Afdeling 3C - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2016-2017

*
 
*
*
*


Week 01 : Vanaf 04-09-2016 tot 10-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH01/031 Vr 09-09-16 / 20:00 Retie A Virtus B *
* PANTH01/032 Za 10-09-16 / 19:00 Turnhout C Rupel B *
* PANTH01/033 Vr 09-09-16 / 20:00 Rijkevorsel B Zoersel D *
* PANTH01/034 Za 10-09-16 / 19:00 Antonius C Minderhout B *
* PANTH01/035 Za 10-09-16 / 19:00 AFP Antwerpen D Sokah G *
* PANTH01/036 Vr 09-09-16 / 20:00 Geelse D Gierle E *
* * *

Week 02 : Vanaf 11-09-2016 tot 17-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH02/031 Vr 16-09-16 / 20:30 Virtus B Turnhout C *
* PANTH02/032 Vr 16-09-16 / 20:30 Sokah G Antonius C *
* PANTH02/033 Vr 16-09-16 / 20:30 Rupel B Rijkevorsel B *
* PANTH02/034 Vr 16-09-16 / 20:00 Gierle E AFP Antwerpen D *
* PANTH02/035 Za 17-09-16 / 19:00 Zoersel D Retie A *
* PANTH02/036 Ma 12-09-16 / 20:00 Minderhout B Geelse D *
* * *

Week 03 : Vanaf 25-09-2016 tot 01-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH03/031 Vr 30-09-16 / 20:00 Rijkevorsel B Virtus B *
* PANTH03/032 Za 01-10-16 / 19:00 Antonius C Gierle E *
* PANTH03/033 Za 01-10-16 / 19:00 AFP Antwerpen D Minderhout B *
* PANTH03/034 Vr 30-09-16 / 20:00 Retie A Rupel B *
* PANTH03/035 Vr 30-09-16 / 20:00 Geelse D Sokah G *
* PANTH03/036 Za 01-10-16 / 19:00 Turnhout C Zoersel D *
* * *

Week 04 : Vanaf 02-10-2016 tot 08-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH04/031 Vr 07-10-16 / 20:30 Virtus B Rupel B *
* PANTH04/032 Za 08-10-16 / 19:00 Zoersel D Minderhout B *
* PANTH04/033 Vr 07-10-16 / 20:30 Sokah G Gierle E *
* PANTH04/034 Za 08-10-16 / 19:00 Antonius C AFP Antwerpen D *
* PANTH04/035 Vr 07-10-16 / 20:00 Geelse D Retie A *
* PANTH04/036 Za 08-10-16 / 19:00 Turnhout C Rijkevorsel B *
* * *

Week 05 : Vanaf 09-10-2016 tot 15-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH05/031 Vr 14-10-16 / 20:00 Gierle E Virtus B *
* PANTH05/032 Vr 14-10-16 / 20:30 Rupel B Zoersel D *
* PANTH05/033 Ma 10-10-16 / 20:00 Minderhout B Sokah G *
* PANTH05/034 Vr 14-10-16 / 20:00 Rijkevorsel B Antonius C *
* PANTH05/035 Za 15-10-16 / 19:00 AFP Antwerpen D Geelse D *
* PANTH05/036 Vr 14-10-16 / 20:00 Retie A Turnhout C *
* * *

Week 06 : Vanaf 16-10-2016 tot 22-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH06/031 Vr 21-10-16 / 20:30 Virtus B Minderhout B *
* PANTH06/032 Vr 21-10-16 / 20:30 Rupel B Gierle E *
* PANTH06/033 Za 22-10-16 / 19:00 Zoersel D Sokah G *
* PANTH06/034 Za 22-10-16 / 19:00 Antonius C Retie A *
* PANTH06/035 Za 22-10-16 / 19:00 AFP Antwerpen D Rijkevorsel B *
* PANTH06/036 Vr 21-10-16 / 20:00 Geelse D Turnhout C *
* * *

Week 07 : Vanaf 23-10-2016 tot 29-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH07/031 Vr 28-10-16 / 20:30 Sokah G Virtus B *
* PANTH07/032 Ma 24-10-16 / 20:00 Minderhout B Rupel B *
* PANTH07/033 Vr 28-10-16 / 20:00 Gierle E Zoersel D *
* PANTH07/034 Za 29-10-16 / 19:00 Turnhout C Antonius C *
* PANTH07/035 Vr 28-10-16 / 20:00 Retie A AFP Antwerpen D *
* PANTH07/036 Vr 28-10-16 / 20:00 Rijkevorsel B Geelse D *
* * *

Week 08 : Vanaf 06-11-2016 tot 12-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH08/031 Vr 11-11-16 / 20:30 Virtus B Zoersel D *
* PANTH08/032 Vr 11-11-16 / 20:30 Rupel B Sokah G *
* PANTH08/033 Ma 07-11-16 / 20:00 Minderhout B Gierle E *
* PANTH08/034 Vr 11-11-16 / 20:00 Geelse D Antonius C *
* PANTH08/035 Za 12-11-16 / 19:00 AFP Antwerpen D Turnhout C *
* PANTH08/036 Vr 11-11-16 / 20:00 Rijkevorsel B Retie A *
* * *

Week 09 : Vanaf 20-11-2016 tot 26-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH09/031 Za 26-11-16 / 19:00 Antonius C Virtus B *
* PANTH09/032 Vr 25-11-16 / 20:30 Rupel B AFP Antwerpen D *
* PANTH09/033 Za 26-11-16 / 19:00 Zoersel D Geelse D *
* PANTH09/034 Vr 25-11-16 / 20:00 Retie A Minderhout B *
* PANTH09/035 Vr 25-11-16 / 20:30 Sokah G Turnhout C *
* PANTH09/036 Vr 25-11-16 / 20:00 Gierle E Rijkevorsel B *
* * *

Week 10 : Vanaf 27-11-2016 tot 03-12-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH10/031 Vr 02-12-16 / 20:00 Geelse D Virtus B *
* PANTH10/032 Za 03-12-16 / 19:00 Antonius C Rupel B *
* PANTH10/033 Za 03-12-16 / 19:00 AFP Antwerpen D Zoersel D *
* PANTH10/034 Vr 02-12-16 / 20:00 Rijkevorsel B Minderhout B *
* PANTH10/035 Vr 02-12-16 / 20:00 Retie A Sokah G *
* PANTH10/036 Za 03-12-16 / 19:00 Turnhout C Gierle E *
* * *

Week 11 : Vanaf 04-12-2016 tot 10-12-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH11/031 Za 10-12-16 / 19:00 Zoersel D Antonius C *
* PANTH11/032 Vr 09-12-16 / 20:30 Rupel B Geelse D *
* PANTH11/033 Vr 09-12-16 / 20:30 Virtus B AFP Antwerpen D *
* PANTH11/034 Vr 09-12-16 / 20:00 Gierle E Retie A *
* PANTH11/035 Vr 09-12-16 / 20:30 Sokah G Rijkevorsel B *
* PANTH11/036 Ma 05-12-16 / 20:00 Minderhout B Turnhout C *
* * *

Week 12 : Vanaf 08-01-2017 tot 14-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH12/031 Vr 13-01-17 / 20:30 Virtus B Retie A *
* PANTH12/032 Vr 13-01-17 / 20:30 Rupel B Turnhout C *
* PANTH12/033 Za 14-01-17 / 19:00 Zoersel D Rijkevorsel B *
* PANTH12/034 Ma 09-01-17 / 20:00 Minderhout B Antonius C *
* PANTH12/035 Vr 13-01-17 / 20:30 Sokah G AFP Antwerpen D *
* PANTH12/036 Vr 13-01-17 / 20:00 Gierle E Geelse D *
* * *

Week 13 : Vanaf 15-01-2017 tot 21-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH13/031 Za 21-01-17 / 19:00 Turnhout C Virtus B *
* PANTH13/032 Za 21-01-17 / 19:00 Antonius C Sokah G *
* PANTH13/033 Vr 20-01-17 / 20:00 Rijkevorsel B Rupel B *
* PANTH13/034 Za 21-01-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Gierle E *
* PANTH13/035 Vr 20-01-17 / 20:00 Retie A Zoersel D *
* PANTH13/036 Vr 20-01-17 / 20:00 Geelse D Minderhout B *
* * *

Week 14 : Vanaf 22-01-2017 tot 28-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH14/031 Vr 27-01-17 / 20:30 Virtus B Rijkevorsel B *
* PANTH14/032 Vr 27-01-17 / 20:00 Gierle E Antonius C *
* PANTH14/033 Ma 23-01-17 / 20:00 Minderhout B AFP Antwerpen D *
* PANTH14/034 Vr 27-01-17 / 20:30 Rupel B Retie A *
* PANTH14/035 Vr 27-01-17 / 20:30 Sokah G Geelse D *
* PANTH14/036 Za 28-01-17 / 19:00 Zoersel D Turnhout C *
* * *

Week 15 : Vanaf 29-01-2017 tot 04-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH15/031 Vr 03-02-17 / 20:30 Rupel B Virtus B *
* PANTH15/032 Ma 30-01-17 / 20:00 Minderhout B Zoersel D *
* PANTH15/033 Vr 03-02-17 / 20:00 Gierle E Sokah G *
* PANTH15/034 Za 04-02-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Antonius C *
* PANTH15/035 Vr 03-02-17 / 20:00 Retie A Geelse D *
* PANTH15/036 Vr 03-02-17 / 20:00 Rijkevorsel B Turnhout C *
* * *

Week 16 : Vanaf 12-02-2017 tot 18-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH16/031 Vr 17-02-17 / 20:30 Virtus B Gierle E *
* PANTH16/032 Za 18-02-17 / 19:00 Zoersel D Rupel B *
* PANTH16/033 Vr 17-02-17 / 20:30 Sokah G Minderhout B *
* PANTH16/034 Za 18-02-17 / 19:00 Antonius C Rijkevorsel B *
* PANTH16/035 Vr 17-02-17 / 20:00 Geelse D AFP Antwerpen D *
* PANTH16/036 Za 18-02-17 / 19:00 Turnhout C Retie A *
* * *

Week 17 : Vanaf 19-02-2017 tot 25-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH17/031 Ma 20-02-17 / 20:00 Minderhout B Virtus B *
* PANTH17/032 Vr 24-02-17 / 20:00 Gierle E Rupel B *
* PANTH17/033 Vr 24-02-17 / 20:30 Sokah G Zoersel D *
* PANTH17/034 Vr 24-02-17 / 20:00 Retie A Antonius C *
* PANTH17/035 Vr 24-02-17 / 20:00 Rijkevorsel B AFP Antwerpen D *
* PANTH17/036 Za 25-02-17 / 19:00 Turnhout C Geelse D *
* * *

Week 18 : Vanaf 05-03-2017 tot 11-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH18/031 Vr 10-03-17 / 20:30 Virtus B Sokah G *
* PANTH18/032 Vr 10-03-17 / 20:30 Rupel B Minderhout B *
* PANTH18/033 Za 11-03-17 / 19:00 Zoersel D Gierle E *
* PANTH18/034 Za 11-03-17 / 19:00 Antonius C Turnhout C *
* PANTH18/035 Za 11-03-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Retie A *
* PANTH18/036 Vr 10-03-17 / 20:00 Geelse D Rijkevorsel B *
* * *

Week 19 : Vanaf 12-03-2017 tot 18-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH19/031 Za 18-03-17 / 19:00 Zoersel D Virtus B *
* PANTH19/032 Vr 17-03-17 / 20:30 Sokah G Rupel B *
* PANTH19/033 Do 16-03-17 / 20:00 ** Gierle E Minderhout B *
* PANTH19/034 Za 18-03-17 / 19:00 Antonius C Geelse D *
* PANTH19/035 Za 18-03-17 / 19:00 Turnhout C AFP Antwerpen D *
* PANTH19/036 Vr 17-03-17 / 20:00 Retie A Rijkevorsel B *
* * *

Week 20 : Vanaf 19-03-2017 tot 25-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH20/031 Vr 24-03-17 / 20:30 Virtus B Antonius C *
* PANTH20/032 Za 25-03-17 / 19:00 AFP Antwerpen D Rupel B *
* PANTH20/033 Vr 24-03-17 / 20:00 Geelse D Zoersel D *
* PANTH20/034 Ma 20-03-17 / 20:00 Minderhout B Retie A *
* PANTH20/035 Za 25-03-17 / 19:00 Turnhout C Sokah G *
* PANTH20/036 Vr 24-03-17 / 20:00 Rijkevorsel B Gierle E *
* * *

Week 21 : Vanaf 26-03-2017 tot 01-04-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH21/031 Vr 31-03-17 / 20:30 Virtus B Geelse D *
* PANTH21/032 Vr 31-03-17 / 20:30 Rupel B Antonius C *
* PANTH21/033 Za 01-04-17 / 19:00 Zoersel D AFP Antwerpen D *
* PANTH21/034 Ma 27-03-17 / 20:00 Minderhout B Rijkevorsel B *
* PANTH21/035 Vr 31-03-17 / 20:30 Sokah G Retie A *
* PANTH21/036 Vr 31-03-17 / 20:00 Gierle E Turnhout C *
* * *

Week 22 : Vanaf 09-04-2017 tot 15-04-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH22/031 Za 15-04-17 / 19:00 Antonius C Zoersel D *
* PANTH22/032 Vr 14-04-17 / 20:00 Geelse D Rupel B *
* PANTH22/033 Za 11-02-17 / 19:00 ** AFP Antwerpen D Virtus B *
* PANTH22/034 Vr 14-04-17 / 20:00 Retie A Gierle E *
* PANTH22/035 Vr 14-04-17 / 20:00 Rijkevorsel B Sokah G *
* PANTH22/036 Za 15-04-17 / 19:00 Turnhout C Minderhout B *
* * *