Afdeling 4C - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2016-2017

*
 
*
*
*


Week 01 : Vanaf 04-09-2016 tot 10-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH01/049 Vr 09-09-16 / 20:00 Zoersel F Virtus C *
* PANTH01/050 Vr 09-09-16 / 20:30 Nijlen B Rupel G *
* PANTH01/051 Vr 09-09-16 / 20:30 Dylan Berlaar G Turnhout E *
* PANTH01/052 Vr 09-09-16 / 20:00 Gierle H Lille A *
* PANTH01/053 Vr 09-09-16 / 20:00 Schoten E Sokah J *
* PANTH01/054 - Borsbeek C Vrij 1 *
* * *

Week 02 : Vanaf 11-09-2016 tot 17-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH02/049 Za 17-09-16 / 19:00 Virtus C Nijlen B *
* PANTH02/050 Vr 16-09-16 / 20:30 Sokah J Gierle H *
* PANTH02/051 Vr 16-09-16 / 20:30 Rupel G Dylan Berlaar G *
* PANTH02/052 - Vrij 1 Schoten E *
* PANTH02/053 Vr 16-09-16 / 20:00 Turnhout E Zoersel F *
* PANTH02/054 Vr 16-09-16 / 20:00 Lille A Borsbeek C *
* * *

Week 03 : Vanaf 25-09-2016 tot 01-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH03/049 Vr 30-09-16 / 20:30 Dylan Berlaar G Virtus C *
* PANTH03/050 - Gierle H Vrij 1 *
* PANTH03/051 Vr 30-09-16 / 20:00 Schoten E Lille A *
* PANTH03/052 Vr 30-09-16 / 20:00 Zoersel F Rupel G *
* PANTH03/053 Za 01-10-16 / 19:30 Borsbeek C Sokah J *
* PANTH03/054 Vr 30-09-16 / 20:30 Nijlen B Turnhout E *
* * *

Week 04 : Vanaf 02-10-2016 tot 08-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH04/049 Za 08-10-16 / 19:00 Virtus C Rupel G *
* PANTH04/050 Vr 07-10-16 / 20:00 Turnhout E Lille A *
* PANTH04/051 - Sokah J Vrij 1 *
* PANTH04/052 Vr 07-10-16 / 20:00 Gierle H Schoten E *
* PANTH04/053 Za 08-10-16 / 19:30 Borsbeek C Zoersel F *
* PANTH04/054 Vr 07-10-16 / 20:30 Nijlen B Dylan Berlaar G *
* * *

Week 05 : Vanaf 09-10-2016 tot 15-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH05/049 - Vrij 1 Virtus C *
* PANTH05/050 Vr 14-10-16 / 20:30 Rupel G Turnhout E *
* PANTH05/051 Vr 14-10-16 / 20:00 Lille A Sokah J *
* PANTH05/052 Vr 14-10-16 / 20:30 Dylan Berlaar G Gierle H *
* PANTH05/053 Vr 14-10-16 / 20:00 Schoten E Borsbeek C *
* PANTH05/054 Vr 14-10-16 / 20:00 Zoersel F Nijlen B *
* * *

Week 06 : Vanaf 16-10-2016 tot 22-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH06/049 Vr 21-10-16 / 20:00 ** Virtus C Lille A *
* PANTH06/050 - Rupel G Vrij 1 *
* PANTH06/051 Vr 21-10-16 / 20:00 Turnhout E Sokah J *
* PANTH06/052 Vr 21-10-16 / 20:00 Gierle H Zoersel F *
* PANTH06/053 Vr 21-10-16 / 20:00 Schoten E Dylan Berlaar G *
* PANTH06/054 Za 22-10-16 / 19:30 Borsbeek C Nijlen B *
* * *

Week 07 : Vanaf 23-10-2016 tot 29-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH07/049 Vr 28-10-16 / 20:30 Sokah J Virtus C *
* PANTH07/050 Vr 28-10-16 / 20:00 Lille A Rupel G *
* PANTH07/051 - Vrij 1 Turnhout E *
* PANTH07/052 Vr 28-10-16 / 20:30 Nijlen B Gierle H *
* PANTH07/053 Vr 28-10-16 / 20:00 Zoersel F Schoten E *
* PANTH07/054 Vr 28-10-16 / 20:30 Dylan Berlaar G Borsbeek C *
* * *

Week 08 : Vanaf 06-11-2016 tot 12-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH08/049 Za 12-11-16 / 19:00 Virtus C Turnhout E *
* PANTH08/050 Vr 11-11-16 / 20:30 Rupel G Sokah J *
* PANTH08/051 - Lille A Vrij 1 *
* PANTH08/052 Za 12-11-16 / 19:30 Borsbeek C Gierle H *
* PANTH08/053 Vr 11-11-16 / 20:00 Schoten E Nijlen B *
* PANTH08/054 Vr 11-11-16 / 20:30 Dylan Berlaar G Zoersel F *
* * *

Week 09 : Vanaf 20-11-2016 tot 26-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH09/049 Vr 25-11-16 / 20:00 Gierle H Virtus C *
* PANTH09/050 Vr 25-11-16 / 20:30 Rupel G Schoten E *
* PANTH09/051 Vr 25-11-16 / 20:00 Turnhout E Borsbeek C *
* PANTH09/052 Vr 25-11-16 / 20:00 Zoersel F Lille A *
* PANTH09/053 Vr 25-11-16 / 20:30 Sokah J Nijlen B *
* PANTH09/054 - Vrij 1 Dylan Berlaar G *
* * *

Week 10 : Vanaf 27-11-2016 tot 03-12-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH10/049 Za 03-12-16 / 19:30 Borsbeek C Virtus C *
* PANTH10/050 Vr 02-12-16 / 20:00 Gierle H Rupel G *
* PANTH10/051 Vr 02-12-16 / 20:00 Schoten E Turnhout E *
* PANTH10/052 Vr 02-12-16 / 20:30 Dylan Berlaar G Lille A *
* PANTH10/053 Vr 02-12-16 / 20:00 Zoersel F Sokah J *
* PANTH10/054 - Nijlen B Vrij 1 *
* * *

Week 11 : Vanaf 04-12-2016 tot 10-12-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH11/049 Vr 09-12-16 / 20:00 Turnhout E Gierle H *
* PANTH11/050 Vr 09-12-16 / 20:30 Rupel G Borsbeek C *
* PANTH11/051 Za 10-12-16 / 19:00 Virtus C Schoten E *
* PANTH11/052 - Vrij 1 Zoersel F *
* PANTH11/053 Vr 09-12-16 / 20:30 Sokah J Dylan Berlaar G *
* PANTH11/054 Vr 09-12-16 / 20:00 Lille A Nijlen B *
* * *

Week 12 : Vanaf 08-01-2017 tot 14-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH12/049 Za 14-01-17 / 19:00 Virtus C Zoersel F *
* PANTH12/050 Vr 13-01-17 / 20:30 Rupel G Nijlen B *
* PANTH12/051 Vr 13-01-17 / 20:00 Turnhout E Dylan Berlaar G *
* PANTH12/052 Vr 13-01-17 / 20:00 Lille A Gierle H *
* PANTH12/053 Vr 13-01-17 / 20:30 Sokah J Schoten E *
* PANTH12/054 - Vrij 1 Borsbeek C *
* * *

Week 13 : Vanaf 15-01-2017 tot 21-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH13/049 Vr 20-01-17 / 20:30 Nijlen B Virtus C *
* PANTH13/050 Vr 20-01-17 / 20:00 Gierle H Sokah J *
* PANTH13/051 Vr 20-01-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Rupel G *
* PANTH13/052 - Schoten E Vrij 1 *
* PANTH13/053 Vr 20-01-17 / 20:00 Zoersel F Turnhout E *
* PANTH13/054 Za 21-01-17 / 19:30 Borsbeek C Lille A *
* * *

Week 14 : Vanaf 22-01-2017 tot 28-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH14/049 Za 28-01-17 / 19:00 Virtus C Dylan Berlaar G *
* PANTH14/050 - Vrij 1 Gierle H *
* PANTH14/051 Vr 27-01-17 / 20:00 Lille A Schoten E *
* PANTH14/052 Vr 27-01-17 / 20:30 Rupel G Zoersel F *
* PANTH14/053 Vr 27-01-17 / 20:30 Sokah J Borsbeek C *
* PANTH14/054 Vr 27-01-17 / 20:00 Turnhout E Nijlen B *
* * *

Week 15 : Vanaf 29-01-2017 tot 04-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH15/049 Vr 03-02-17 / 20:30 Rupel G Virtus C *
* PANTH15/050 Vr 03-02-17 / 20:00 Lille A Turnhout E *
* PANTH15/051 - Vrij 1 Sokah J *
* PANTH15/052 Vr 03-02-17 / 20:00 Schoten E Gierle H *
* PANTH15/053 Vr 03-02-17 / 20:00 Zoersel F Borsbeek C *
* PANTH15/054 Vr 03-02-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Nijlen B *
* * *

Week 16 : Vanaf 12-02-2017 tot 18-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH16/049 - Virtus C Vrij 1 *
* PANTH16/050 Vr 17-02-17 / 20:00 Turnhout E Rupel G *
* PANTH16/051 Vr 17-02-17 / 20:30 Sokah J Lille A *
* PANTH16/052 Vr 17-02-17 / 20:00 Gierle H Dylan Berlaar G *
* PANTH16/053 Za 18-02-17 / 19:30 Borsbeek C Schoten E *
* PANTH16/054 Vr 17-02-17 / 20:30 Nijlen B Zoersel F *
* * *

Week 17 : Vanaf 19-02-2017 tot 25-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH17/049 Vr 24-02-17 / 20:00 Lille A Virtus C *
* PANTH17/050 - Vrij 1 Rupel G *
* PANTH17/051 Vr 24-02-17 / 20:30 Sokah J Turnhout E *
* PANTH17/052 Vr 10-02-17 / 20:00 ** Zoersel F Gierle H *
* PANTH17/053 Vr 24-02-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Schoten E *
* PANTH17/054 Vr 24-02-17 / 20:30 Nijlen B Borsbeek C *
* * *

Week 18 : Vanaf 05-03-2017 tot 11-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH18/049 Za 11-03-17 / 19:00 Virtus C Sokah J *
* PANTH18/050 Vr 10-03-17 / 20:30 Rupel G Lille A *
* PANTH18/051 - Turnhout E Vrij 1 *
* PANTH18/052 Vr 10-03-17 / 20:00 Gierle H Nijlen B *
* PANTH18/053 Vr 10-03-17 / 20:00 Schoten E Zoersel F *
* PANTH18/054 Za 11-03-17 / 19:30 Borsbeek C Dylan Berlaar G *
* * *

Week 19 : Vanaf 12-03-2017 tot 18-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH19/049 Vr 17-03-17 / 20:00 Turnhout E Virtus C *
* PANTH19/050 Vr 17-03-17 / 20:30 Sokah J Rupel G *
* PANTH19/051 - Vrij 1 Lille A *
* PANTH19/052 Vr 17-03-17 / 20:00 Gierle H Borsbeek C *
* PANTH19/053 Vr 17-03-17 / 20:30 Nijlen B Schoten E *
* PANTH19/054 Vr 17-03-17 / 20:00 Zoersel F Dylan Berlaar G *
* * *

Week 20 : Vanaf 19-03-2017 tot 25-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH20/049 Za 25-03-17 / 19:00 Virtus C Gierle H *
* PANTH20/050 Vr 24-03-17 / 20:00 Schoten E Rupel G *
* PANTH20/051 Za 25-03-17 / 19:30 Borsbeek C Turnhout E *
* PANTH20/052 Vr 24-03-17 / 20:00 Lille A Zoersel F *
* PANTH20/053 Vr 24-03-17 / 20:30 Nijlen B Sokah J *
* PANTH20/054 - Dylan Berlaar G Vrij 1 *
* * *

Week 21 : Vanaf 26-03-2017 tot 01-04-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH21/049 Za 01-04-17 / 19:00 Virtus C Borsbeek C *
* PANTH21/050 Vr 31-03-17 / 20:30 Rupel G Gierle H *
* PANTH21/051 Vr 31-03-17 / 20:00 Turnhout E Schoten E *
* PANTH21/052 Vr 31-03-17 / 20:00 Lille A Dylan Berlaar G *
* PANTH21/053 Vr 31-03-17 / 20:30 Sokah J Zoersel F *
* PANTH21/054 - Vrij 1 Nijlen B *
* * *

Week 22 : Vanaf 09-04-2017 tot 15-04-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH22/049 Vr 14-04-17 / 20:00 Gierle H Turnhout E *
* PANTH22/050 Za 15-04-17 / 19:30 Borsbeek C Rupel G *
* PANTH22/051 Vr 14-04-17 / 20:00 Schoten E Virtus C *
* PANTH22/052 - Zoersel F Vrij 1 *
* PANTH22/053 Vr 14-04-17 / 20:30 Dylan Berlaar G Sokah J *
* PANTH22/054 Vr 03-03-17 / 20:30 ** Nijlen B Lille A *
* * *