Afdeling 2B - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2016-2017

*
 
*
*
*


Week 01 : Vanaf 04-09-2016 tot 10-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH01/013 Vr 09-09-16 / 20:30 Virtus A Salamander E *
* PANTH01/014 Vr 09-09-16 / 20:00 Minderhout A Tecemo B *
* PANTH01/015 Vr 09-09-16 / 20:00 Hallaar A Zoersel C *
* PANTH01/016 Vr 09-09-16 / 20:00 Merksplas A Antonius B *
* PANTH01/017 Vr 09-09-16 / 20:30 Hulshout A Schoten B *
* PANTH01/018 Vr 09-09-16 / 20:00 Hove A Gierle D *
* * *

Week 02 : Vanaf 11-09-2016 tot 17-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH02/013 Vr 16-09-16 / 20:00 Salamander E Minderhout A *
* PANTH02/014 Vr 16-09-16 / 20:30 Schoten B Merksplas A *
* PANTH02/015 Za 17-09-16 / 19:00 Tecemo B Hallaar A *
* PANTH02/016 Vr 16-09-16 / 20:00 Gierle D Hulshout A *
* PANTH02/017 Za 17-09-16 / 19:00 Zoersel C Virtus A *
* PANTH02/018 Za 17-09-16 / 19:00 Antonius B Hove A *
* * *

Week 03 : Vanaf 25-09-2016 tot 01-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH03/013 Vr 30-09-16 / 20:00 Hallaar A Salamander E *
* PANTH03/014 Vr 30-09-16 / 20:00 Merksplas A Gierle D *
* PANTH03/015 Vr 30-09-16 / 20:30 Hulshout A Antonius B *
* PANTH03/016 Vr 30-09-16 / 20:30 Virtus A Tecemo B *
* PANTH03/017 Vr 30-09-16 / 20:00 Hove A Schoten B *
* PANTH03/018 Vr 30-09-16 / 20:00 Minderhout A Zoersel C *
* * *

Week 04 : Vanaf 02-10-2016 tot 08-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH04/013 Vr 07-10-16 / 20:00 Salamander E Tecemo B *
* PANTH04/014 Za 08-10-16 / 19:00 Zoersel C Antonius B *
* PANTH04/015 Vr 07-10-16 / 20:30 Schoten B Gierle D *
* PANTH04/016 Vr 07-10-16 / 20:00 Merksplas A Hulshout A *
* PANTH04/017 Vr 07-10-16 / 20:00 Hove A Virtus A *
* PANTH04/018 Vr 07-10-16 / 20:00 Minderhout A Hallaar A *
* * *

Week 05 : Vanaf 09-10-2016 tot 15-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH05/013 Vr 14-10-16 / 20:00 Gierle D Salamander E *
* PANTH05/014 Za 15-10-16 / 19:00 Tecemo B Zoersel C *
* PANTH05/015 Za 15-10-16 / 19:00 Antonius B Schoten B *
* PANTH05/016 Vr 14-10-16 / 20:00 Hallaar A Merksplas A *
* PANTH05/017 Vr 14-10-16 / 20:30 Hulshout A Hove A *
* PANTH05/018 Vr 14-10-16 / 20:30 Virtus A Minderhout A *
* * *

Week 06 : Vanaf 16-10-2016 tot 22-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH06/013 Vr 21-10-16 / 20:00 Salamander E Antonius B *
* PANTH06/014 Za 22-10-16 / 19:00 Tecemo B Gierle D *
* PANTH06/015 Za 22-10-16 / 19:00 Zoersel C Schoten B *
* PANTH06/016 Vr 21-10-16 / 20:00 Merksplas A Virtus A *
* PANTH06/017 Vr 21-10-16 / 20:30 Hulshout A Hallaar A *
* PANTH06/018 Vr 21-10-16 / 20:00 Hove A Minderhout A *
* * *

Week 07 : Vanaf 23-10-2016 tot 29-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH07/013 Vr 28-10-16 / 20:30 Schoten B Salamander E *
* PANTH07/014 Za 29-10-16 / 19:00 Antonius B Tecemo B *
* PANTH07/015 Vr 28-10-16 / 20:00 Gierle D Zoersel C *
* PANTH07/016 Vr 28-10-16 / 20:00 Minderhout A Merksplas A *
* PANTH07/017 Vr 28-10-16 / 20:30 Virtus A Hulshout A *
* PANTH07/018 Vr 28-10-16 / 20:00 Hallaar A Hove A *
* * *

Week 08 : Vanaf 06-11-2016 tot 12-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH08/013 Vr 04-11-16 / 20:00 ** Salamander E Zoersel C *
* PANTH08/014 Za 12-11-16 / 19:00 Tecemo B Schoten B *
* PANTH08/015 Za 12-11-16 / 19:00 Antonius B Gierle D *
* PANTH08/016 Wo 02-11-16 / 20:00 ** Hove A Merksplas A *
* PANTH08/017 Do 10-11-16 / 20:00 ** Hulshout A Minderhout A *
* PANTH08/018 Vr 16-12-16 / 20:00 ** Hallaar A Virtus A *
* * *

Week 09 : Vanaf 20-11-2016 tot 26-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH09/013 Vr 25-11-16 / 20:00 Merksplas A Salamander E *
* PANTH09/014 Za 26-11-16 / 19:00 Tecemo B Hulshout A *
* PANTH09/015 Za 26-11-16 / 19:00 Zoersel C Hove A *
* PANTH09/016 Vr 25-11-16 / 20:30 Virtus A Antonius B *
* PANTH09/017 Vr 18-11-16 / 20:30 ** Schoten B Minderhout A *
* PANTH09/018 Vr 25-11-16 / 20:00 Gierle D Hallaar A *
* * *

Week 10 : Vanaf 27-11-2016 tot 03-12-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH10/013 Vr 02-12-16 / 20:00 Hove A Salamander E *
* PANTH10/014 Vr 02-12-16 / 20:00 Merksplas A Tecemo B *
* PANTH10/015 Vr 02-12-16 / 20:30 Hulshout A Zoersel C *
* PANTH10/016 Vr 02-12-16 / 20:00 Hallaar A Antonius B *
* PANTH10/017 Vr 02-12-16 / 20:30 Virtus A Schoten B *
* PANTH10/018 Vr 02-12-16 / 20:00 Minderhout A Gierle D *
* * *

Week 11 : Vanaf 04-12-2016 tot 10-12-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH11/013 Za 10-12-16 / 19:00 Zoersel C Merksplas A *
* PANTH11/014 Za 10-12-16 / 19:00 Tecemo B Hove A *
* PANTH11/015 Vr 09-12-16 / 20:00 Salamander E Hulshout A *
* PANTH11/016 Vr 09-12-16 / 20:00 Gierle D Virtus A *
* PANTH11/017 Vr 09-12-16 / 20:30 Schoten B Hallaar A *
* PANTH11/018 Za 10-12-16 / 19:00 Antonius B Minderhout A *
* * *

Week 12 : Vanaf 08-01-2017 tot 14-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH12/013 Vr 13-01-17 / 20:00 Salamander E Virtus A *
* PANTH12/014 Za 14-01-17 / 19:00 Tecemo B Minderhout A *
* PANTH12/015 Za 14-01-17 / 19:00 Zoersel C Hallaar A *
* PANTH12/016 Za 14-01-17 / 19:00 Antonius B Merksplas A *
* PANTH12/017 Vr 13-01-17 / 20:30 Schoten B Hulshout A *
* PANTH12/018 Vr 13-01-17 / 20:00 Gierle D Hove A *
* * *

Week 13 : Vanaf 15-01-2017 tot 21-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH13/013 Vr 20-01-17 / 20:00 Minderhout A Salamander E *
* PANTH13/014 Vr 20-01-17 / 20:00 Merksplas A Schoten B *
* PANTH13/015 Vr 20-01-17 / 20:00 Hallaar A Tecemo B *
* PANTH13/016 Vr 20-01-17 / 20:30 Hulshout A Gierle D *
* PANTH13/017 Vr 20-01-17 / 20:30 Virtus A Zoersel C *
* PANTH13/018 Vr 20-01-17 / 20:00 Hove A Antonius B *
* * *

Week 14 : Vanaf 22-01-2017 tot 28-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH14/013 Vr 27-01-17 / 20:00 Salamander E Hallaar A *
* PANTH14/014 Vr 27-01-17 / 20:00 Gierle D Merksplas A *
* PANTH14/015 Za 28-01-17 / 19:00 Antonius B Hulshout A *
* PANTH14/016 Di 24-01-17 / 20:00 ** Tecemo B Virtus A *
* PANTH14/017 Vr 27-01-17 / 20:30 Schoten B Hove A *
* PANTH14/018 Za 28-01-17 / 19:00 Zoersel C Minderhout A *
* * *

Week 15 : Vanaf 29-01-2017 tot 04-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH15/013 Di 31-01-17 / 20:00 ** Tecemo B Salamander E *
* PANTH15/014 Za 04-02-17 / 19:00 Antonius B Zoersel C *
* PANTH15/015 Vr 03-02-17 / 20:00 Gierle D Schoten B *
* PANTH15/016 Vr 03-02-17 / 20:30 Hulshout A Merksplas A *
* PANTH15/017 Vr 03-02-17 / 20:30 Virtus A Hove A *
* PANTH15/018 Vr 03-02-17 / 20:00 Hallaar A Minderhout A *
* * *

Week 16 : Vanaf 12-02-2017 tot 18-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH16/013 Vr 17-02-17 / 20:00 Salamander E Gierle D *
* PANTH16/014 Za 18-02-17 / 19:00 Zoersel C Tecemo B *
* PANTH16/015 Vr 17-02-17 / 20:30 Schoten B Antonius B *
* PANTH16/016 Vr 17-02-17 / 20:00 Merksplas A Hallaar A *
* PANTH16/017 Vr 17-02-17 / 20:00 Hove A Hulshout A *
* PANTH16/018 Vr 10-02-17 / 20:30 ** Minderhout A Virtus A *
* * *

Week 17 : Vanaf 19-02-2017 tot 25-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH17/013 Za 25-02-17 / 19:00 Antonius B Salamander E *
* PANTH17/014 Vr 24-02-17 / 20:00 Gierle D Tecemo B *
* PANTH17/015 Vr 24-02-17 / 20:30 Schoten B Zoersel C *
* PANTH17/016 Vr 24-02-17 / 20:30 Virtus A Merksplas A *
* PANTH17/017 Vr 24-02-17 / 20:00 Hallaar A Hulshout A *
* PANTH17/018 Vr 24-02-17 / 20:00 Minderhout A Hove A *
* * *

Week 18 : Vanaf 05-03-2017 tot 11-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH18/013 Vr 10-03-17 / 20:00 Salamander E Schoten B *
* PANTH18/014 Za 11-03-17 / 19:00 Tecemo B Antonius B *
* PANTH18/015 Za 11-03-17 / 19:00 Zoersel C Gierle D *
* PANTH18/016 Vr 10-03-17 / 20:00 Merksplas A Minderhout A *
* PANTH18/017 Vr 10-03-17 / 20:30 Hulshout A Virtus A *
* PANTH18/018 Vr 10-03-17 / 20:00 Hove A Hallaar A *
* * *

Week 19 : Vanaf 12-03-2017 tot 18-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH19/013 Za 18-03-17 / 19:00 Zoersel C Salamander E *
* PANTH19/014 Vr 17-03-17 / 20:30 Schoten B Tecemo B *
* PANTH19/015 Vr 17-03-17 / 20:00 Gierle D Antonius B *
* PANTH19/016 Vr 17-03-17 / 20:00 Merksplas A Hove A *
* PANTH19/017 Vr 17-03-17 / 20:00 Minderhout A Hulshout A *
* PANTH19/018 Vr 17-03-17 / 20:30 Virtus A Hallaar A *
* * *

Week 20 : Vanaf 19-03-2017 tot 25-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH20/013 Vr 24-03-17 / 20:00 Salamander E Merksplas A *
* PANTH20/014 Vr 24-03-17 / 20:30 Hulshout A Tecemo B *
* PANTH20/015 Vr 24-03-17 / 20:00 Hove A Zoersel C *
* PANTH20/016 Za 25-03-17 / 19:00 Antonius B Virtus A *
* PANTH20/017 Vr 24-03-17 / 20:00 Minderhout A Schoten B *
* PANTH20/018 Vr 24-03-17 / 20:00 Hallaar A Gierle D *
* * *

Week 21 : Vanaf 26-03-2017 tot 01-04-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH21/013 Vr 31-03-17 / 20:00 Salamander E Hove A *
* PANTH21/014 Za 01-04-17 / 19:00 Tecemo B Merksplas A *
* PANTH21/015 Za 01-04-17 / 19:00 Zoersel C Hulshout A *
* PANTH21/016 Za 01-04-17 / 19:00 Antonius B Hallaar A *
* PANTH21/017 Vr 31-03-17 / 20:30 Schoten B Virtus A *
* PANTH21/018 Vr 31-03-17 / 20:00 Gierle D Minderhout A *
* * *

Week 22 : Vanaf 09-04-2017 tot 15-04-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH22/013 Vr 14-04-17 / 20:00 Merksplas A Zoersel C *
* PANTH22/014 Vr 14-04-17 / 20:00 Hove A Tecemo B *
* PANTH22/015 Vr 14-04-17 / 20:30 Hulshout A Salamander E *
* PANTH22/016 Vr 14-04-17 / 20:30 Virtus A Gierle D *
* PANTH22/017 Vr 14-04-17 / 20:00 Hallaar A Schoten B *
* PANTH22/018 Vr 14-04-17 / 20:00 Minderhout A Antonius B *
* * *