Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Per Week
Per Ploeg
Gekruist
Ontmoetingslijst
*
Acties
Afdrukken
Afdrukken Club
*
Individueel
Individuele resultaten
Selecties
Max. selecties
Head to head
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 4B - Prov. Oost-Vl. - Heren
Seizoen 2017-2018

*
 
*

Rangschikking
2 KTTC Eikenlo D 16 10 4
3 Gent D 16 11 1
4 HNO Assenede B 16 9 2
5 Wetteren B 16 9 1
6 Knal D 16 8 1
7 Sleidinge D 16 7 1
8 Erembodegem C 16 5 3
9 Grimminge B 16 5 2
10 Sterke Stut C 16 3 3
11 Lansweeper Hamm E 16 4 0
12 Schendelbeke B 16 2 1

Resultaten
Wedstrijd Thuis Bezoekers Score
POVLH01/053 HNO Assenede B Sleidinge D 16 - 00
POVLH02/052 Gent D HNO Assenede B 10 - 06
POVLH03/051 HNO Assenede B Knal D 03 - 13
POVLH04/052 Sterke Stut C HNO Assenede B 07 - 09
POVLH05/053 HNO Assenede B Grimminge B 06 - 10
POVLH06/053 HNO Assenede B KTTC Eikenlo D 08 - 08
POVLH07/053 Rooigem-Gent I HNO Assenede B 11 - 05
POVLH08/053 HNO Assenede B Wetteren B 10 - 06
POVLH09/050 Lansweeper Hamm E HNO Assenede B 07 - 09
POVLH10/051 HNO Assenede B Erembodegem C 11 - 05
POVLH11/051 Schendelbeke B HNO Assenede B 06 - 10
POVLH12/053 Sleidinge D HNO Assenede B 07 - 09
POVLH13/052 HNO Assenede B Gent D 09 - 07
POVLH14/051 Knal D HNO Assenede B 11 - 05
POVLH15/052 HNO Assenede B Sterke Stut C 09 - 07
POVLH16/053 Grimminge B HNO Assenede B 08 - 08
POVLH17/053 KTTC Eikenlo D HNO Assenede B 00 - 00
POVLH18/053 HNO Assenede B Rooigem-Gent I 00 - 00
POVLH19/053 Wetteren B HNO Assenede B 00 - 00
POVLH20/050 HNO Assenede B Lansweeper Hamm E 00 - 00
POVLH21/051 Erembodegem C HNO Assenede B 00 - 00
POVLH22/051 HNO Assenede B Schendelbeke B 00 - 00
 
Spelers
Naam Kl. Atl. Ov. Perc. V+
MARNIX DE ROO E0 44 22 50.0 60.9
BERNARD VAN SCHOONACKER E2 39 23 59.0 60.6
ROY METSEMAKERS D6 19 16 84.2 54.5
MARC OLIEUX D6 24 15 62.5 49.1
ROGER MOONEN E4 4 4 100.0 48.5
TOM HAMERLINCK D4 4 4 100.0 48.5
GUY GELDHOF E2 27 13 48.1 45.2
PETER VAN NUFFELEN E0 24 12 50.0 43.5
WILLY VAN VERDEGEM E0 31 10 32.3 41.6
BJORN BRAET D4 8 5 62.5 35.1
RONNY CREEL E4 12 3 25.0 21.7
GILBERT MAEGERMAN E2 8 2 25.0 18.2
MAARTEN HERMANS E6 4 0 0.0 3.5
ANITA WILLEMS E6 4 0 0.0 3.5
Aantal Spelers: 14V+ : Contributie in de ploeg

Totaal van de ploeg
Gespeeld Gewonnen Percent
252 129 51.2 %

Verdeling van de scores
Score Aantal
Overwinning 9-7 5
Gelijkspel 8-8 2
Verlies 6-10 2
Verlies 5-11 2
Overwinning 10-6 2
Overwinning 11-5 1
Overwinning 16-0 1
Verlies 3-13 1

Aantal selecties in de ploeg
Naam Kl. Aantal Aantal
FF
Aantal
Vrij
MARNIX DE ROO E0 11 0 0
BERNARD VAN SCHOONACKER E2 10 0 0
WILLY VAN VERDEGEM E0 8 0 0
GUY GELDHOF E2 7 0 0
MARC OLIEUX D6 6 0 0
PETER VAN NUFFELEN E0 6 0 0
ROY METSEMAKERS D6 5 0 0
RONNY CREEL E4 3 0 0
BJORN BRAET D4 2 0 0
GILBERT MAEGERMAN E2 2 0 0
TOM HAMERLINCK D4 1 0 0
ROGER MOONEN E4 1 0 0
ANITA WILLEMS E6 1 0 0
MAARTEN HERMANS E6 1 0 0