg

Totaal van de ploeg
Gespeeld Gewonnen Percent
252 105 41.7 %

Verdeling van de scores
Score Aantal
Gelijkspel 8-8 3
Verlies 5-11 3
Verlies 7-9 3
Verlies 6-10 2
Overwinning 10-6 2
Overwinning 12-4 1
Verlies 3-13 1
Verlies 2-14 1

Aantal selecties in de ploeg
Naam Kl. Aantal Aantal
FF
Aantal
Vrij
XAVIER DE COCK E2 14 0 0
EDDY VAN BEVER E0 13 0 0
SÖREN DE CLERCQ E6 12 0 0
TIM CLAESSENS D6 6 0 0
JEROEN SCHREYEN E2 5 0 0
LAURE VANDEGEHUCHTE E4 4 0 0
WILLY VANDEKERCKHOVE E2 3 0 0
ELIAS STEYAERT E4 3 0 0
JONAS VANDEGEHUCHTE E6 2 0 0
KRIS DE SUTTER D6 1 0 0
JELLE HOUBRAEKEN D6 1 0 0