Afdeling 3A - Prov. Antwerpen - Jeugd
Seizoen 2016-2017

*
 
*
*
*


Week 01 : Vanaf 12-09-2016 tot 18-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ01/016 Za 17-09-16 / 09:30 Zoersel C Ekerse B *
* PANTJ01/017 Za 17-09-16 / 14:00 Sokah B Geelse D *
* PANTJ01/018 Za 17-09-16 / 09:30 Turnhout C Dylan Berlaar D *
* * *

Week 02 : Vanaf 19-09-2016 tot 25-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ02/016 Za 24-09-16 / 09:30 Ekerse B Sokah B *
* PANTJ02/017 Za 24-09-16 / 10:00 Geelse D Turnhout C *
* PANTJ02/018 Za 24-09-16 / 10:00 Dylan Berlaar D Zoersel C *
* * *

Week 03 : Vanaf 26-09-2016 tot 02-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ03/016 Za 01-10-16 / 14:00 Sokah B Zoersel C *
* PANTJ03/017 Za 01-10-16 / 09:30 ** Ekerse B Turnhout C *
* PANTJ03/018 Za 01-10-16 / 10:00 Geelse D Dylan Berlaar D *
* * *

Week 04 : Vanaf 03-10-2016 tot 09-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ04/016 Za 08-10-16 / 09:30 Zoersel C Turnhout C *
* PANTJ04/017 Za 08-10-16 / 09:30 Ekerse B Geelse D *
* PANTJ04/018 Za 08-10-16 / 10:00 Dylan Berlaar D Sokah B *
* * *

Week 05 : Vanaf 10-10-2016 tot 16-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ05/016 Za 15-10-16 / 09:30 Turnhout C Sokah B *
* PANTJ05/017 Za 15-10-16 / 10:00 Geelse D Zoersel C *
* PANTJ05/018 Za 15-10-16 / 09:30 Ekerse B Dylan Berlaar D *
* * *

Week 06 : Vanaf 17-10-2016 tot 23-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ06/016 Za 22-10-16 / 09:30 Ekerse B Zoersel C *
* PANTJ06/017 Za 22-10-16 / 10:00 Geelse D Sokah B *
* PANTJ06/018 Za 22-10-16 / 10:00 Dylan Berlaar D Turnhout C *
* * *

Week 07 : Vanaf 31-10-2016 tot 06-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ07/016 Za 05-11-16 / 14:00 Sokah B Ekerse B *
* PANTJ07/017 Za 05-11-16 / 09:30 Turnhout C Geelse D *
* PANTJ07/018 Za 05-11-16 / 09:30 Zoersel C Dylan Berlaar D *
* * *

Week 08 : Vanaf 07-11-2016 tot 13-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ08/016 Za 12-11-16 / 09:30 Zoersel C Sokah B *
* PANTJ08/017 Za 12-11-16 / 09:30 ** Turnhout C Ekerse B *
* PANTJ08/018 Za 12-11-16 / 10:00 Dylan Berlaar D Geelse D *
* * *

Week 09 : Vanaf 14-11-2016 tot 20-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ09/016 Za 19-11-16 / 09:30 Turnhout C Zoersel C *
* PANTJ09/017 Za 19-11-16 / 10:00 Geelse D Ekerse B *
* PANTJ09/018 Za 19-11-16 / 14:00 Sokah B Dylan Berlaar D *
* * *

Week 10 : Vanaf 21-11-2016 tot 27-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTJ10/016 Za 26-11-16 / 14:00 Sokah B Turnhout C *
* PANTJ10/017 Za 26-11-16 / 09:30 Zoersel C Geelse D *
* PANTJ10/018 Za 26-11-16 / 10:00 Dylan Berlaar D Ekerse B *
* * *