Afdeling 1 - Prov. Antwerpen - Heren
Seizoen 2016-2017

*
 
*
*
*


Week 01 : Vanaf 04-09-2016 tot 10-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH01/001 Vr 02-09-16 / 20:00 ** Ekerse A Nodo C *
* PANTH01/002 Vr 09-09-16 / 20:30 Rupel A Tecemo A *
* PANTH01/003 Za 10-09-16 / 19:00 Zoersel B Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH01/004 Za 10-09-16 / 19:00 Antonius A Geelse B *
* PANTH01/005 Za 10-09-16 / 19:00 AFP Antwerpen B Sokah D *
* PANTH01/006 Za 10-09-16 / 19:30 Borsbeek A Salamander D *
* * *

Week 02 : Vanaf 11-09-2016 tot 17-09-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH02/001 Za 17-09-16 / 19:00 Nodo C Rupel A *
* PANTH02/002 Vr 16-09-16 / 20:30 Sokah D Antonius A *
* PANTH02/003 Za 17-09-16 / 19:00 Tecemo A Zoersel B *
* PANTH02/004 Za 17-09-16 / 19:00 Salamander D AFP Antwerpen B *
* PANTH02/005 Vr 16-09-16 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Ekerse A *
* PANTH02/006 Za 17-09-16 / 19:00 Geelse B Borsbeek A *
* * *

Week 03 : Vanaf 25-09-2016 tot 01-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH03/001 Za 01-10-16 / 19:00 Zoersel B Nodo C *
* PANTH03/002 Za 01-10-16 / 19:00 Antonius A Salamander D *
* PANTH03/003 Za 01-10-16 / 19:00 AFP Antwerpen B Geelse B *
* PANTH03/004 Za 01-10-16 / 19:30 Ekerse A Tecemo A *
* PANTH03/005 Di 27-09-16 / 20:00 ** Borsbeek A Sokah D *
* PANTH03/006 Vr 30-09-16 / 20:30 Rupel A Dylan Berlaar D (af) *
* * *

Week 04 : Vanaf 02-10-2016 tot 08-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH04/001 Za 08-10-16 / 19:00 Nodo C Tecemo A *
* PANTH04/002 Vr 07-10-16 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Geelse B *
* PANTH04/003 Vr 07-10-16 / 20:30 Sokah D Salamander D *
* PANTH04/004 Za 08-10-16 / 19:00 Antonius A AFP Antwerpen B *
* PANTH04/005 Za 08-10-16 / 19:30 Borsbeek A Ekerse A *
* PANTH04/006 Vr 07-10-16 / 20:30 Rupel A Zoersel B *
* * *

Week 05 : Vanaf 09-10-2016 tot 15-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH05/001 Za 15-10-16 / 19:00 Salamander D Nodo C *
* PANTH05/002 Vr 14-10-16 / 20:00 ** Tecemo A Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH05/003 Za 15-10-16 / 19:00 Geelse B Sokah D *
* PANTH05/004 Za 15-10-16 / 19:00 Zoersel B Antonius A *
* PANTH05/005 Za 15-10-16 / 19:00 AFP Antwerpen B Borsbeek A *
* PANTH05/006 Za 15-10-16 / 19:30 Ekerse A Rupel A *
* * *

Week 06 : Vanaf 16-10-2016 tot 22-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH06/001 Za 22-10-16 / 19:00 Nodo C Geelse B *
* PANTH06/002 Za 22-10-16 / 19:00 Tecemo A Salamander D *
* PANTH06/003 Vr 21-10-16 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Sokah D *
* PANTH06/004 Za 22-10-16 / 19:00 Antonius A Ekerse A *
* PANTH06/005 Za 22-10-16 / 19:00 AFP Antwerpen B Zoersel B *
* PANTH06/006 Za 22-10-16 / 19:30 Borsbeek A Rupel A *
* * *

Week 07 : Vanaf 23-10-2016 tot 29-10-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH07/001 Vr 28-10-16 / 20:30 Sokah D Nodo C *
* PANTH07/002 Za 29-10-16 / 19:00 Geelse B Tecemo A *
* PANTH07/003 Za 29-10-16 / 19:00 Salamander D Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH07/004 Vr 28-10-16 / 20:30 Rupel A Antonius A *
* PANTH07/005 Za 29-10-16 / 19:30 Ekerse A AFP Antwerpen B *
* PANTH07/006 Za 29-10-16 / 19:00 Zoersel B Borsbeek A *
* * *

Week 08 : Vanaf 06-11-2016 tot 12-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH08/001 Za 12-11-16 / 19:00 Nodo C Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH08/002 Za 12-11-16 / 19:00 Tecemo A Sokah D *
* PANTH08/003 Za 12-11-16 / 19:00 Geelse B Salamander D *
* PANTH08/004 Za 12-11-16 / 19:30 Borsbeek A Antonius A *
* PANTH08/005 Za 12-11-16 / 19:00 AFP Antwerpen B Rupel A *
* PANTH08/006 Za 12-11-16 / 19:00 Zoersel B Ekerse A *
* * *

Week 09 : Vanaf 20-11-2016 tot 26-11-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH09/001 Za 26-11-16 / 19:00 Antonius A Nodo C *
* PANTH09/002 Za 26-11-16 / 19:00 Tecemo A AFP Antwerpen B *
* PANTH09/003 Vr 25-11-16 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Borsbeek A *
* PANTH09/004 Za 26-11-16 / 19:30 Ekerse A Geelse B *
* PANTH09/005 Vr 25-11-16 / 20:30 Sokah D Rupel A *
* PANTH09/006 Za 26-11-16 / 19:00 Salamander D Zoersel B *
* * *

Week 10 : Vanaf 27-11-2016 tot 03-12-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH10/001 Za 03-12-16 / 19:30 Borsbeek A Nodo C *
* PANTH10/002 Za 03-12-16 / 19:00 Antonius A Tecemo A *
* PANTH10/003 Za 03-12-16 / 19:00 AFP Antwerpen B Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH10/004 Za 03-12-16 / 19:00 Zoersel B Geelse B *
* PANTH10/005 Za 03-12-16 / 19:30 Ekerse A Sokah D *
* PANTH10/006 Vr 02-12-16 / 20:30 Rupel A Salamander D *
* * *

Week 11 : Vanaf 04-12-2016 tot 10-12-2016
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH11/001 Vr 09-12-16 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Antonius A *
* PANTH11/002 Za 10-12-16 / 19:00 Tecemo A Borsbeek A *
* PANTH11/003 Za 10-12-16 / 19:00 Nodo C AFP Antwerpen B *
* PANTH11/004 Za 10-12-16 / 19:00 Salamander D Ekerse A *
* PANTH11/005 Vr 09-12-16 / 20:30 Sokah D Zoersel B *
* PANTH11/006 Za 10-12-16 / 19:00 Geelse B Rupel A *
* * *

Week 12 : Vanaf 08-01-2017 tot 14-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH12/001 Za 14-01-17 / 19:00 Nodo C Ekerse A *
* PANTH12/002 Vr 06-01-17 / 20:00 ** Tecemo A Rupel A *
* PANTH12/003 Vr 13-01-17 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Zoersel B *
* PANTH12/004 Za 14-01-17 / 19:00 Geelse B Antonius A *
* PANTH12/005 Vr 13-01-17 / 20:30 Sokah D AFP Antwerpen B *
* PANTH12/006 Za 14-01-17 / 19:00 Salamander D Borsbeek A *
* * *

Week 13 : Vanaf 15-01-2017 tot 21-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH13/001 Vr 20-01-17 / 20:30 Rupel A Nodo C *
* PANTH13/002 Za 21-01-17 / 19:00 Antonius A Sokah D *
* PANTH13/003 Za 21-01-17 / 19:00 Zoersel B Tecemo A *
* PANTH13/004 Za 21-01-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Salamander D *
* PANTH13/005 Za 21-01-17 / 19:30 Ekerse A Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH13/006 Za 21-01-17 / 19:30 Borsbeek A Geelse B *
* * *

Week 14 : Vanaf 22-01-2017 tot 28-01-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH14/001 Za 28-01-17 / 19:00 Nodo C Zoersel B *
* PANTH14/002 Za 28-01-17 / 19:00 Salamander D Antonius A *
* PANTH14/003 Za 28-01-17 / 19:00 Geelse B AFP Antwerpen B *
* PANTH14/004 Di 24-01-17 / 20:00 ** Tecemo A Ekerse A *
* PANTH14/005 Vr 27-01-17 / 20:30 Sokah D Borsbeek A *
* PANTH14/006 Vr 27-01-17 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Rupel A *
* * *

Week 15 : Vanaf 29-01-2017 tot 04-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH15/001 Di 31-01-17 / 20:00 ** Tecemo A Nodo C *
* PANTH15/002 Za 04-02-17 / 19:00 Geelse B Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH15/003 Za 04-02-17 / 19:00 Salamander D Sokah D *
* PANTH15/004 Za 04-02-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Antonius A *
* PANTH15/005 Za 04-02-17 / 19:30 Ekerse A Borsbeek A *
* PANTH15/006 Za 04-02-17 / 19:00 Zoersel B Rupel A *
* * *

Week 16 : Vanaf 12-02-2017 tot 18-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH16/001 Za 18-02-17 / 19:00 Nodo C Salamander D *
* PANTH16/002 Vr 17-02-17 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Tecemo A *
* PANTH16/003 Vr 17-02-17 / 20:30 Sokah D Geelse B *
* PANTH16/004 Za 18-02-17 / 19:00 Antonius A Zoersel B *
* PANTH16/005 Za 18-02-17 / 19:30 Borsbeek A AFP Antwerpen B *
* PANTH16/006 Vr 17-02-17 / 20:30 Rupel A Ekerse A *
* * *

Week 17 : Vanaf 19-02-2017 tot 25-02-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH17/001 Za 25-02-17 / 19:00 Geelse B Nodo C *
* PANTH17/002 Za 25-02-17 / 19:00 Salamander D Tecemo A *
* PANTH17/003 Vr 24-02-17 / 20:30 Sokah D Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH17/004 Za 25-02-17 / 19:30 Ekerse A Antonius A *
* PANTH17/005 Za 11-02-17 / 19:00 ** Zoersel B AFP Antwerpen B *
* PANTH17/006 Vr 24-02-17 / 20:30 Rupel A Borsbeek A *
* * *

Week 18 : Vanaf 05-03-2017 tot 11-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH18/001 Za 11-03-17 / 19:00 Nodo C Sokah D *
* PANTH18/002 Za 11-03-17 / 19:00 Tecemo A Geelse B *
* PANTH18/003 Vr 10-03-17 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Salamander D *
* PANTH18/004 Za 11-03-17 / 19:00 Antonius A Rupel A *
* PANTH18/005 Za 11-03-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Ekerse A *
* PANTH18/006 Za 11-03-17 / 19:30 Borsbeek A Zoersel B *
* * *

Week 19 : Vanaf 12-03-2017 tot 18-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH19/001 Vr 17-03-17 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) Nodo C *
* PANTH19/002 Vr 17-03-17 / 20:30 Sokah D Tecemo A *
* PANTH19/003 Za 18-03-17 / 19:00 Salamander D Geelse B *
* PANTH19/004 Za 18-03-17 / 19:00 Antonius A Borsbeek A *
* PANTH19/005 Vr 17-03-17 / 20:30 Rupel A AFP Antwerpen B *
* PANTH19/006 Za 18-03-17 / 19:30 Ekerse A Zoersel B *
* * *

Week 20 : Vanaf 19-03-2017 tot 25-03-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH20/001 Za 25-03-17 / 19:00 Nodo C Antonius A *
* PANTH20/002 Za 25-03-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Tecemo A *
* PANTH20/003 Za 25-03-17 / 19:30 Borsbeek A Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH20/004 Za 25-03-17 / 19:00 Geelse B Ekerse A *
* PANTH20/005 Vr 24-03-17 / 20:30 Rupel A Sokah D *
* PANTH20/006 Za 25-03-17 / 19:00 Zoersel B Salamander D *
* * *

Week 21 : Vanaf 26-03-2017 tot 01-04-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH21/001 Za 01-04-17 / 19:00 Nodo C Borsbeek A *
* PANTH21/002 Za 01-04-17 / 19:00 Tecemo A Antonius A *
* PANTH21/003 Vr 31-03-17 / 20:30 Dylan Berlaar D (af) AFP Antwerpen B *
* PANTH21/004 Za 01-04-17 / 19:00 Geelse B Zoersel B *
* PANTH21/005 Vr 31-03-17 / 20:30 Sokah D Ekerse A *
* PANTH21/006 Za 01-04-17 / 19:00 Salamander D Rupel A *
* * *

Week 22 : Vanaf 09-04-2017 tot 15-04-2017
* * *
* Wedstrijd Datum Thuis Bezoekers *
* PANTH22/001 Za 15-04-17 / 19:00 Antonius A Dylan Berlaar D (af) *
* PANTH22/002 Za 15-04-17 / 19:30 Borsbeek A Tecemo A *
* PANTH22/003 Za 15-04-17 / 19:00 AFP Antwerpen B Nodo C *
* PANTH22/004 Za 15-04-17 / 19:30 Ekerse A Salamander D *
* PANTH22/005 Za 15-04-17 / 19:00 Zoersel B Sokah D *
* PANTH22/006 Vr 14-04-17 / 20:30 Rupel A Geelse B *
* * *