Gebruiker
Login
Registratie
*
Niveau
KBTTB
VTTL
AFTT
Vlaams-Brabant & Br.
Antwerpen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Limburg
Br. & Brabant Wallon
Hainaut
Luxembourg
Liège
Namur
*
Type
Seizoen
Per Week
Per Ploeg
Per Club
Selecties
*
Acties
Afdrukken
*
Config.
Rooster Raadplegen
Datums Raadplegen
*
Seizoen
2000-2001
2001-2002
2002-2003
2003-2004
2004-2005
2005-2006
2006-2007
2007-2008
2008-2009
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
*
Taal
Frans
Nederlands
Engels
*
Afdeling 1 - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2017-2018

*
  
*


Week 01 : Vanaf 10-09-2017 tot 16-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH01/001 Vr 15-09-17 / 20:15 Merksplas A AFP Antwerpen B
PANTH01/002 Vr 15-09-17 / 20:15 Merksplas B Tecemo A
PANTH01/003 Za 16-09-17 / 19:00 Geelse B Antonius A
PANTH01/004 Vr 15-09-17 / 20:30 Rupel A Dylan Berlaar C
PANTH01/005 Vr 15-09-17 / 20:30 Sokah D Nodo B
PANTH01/006 Za 16-09-17 / 19:30 Ekerse A Nodo C

Week 02 : Vanaf 17-09-2017 tot 23-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH02/001 Za 23-09-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Merksplas B
PANTH02/002 Do 21-09-17 / 20:00 ** Nodo B Rupel A
PANTH02/003 Za 23-09-17 / 19:00 Tecemo A Geelse B
PANTH02/004 Za 23-09-17 / 19:00 Nodo C Sokah D
PANTH02/005 Za 23-09-17 / 19:00 Antonius A Merksplas A
PANTH02/006 Vr 22-09-17 / 20:00 Dylan Berlaar C Ekerse A

Week 03 : Vanaf 24-09-2017 tot 30-09-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH03/001 Za 30-09-17 / 19:00 Geelse B AFP Antwerpen B
PANTH03/002 Vr 29-09-17 / 20:30 Rupel A Nodo C
PANTH03/003 Vr 29-09-17 / 20:30 Sokah D Dylan Berlaar C
PANTH03/004 Vr 29-09-17 / 20:15 Merksplas A Tecemo A
PANTH03/005 Za 30-09-17 / 19:30 Ekerse A Nodo B
PANTH03/006 Vr 29-09-17 / 20:15 Merksplas B Antonius A

Week 04 : Vanaf 01-10-2017 tot 07-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH04/001 Za 07-10-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Tecemo A
PANTH04/002 Za 07-10-17 / 19:00 Antonius A Dylan Berlaar C
PANTH04/003 Za 07-10-17 / 19:00 Nodo B Nodo C
PANTH04/004 Vr 06-10-17 / 20:30 Rupel A Sokah D
PANTH04/005 Za 07-10-17 / 19:30 Ekerse A Merksplas A
PANTH04/006 Vr 06-10-17 / 20:15 Merksplas B Geelse B

Week 05 : Vanaf 08-10-2017 tot 14-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH05/001 Za 14-10-17 / 19:00 Nodo C AFP Antwerpen B
PANTH05/002 Za 14-10-17 / 19:00 Tecemo A Antonius A
PANTH05/003 Vr 13-10-17 / 20:00 Dylan Berlaar C Nodo B
PANTH05/004 Za 14-10-17 / 19:00 Geelse B Rupel A
PANTH05/005 Vr 13-10-17 / 20:30 Sokah D Ekerse A
PANTH05/006 Vr 13-10-17 / 20:15 Merksplas A Merksplas B

Week 06 : Vanaf 22-10-2017 tot 28-10-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH06/001 Za 28-10-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Dylan Berlaar C
PANTH06/002 Za 28-10-17 / 19:00 Tecemo A Nodo C
PANTH06/003 Za 28-10-17 / 19:00 Antonius A Nodo B
PANTH06/004 Vr 27-10-17 / 20:30 Rupel A Merksplas A
PANTH06/005 Vr 27-10-17 / 20:30 Sokah D Geelse B
PANTH06/006 Za 28-10-17 / 19:30 Ekerse A Merksplas B

Week 07 : Vanaf 05-11-2017 tot 11-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH07/001 Za 11-11-17 / 19:00 Nodo B AFP Antwerpen B
PANTH07/002 Vr 10-11-17 / 20:00 Dylan Berlaar C Tecemo A
PANTH07/003 Za 11-11-17 / 19:00 Nodo C Antonius A
PANTH07/004 Vr 10-11-17 / 20:15 Merksplas B Rupel A
PANTH07/005 Vr 10-11-17 / 20:15 Merksplas A Sokah D
PANTH07/006 Za 11-11-17 / 19:00 Geelse B Ekerse A

Week 08 : Vanaf 12-11-2017 tot 18-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH08/001 Za 18-11-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Antonius A
PANTH08/002 Za 18-11-17 / 19:00 Tecemo A Nodo B
PANTH08/003 Vr 17-11-17 / 20:00 Dylan Berlaar C Nodo C
PANTH08/004 Za 18-11-17 / 19:30 Ekerse A Rupel A
PANTH08/005 Vr 17-11-17 / 20:30 Sokah D Merksplas B
PANTH08/006 Za 18-11-17 / 19:00 Geelse B Merksplas A

Week 09 : Vanaf 19-11-2017 tot 25-11-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH09/001 Vr 24-11-17 / 20:30 Rupel A AFP Antwerpen B
PANTH09/002 Za 25-11-17 / 19:00 Tecemo A Sokah D
PANTH09/003 Za 25-11-17 / 19:00 Antonius A Ekerse A
PANTH09/004 Vr 24-11-17 / 20:15 Merksplas A Dylan Berlaar C
PANTH09/005 Za 25-11-17 / 19:00 Nodo B Merksplas B
PANTH09/006 Za 25-11-17 / 19:00 Nodo C Geelse B

Week 10 : Vanaf 26-11-2017 tot 02-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH10/001 Za 02-12-17 / 19:30 Ekerse A AFP Antwerpen B
PANTH10/002 Vr 01-12-17 / 20:30 Rupel A Tecemo A
PANTH10/003 Vr 01-12-17 / 20:30 Sokah D Antonius A
PANTH10/004 Za 02-12-17 / 19:00 Geelse B Dylan Berlaar C
PANTH10/005 Vr 01-12-17 / 20:15 Merksplas A Nodo B
PANTH10/006 Vr 01-12-17 / 20:15 Merksplas B Nodo C

Week 11 : Vanaf 03-12-2017 tot 09-12-2017
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH11/001 Za 09-12-17 / 19:00 Antonius A Rupel A
PANTH11/002 Do 30-11-17 / 20:00 ** Tecemo A Ekerse A
PANTH11/003 Za 09-12-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Sokah D
PANTH11/004 Za 09-12-17 / 19:00 Nodo C Merksplas A
PANTH11/005 Za 09-12-17 / 19:00 Nodo B Geelse B
PANTH11/006 Vr 08-12-17 / 20:00 Dylan Berlaar C Merksplas B

Week 12 : Vanaf 07-01-2018 tot 13-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH12/001 Za 13-01-18 / 19:00 AFP Antwerpen B Merksplas A
PANTH12/002 Za 13-01-18 / 19:00 Tecemo A Merksplas B
PANTH12/003 Za 13-01-18 / 19:00 Antonius A Geelse B
PANTH12/004 Vr 12-01-18 / 20:00 Dylan Berlaar C Rupel A
PANTH12/005 Za 13-01-18 / 19:00 Nodo B Sokah D
PANTH12/006 Za 13-01-18 / 19:00 Nodo C Ekerse A

Week 13 : Vanaf 14-01-2018 tot 20-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH13/001 Vr 19-01-18 / 20:15 Merksplas B AFP Antwerpen B
PANTH13/002 Vr 19-01-18 / 20:30 Rupel A Nodo B
PANTH13/003 Za 20-01-18 / 19:00 Geelse B Tecemo A
PANTH13/004 Vr 19-01-18 / 20:30 Sokah D Nodo C
PANTH13/005 Vr 19-01-18 / 20:15 Merksplas A Antonius A
PANTH13/006 Za 20-01-18 / 19:30 Ekerse A Dylan Berlaar C

Week 14 : Vanaf 21-01-2018 tot 27-01-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH14/001 Za 27-01-18 / 19:00 AFP Antwerpen B Geelse B
PANTH14/002 Za 27-01-18 / 19:00 Nodo C Rupel A
PANTH14/003 Vr 26-01-18 / 20:00 Dylan Berlaar C Sokah D
PANTH14/004 Di 23-01-18 / 20:00 ** Tecemo A Merksplas A
PANTH14/005 Za 27-01-18 / 19:00 Nodo B Ekerse A
PANTH14/006 Za 27-01-18 / 19:00 Antonius A Merksplas B

Week 15 : Vanaf 28-01-2018 tot 03-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH15/001 Za 03-02-18 / 19:00 Tecemo A AFP Antwerpen B
PANTH15/002 Vr 02-02-18 / 20:00 Dylan Berlaar C Antonius A
PANTH15/003 Za 03-02-18 / 19:00 Nodo C Nodo B
PANTH15/004 Vr 02-02-18 / 20:30 Sokah D Rupel A
PANTH15/005 Vr 02-02-18 / 20:15 Merksplas A Ekerse A
PANTH15/006 Za 03-02-18 / 19:00 Geelse B Merksplas B

Week 16 : Vanaf 11-02-2018 tot 17-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH16/001 Za 17-02-18 / 19:00 AFP Antwerpen B Nodo C
PANTH16/002 Za 17-02-18 / 19:00 Antonius A Tecemo A
PANTH16/003 Za 17-02-18 / 19:00 Nodo B Dylan Berlaar C
PANTH16/004 Vr 16-02-18 / 20:30 Rupel A Geelse B
PANTH16/005 Za 17-02-18 / 19:30 Ekerse A Sokah D
PANTH16/006 Vr 16-02-18 / 20:15 Merksplas B Merksplas A

Week 17 : Vanaf 18-02-2018 tot 24-02-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH17/001 Vr 23-02-18 / 20:00 Dylan Berlaar C AFP Antwerpen B
PANTH17/002 Za 24-02-18 / 19:00 Nodo C Tecemo A
PANTH17/003 Za 24-02-18 / 19:00 Nodo B Antonius A
PANTH17/004 Vr 23-02-18 / 20:15 Merksplas A Rupel A
PANTH17/005 Za 24-02-18 / 19:00 Geelse B Sokah D
PANTH17/006 Vr 23-02-18 / 20:15 Merksplas B Ekerse A

Week 18 : Vanaf 04-03-2018 tot 10-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH18/001 Za 10-03-18 / 19:00 AFP Antwerpen B Nodo B
PANTH18/002 Za 10-03-18 / 19:00 Tecemo A Dylan Berlaar C
PANTH18/003 Za 10-03-18 / 19:00 Antonius A Nodo C
PANTH18/004 Vr 09-03-18 / 20:30 Rupel A Merksplas B
PANTH18/005 Vr 09-03-18 / 20:30 Sokah D Merksplas A
PANTH18/006 Za 10-03-18 / 19:30 Ekerse A Geelse B

Week 19 : Vanaf 11-03-2018 tot 17-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH19/001 Za 17-03-18 / 19:00 Antonius A AFP Antwerpen B
PANTH19/002 Za 17-03-18 / 19:00 Nodo B Tecemo A
PANTH19/003 Za 17-03-18 / 19:00 Nodo C Dylan Berlaar C
PANTH19/004 Vr 16-03-18 / 20:30 Rupel A Ekerse A
PANTH19/005 Vr 16-03-18 / 20:15 Merksplas B Sokah D
PANTH19/006 Vr 16-03-18 / 20:15 Merksplas A Geelse B

Week 20 : Vanaf 18-03-2018 tot 24-03-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH20/001 Za 24-03-18 / 19:00 AFP Antwerpen B Rupel A
PANTH20/002 Vr 23-03-18 / 20:30 Sokah D Tecemo A
PANTH20/003 Za 24-03-18 / 19:30 Ekerse A Antonius A
PANTH20/004 Vr 23-03-18 / 20:00 Dylan Berlaar C Merksplas A
PANTH20/005 Vr 23-03-18 / 20:15 Merksplas B Nodo B
PANTH20/006 Za 24-03-18 / 19:00 Geelse B Nodo C

Week 21 : Vanaf 08-04-2018 tot 14-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH21/001 Za 14-04-18 / 19:00 AFP Antwerpen B Ekerse A
PANTH21/002 Za 14-04-18 / 19:00 Tecemo A Rupel A
PANTH21/003 Za 14-04-18 / 19:00 Antonius A Sokah D
PANTH21/004 Vr 13-04-18 / 20:00 Dylan Berlaar C Geelse B
PANTH21/005 Za 14-04-18 / 19:00 Nodo B Merksplas A
PANTH21/006 Za 14-04-18 / 19:00 Nodo C Merksplas B

Week 22 : Vanaf 15-04-2018 tot 21-04-2018
Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers
PANTH22/001 Vr 20-04-18 / 20:30 Rupel A Antonius A
PANTH22/002 Za 21-04-18 / 19:30 Ekerse A Tecemo A
PANTH22/003 Vr 20-04-18 / 20:30 Sokah D AFP Antwerpen B
PANTH22/004 Vr 20-04-18 / 20:15 Merksplas A Nodo C
PANTH22/005 Za 21-04-18 / 19:00 Geelse B Nodo B
PANTH22/006 Vr 20-04-18 / 20:15 Merksplas B Dylan Berlaar C