Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Per Week
Per Ploeg
Gekruist
Ontmoetingslijst
*
Acties
Afdrukken
Afdrukken Club
*
Individueel
Individuele resultaten
Selecties
Max. selecties
Head to head
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren
Seizoen 2017-2018

*
 
*

Rangschikking
2 KTTC Eikenlo D 16 10 4
3 Gent D 16 11 1
4 HNO Assenede B 16 9 2
5 Wetteren B 16 9 1
6 Knal D 16 8 1
7 Sleidinge D 16 7 1
8 Erembodegem C 16 5 3
9 Grimminge B 16 5 2
10 Sterke Stut C 16 3 3
11 Lansweeper Hamm E 16 4 0
12 Schendelbeke B 16 2 1

Resultaten
Wedstrijd Thuis Bezoekers Score
POVLH01/050 Wetteren B Lansweeper Hamm E 11 - 05
POVLH02/049 Schendelbeke B Wetteren B 04 - 12
POVLH03/054 Wetteren B Erembodegem C 10 - 06
POVLH04/054 Wetteren B KTTC Eikenlo D 11 - 05
POVLH05/054 Wetteren B Rooigem-Gent I 05 - 11
POVLH06/054 Wetteren B Grimminge B 11 - 05
POVLH07/052 Wetteren B Sterke Stut C 14 - 02
POVLH08/053 HNO Assenede B Wetteren B 10 - 06
POVLH09/053 Sleidinge D Wetteren B 02 - 14
POVLH10/054 Wetteren B Gent D 10 - 06
POVLH11/054 Knal D Wetteren B 09 - 07
POVLH12/050 Lansweeper Hamm E Wetteren B 13 - 03
POVLH13/049 Wetteren B Schendelbeke B 14 - 02
POVLH14/054 Erembodegem C Wetteren B 08 - 08
POVLH15/054 KTTC Eikenlo D Wetteren B 10 - 06
POVLH16/054 Rooigem-Gent I Wetteren B 12 - 04
POVLH17/054 Grimminge B Wetteren B 00 - 00
POVLH18/052 Sterke Stut C Wetteren B 00 - 00
POVLH19/053 Wetteren B HNO Assenede B 00 - 00
POVLH20/053 Wetteren B Sleidinge D 00 - 00
POVLH21/054 Gent D Wetteren B 00 - 00
POVLH22/054 Wetteren B Knal D 00 - 00
 
Spelers
Naam Kl. Atl. Ov. Perc. V+
CARLO GOOSSENS D4 43 30 69.8 71.1
GUNTHER CLAUS D4 36 24 66.7 63.3
FRANK D'HAESE D6 39 22 56.4 61.4
PATRICK GURNY D4 32 22 68.8 60.5
TIM BAEYENS E0 32 18 56.3 54.9
HERWIG VAN DOORSSELAER D6 28 12 42.9 45.2
VITALIJUS JANCIUKAS E2 12 9 75.0 44.8
BASTIAAN DE GRYSE D6 8 5 62.5 35.5
PAUL GEEREBAERT E2 4 2 50.0 26.2
SANDER BAUWENS E6 4 0 0.0 3.7
Aantal Spelers: 10V+ : Contributie in de ploeg

Totaal van de ploeg
Gespeeld Gewonnen Percent
238 144 60.5 %

Verdeling van de scores
Score Aantal
Overwinning 11-5 3
Overwinning 14-2 3
Verlies 6-10 2
Overwinning 10-6 2
Verlies 3-13 1
Gelijkspel 8-8 1
Overwinning 12-4 1
Verlies 4-12 1
Verlies 7-9 1
Verlies 5-11 1

Aantal selecties in de ploeg
Naam Kl. Aantal Aantal
FF
Aantal
Vrij
CARLO GOOSSENS D4 11 0 0
GUNTHER CLAUS D4 10 1 0
FRANK D'HAESE D6 10 0 0
PATRICK GURNY D4 8 0 0
HERWIG VAN DOORSSELAER D6 8 1 0
TIM BAEYENS E0 8 0 0
BASTIAAN DE GRYSE D6 3 1 0
VITALIJUS JANCIUKAS E2 3 0 0
PAUL GEEREBAERT E2 1 0 0
SANDER BAUWENS E6 1 0 0
DENNIS BLONDEEL E6 1 1 0