Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Per Week
Per Ploeg
Gekruist
Ontmoetingslijst
*
Acties
Afdrukken
Afdrukken Club
*
Individueel
Individuele resultaten
Selecties
Max. selecties
Head to head
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren
Seizoen 2017-2018

*
 
*

Rangschikking
2 KTTC Eikenlo D 16 10 4
3 Gent D 16 11 1
4 HNO Assenede B 16 9 2
5 Wetteren B 16 9 1
6 Knal D 16 8 1
7 Sleidinge D 16 7 1
8 Erembodegem C 16 5 3
9 Grimminge B 16 5 2
10 Sterke Stut C 16 3 3
11 Lansweeper Hamm E 16 4 0
12 Schendelbeke B 16 2 1

Resultaten
Wedstrijd Thuis Bezoekers Score
POVLH01/051 KTTC Eikenlo D Erembodegem C 10 - 06
POVLH02/053 Erembodegem C Rooigem-Gent I 02 - 14
POVLH03/054 Wetteren B Erembodegem C 10 - 06
POVLH04/050 Erembodegem C Knal D 07 - 09
POVLH05/050 Lansweeper Hamm E Erembodegem C 06 - 10
POVLH06/051 Erembodegem C Sleidinge D 08 - 08
POVLH07/051 Gent D Erembodegem C 13 - 03
POVLH08/049 Schendelbeke B Erembodegem C 04 - 12
POVLH09/051 Erembodegem C Grimminge B 07 - 09
POVLH10/051 HNO Assenede B Erembodegem C 11 - 05
POVLH11/049 Erembodegem C Sterke Stut C 09 - 07
POVLH12/051 Erembodegem C KTTC Eikenlo D 08 - 08
POVLH13/053 Rooigem-Gent I Erembodegem C 15 - 01
POVLH14/054 Erembodegem C Wetteren B 08 - 08
POVLH15/050 Knal D Erembodegem C 06 - 10
POVLH16/050 Erembodegem C Lansweeper Hamm E 11 - 05
POVLH17/051 Sleidinge D Erembodegem C 12 - 04
POVLH18/051 Erembodegem C Gent D 00 - 00
POVLH19/049 Erembodegem C Schendelbeke B 00 - 00
POVLH20/051 Grimminge B Erembodegem C 00 - 00
POVLH21/051 Erembodegem C HNO Assenede B 00 - 00
POVLH22/049 Sterke Stut C Erembodegem C 00 - 00
 
Spelers
Naam Kl. Atl. Ov. Perc. V+
GEERT ROELAND D4 16 13 81.3 49.7
MICHIEL SCHELFTHOUT E0 32 16 50.0 48.9
DAAN DE MULDER E2 23 15 65.2 48.3
THOMAS DIERICKX E4 43 12 27.9 48.0
GERDO DE VILDER D4 8 7 87.5 46.0
DIRK BEECKMAN D6 8 7 87.5 46.0
DRIES PAESMANS E4 36 12 33.3 44.7
GUY JACOBS E2 34 8 23.5 38.6
LEO ANNAERT E4 8 5 62.5 34.7
JOOST VAN DE VONDEL NC 23 8 34.8 34.6
TIM STEVENS D4 8 4 50.0 29.1
SYBREN VAN DEN EECKHOUT E4 12 3 25.0 21.1
VEERLE WAUTERS E2 16 2 12.5 18.8
Aantal Spelers: 13V+ : Contributie in de ploeg

Totaal van de ploeg
Gespeeld Gewonnen Percent
267 112 41.9 %

Verdeling van de scores
Score Aantal
Gelijkspel 8-8 3
Verlies 6-10 2
Verlies 7-9 2
Overwinning 10-6 2
Verlies 5-11 1
Verlies 4-12 1
Overwinning 9-7 1
Verlies 2-14 1
Verlies 3-13 1
Verlies 1-15 1
Overwinning 12-4 1
Overwinning 11-5 1

Aantal selecties in de ploeg
Naam Kl. Aantal Aantal
FF
Aantal
Vrij
THOMAS DIERICKX E4 11 0 0
GUY JACOBS E2 9 0 0
DRIES PAESMANS E4 9 0 0
MICHIEL SCHELFTHOUT E0 8 0 0
DAAN DE MULDER E2 6 0 0
JOOST VAN DE VONDEL NC 6 0 0
GEERT ROELAND D4 4 0 0
VEERLE WAUTERS E2 4 0 0
SYBREN VAN DEN EECKHOUT E4 3 0 0
GERDO DE VILDER D4 2 0 0
TIM STEVENS D4 2 0 0
DIRK BEECKMAN D6 2 0 0
LEO ANNAERT E4 2 0 0